Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Готов голду , завтра танчик видадуть =)

А нащо голду?)

Я не приймав участі в останньому етапі --- з 1500 скотився на 5800 , але треба іншим слави пофармити =)

Я вагалі зіграв лише 17 боїв десь. Тримався в 25к+, це через висадки клана так вистрилело.

П. С. Надіюсь ВК буде не таким пєчальним як М60 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Готов голду , завтра танчик видадуть =)

А нащо голду?)

Там гармата від Е-100 , купуй кумулятиви =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто качає американців. Порадьте, будь-ласка, як дійти до хелката зручніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, вибір очевидний М8А1(як на мене та 4ка яку пройшов з задоволеням) далі Т49(з яким особисто було шкода розлучатись) але Ведьма стала ще більш кращим придбанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляем вас с успешным окончанием Второй кампании!

В качестве награды за достижения на ваш аккаунт начислен призовой танк VK 72.01(К).

Мы надеемся, что Вторая кампания вам понравилась, и ждём вас в боях на новом танке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set,w1se, вас ваншоти не бентежать? Як порадите грати на тих звірях? Я розумію, шо після 10 000 руки підпрямляються до танка, але все ж. Дайте якісь поради, будь-ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set,w1se, вас ваншоти не бентежать? Як порадите грати на тих звірях? Я розумію, шо після 10 000 руки підпрямляються до танка, але все ж. Дайте якісь поради, будь-ласка :)

класні танки, але дійшов до Т25/2 і закинув гілку - зовсім несподобався :_20:

а відьма і 49 супер - хороші пушки, хороші увн, погана лобова броня - ховатись за гірки, камні, в ближньому бою навіть можна тяжа або пт закрутити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляем вас с успешным окончанием Второй кампании!

В качестве награды за достижения на ваш аккаунт начислен призовой танк VK 72.01(К).

Мы надеемся, что Вторая кампания вам понравилась, и ждём вас в боях на новом танке!

обясніть мені тупенькому що таке "2 компанія"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще на роботі =)

тю, знайшов проблему - явки-паролі в студію, ми й самі все попробуємо, та тобі відгуки напишемо :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set,w1se, вас ваншоти не бентежать? Як порадите грати на тих звірях? Я розумію, шо після 10 000 руки підпрямляються до танка, але все ж. Дайте якісь поради, будь-ласка :)

класні танки, але дійшов до Т25/2 і закинув гілку - зовсім несподобався :_20:

а відьма і 49 супер - хороші пушки, хороші увн, погана лобова броня - ховатись за гірки, камні, в ближньому бою навіть можна тяжа або пт закрутити :)

аналогічно на Ведбьмі знайомство з віткою закінчилось... а т25/2 навіть і не купляв..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set,w1se, вас ваншоти не бентежать? Як порадите грати на тих звірях? Я розумію, шо після 10 000 руки підпрямляються до танка, але все ж. Дайте якісь поради, будь-ласка :)

класні танки, але дійшов до Т25/2 і закинув гілку - зовсім несподобався :_20:

а відьма і 49 супер - хороші пушки, хороші увн, погана лобова броня - ховатись за гірки, камні, в ближньому бою навіть можна тяжа або пт закрутити :)

аналогічно на Ведбьмі знайомство з віткою закінчилось... а т25/2 навіть і не купляв..

А мені Т25/2 (в свій час) сподобався. А от далі так руки і не дійшли. На ТТ (США) переключив увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set,w1se, вас ваншоти не бентежать? Як порадите грати на тих звірях? Я розумію, шо після 10 000 руки підпрямляються до танка, але все ж. Дайте якісь поради, будь-ласка :)

класні танки, але дійшов до Т25/2 і закинув гілку - зовсім несподобався :_20:

а відьма і 49 супер - хороші пушки, хороші увн, погана лобова броня - ховатись за гірки, камні, в ближньому бою навіть можна тяжа або пт закрутити :)

аналогічно на Ведбьмі знайомство з віткою закінчилось... а т25/2 навіть і не купляв..

хех) я так само вже 600+ на хелкаті відкатав, а т25/2 так і не надумав купити)

vetalforever, унікальність їх полягає в мобільності та наявності башні, тобто це посуті трамвайне ЛТ з чудовими пушками. Це дає змогу першим займати всі ключові позиції, пасивно а деколи і активно світити, швидко міняти флангі і т.д. Головне навчитись використовувати їх основні плюси: незамітність, обзор (з трубою), ДПМ та можливість швидко зайняти/поміняти більш вигіднішу позицію. І завжди пам'ятати - броні нема (хібашо маска пушкі хелката зможе інколи хавати снаряди і якшо сильно повезе - зрикошетити), тобто потрібно завжди думати як не нарватись на дуло ворога.

Катаю з стандартним для себе набором ПТ - рога, сетка, досил. Танчики нагібучі, нормально приносять фарму і дуже багато фану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set,w1se, вас ваншоти не бентежать? Як порадите грати на тих звірях? Я розумію, шо після 10 000 руки підпрямляються до танка, але все ж. Дайте якісь поради, будь-ласка :)

класні танки, але дійшов до Т25/2 і закинув гілку - зовсім несподобався :_20:

а відьма і 49 супер - хороші пушки, хороші увн, погана лобова броня - ховатись за гірки, камні, в ближньому бою навіть можна тяжа або пт закрутити :)

та ну... мені 25/2 дуже навіть сподобався. і шпрот теж цікава штука, кожен, звісно, по-своєму

зараз граю на Емілі. це супер. як казав мені romka9019: "який він фіговий зі сток пушкою - такий він класний з топ пушкою". і от вчора получився тащунський бій. програвали 8 на 2. в результаті 0 на 2 (я і арта) і ... реплей на записався(((((((

призовой танк VK 72.01(К).

І як той звір?)

Я ще на роботі =)

вже не на роботі, розказуй ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

же не на роботі, розказуй ))

Танчик звичайно не імба, але все таки прикольний. Можна сказати облекшена версія Е-100. Танки на одній платформі, тому броня одинакова. Пушка від Е-100 з її проблемами. Менше хп і менші роміри, але вища макс. швидкість, хоча на практиці такий ж равлик :)

Перші бої були прикольні, коли раки не могли пробити)) Можна було ставити танчик за камнем і йти курити :)

Якщо на М-60 ніхто не їздить, то ВК можна викатувати в рандом регулярно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що придбати Е-25 чи СУ -122-44?

мені здається зараз це питання друге в чаті, після "КВАС как танк?"

Я б собі придбав 122-44, тому що на неї маю дуже гарний екіпаж. Качати з нуля на Е-25 екіпаж шото мені не пре - старий я став, задротити перестав, хочу отримувати задоволення від тих декількох боїв в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...