Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

lerov, плата за голд статус. Тільки учасники XBOX LIVE GOLD мають право на бета тест.

GOLD дає право грати 1 місяць в онлайні в мережі Інтернет.

Тобто на XBOX без GOLD немає LIVE ?

Ну і може кому знадобиться :0114:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Mykola81, я журнальчика теж купив, маю нову тарахтілку крилату - завтра попробую на тесті. Може гне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, саме так. Приставка без голд статусу не може гратися з друзями по мережі Інтернет

Натомість є просто ульотні режими спліт скрін, або такі де двох на одному екрані без спліта (MK 9, CoD II, Diablo 3)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив собі дамаг панель де видно яким снарядом по мені луплять і жахнувся скільки ж народу валять сербогалдою, особливо від 8 лвл і вище. Навіть 6 уровні катаються на голді що просто виморожує коли якийсь поц на хелкеті з кпд під 600 валить голдою й не чеше за вухом! Купив сьогодні т28 і думав понагинаю рандом а фіг там, при першому засветі купа голди летить в мою сторону, а старатись вицілювати вже ніхто не хоче бо можна запхати золотого в піцюнку і на автоприцілі хляпати і не паритись. Я вже можчу про 10лвл і всякі фоши з 268 на тих же золотих снарядах які просто рвуть все на любих дистанціях. Який тоді резон в броні як її кожен суслік пробиває по контуру? Не знаю що то буде коли знімуть обмеження обзору, буде тупа перестрілка з однієї бази по другій...

пару скрінів в тему:

VxsI1.png

Kwnj8.png

FeGUm.png

9AfMr.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага , теж юзаю таку панель з індикаторами типів снарядів . Дуже зручно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже десь з місяць його юзаю)

Чітерський мод (імхо), тобто дає явну перевагу.

Видно хто стріляв/зрикошетив і приблизно знаєш звідки, коли той навіть не був ніразу засвічений. В залежності від того хто це, можна "натравити" своїх світляків або рогатих на той квадрат. В деяких ситуаціях можна дати у відповідь і з вірогідністю 50-50 влучити. Опонент явно буде :_09: І ще багато переваг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин , граждане , второй день подряд обрывы связи с сервером каждый бой... Как бороцца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже десь з місяць його юзаю)

Чітерський мод (імхо), тобто дає явну перевагу.

Видно хто стріляв/зрикошетив і приблизно знаєш звідки, коли той навіть не був ніразу засвічений. В залежності від того хто це, можна "натравити" своїх світляків або рогатих на той квадрат. В деяких ситуаціях можна дати у відповідь і з вірогідністю 50-50 влучити. Опонент явно буде :_09: І ще багато переваг

Ссылку бы.

P.S. Всё,нашёл.

Змінено користувачем drap
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о чем мы говорим? сервер для игры на консолях лежит НЕДЕЛЮ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, видихай - тут про консолі говориш лише ти, і lerov троха підтримав темку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серв запустили!

Кароче скажу так: Гори там величезні, якось "більше простору" для маневра.

Графіка краще (в мене відяха не топова, так шо могу брехать)

Якшо хтось хоче спробувати бету можемо домовитися :)

vetalforever, видихай - тут про консолі говориш лише ти, і lerov троха підтримав темку

Мона тоді темку перейменувати на WOT[pc] флуд , скриншоты , и патчи

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Лайв Окс 07.11.2013 23:22:13

Танк: Nashorn

Получено опыта: 1 746

Получено кредитов: 66 020

Достижения в бою: «Поддержка», «Бронебойщик», Знак классности «Мастер»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки так можна перемогти...

Нагадало останнє відео джова :)

Рандом зара ужасний став. Всі нормальніповтікали в КОМи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WoT xbox360

плюси:

- дуже великі карти. Навіть звичайний перевал немона об"їхати по кругу за весь бій.

- Ульотна графіка. Танки просто взриваються, коли їх вбиваєш. Трасери від кулемета pz IIg та димок з дула... треба бачити

- звук. В кожного танка своєрідний звук. На кампі воно так не чується як на консолі, навіть з колонками.

- звуковий чат. Вся команда в рандомі має звуковий чат

Мінуси:

- звикати до керування

- В бетаверсії поки - що нема екіпажу!!!!! (всі перки прокачані на 100%)

- чат часом задовбує (всякі французи, англійці з їх бл*ть відсутністю букви "T" в словах )

- тільки дві нації (американці та німці)

- Арта на джойстику - це шось з чимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WoT xbox360

плюси:

- звуковий чат. Вся команда в рандомі має звуковий чат

Ну я б це до плюсів точно не відносив )))

Ще токени докоцаю троха, і буду щось качати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сядь перед метровим тєліком, розкинь яйця на дивані і візьми в руки джойстик з гарнітурою - крутяк :))) Гра просто шикарна + там так багато оленів!!

Змінено користувачем vetalforever
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке?

але щось не дуже він там і тащив) А команда буває набагато гірша ніж у даній ситуації (так до слова)

просто затак дали майстра (даже не очікував що так мало для нього треба)

9JV5A.png

WAMY.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть не впав зосміху.

Команда ВГ дасть в подарунок бета-тестерам гри WoTxbox360 edition увага.... Т14...

Як любить казати мій дід - "кАлхоз діло добровільне"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці раки вже почали нормальних гравців вбивати коли ті не хочуть здохнути по-елньйому!

Взяв я Т71 зняти х2 попадаю в Малиновку і з нашої сторони 4 арти, відповідно я вибрав схему акуратного засвету з першої лінії біля деревяного заборчику оскільки маю оптику. Почали роз"їжатись я свічу пару пт, ис7, ис8 а урону нуль тільки срачь в чаті мол чого я не їду світити, я кажу що тут від мене більше користі ніж поїхати і слитись на полі, срач продовжується особливо від 261 обєкта і тут через хвилину "машина унечтожина союзником"

Vou6c.png

Нік цього пид.ра "Ganjooboy" і ось що цей х.й приніс для команди

UYdGZ.png

Це замість того щоб зводитись в противника і дамажити ця худоба стояла і зводилась на мене щоб покарати світляка який світить хай і не так як в його дибільному розумінні (ололо на поле і немає світляка) а по-своєму.

Як на мене світляк добрий не той що сливається за першу хвилину засвітивши пів команди суперника а той що залишається живим до кінця бою і приносить користь команді.

П.С. поменьше б таких баранів як оцей "ганджобой"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...