Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Победа!

Бой: Ласвилль 9 мая 2013 г. 20:53:03

Танк: КВ-220 Бета-Тест

Получено опыта: 1 845

Получено кредитов: 54 147

Достижения в бою: Медаль Паскуччи, «Воин», «Снайпер», «Эксперт» СССР

Впіймав Т-80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

сукаура затарився :0155:post-19948-0-77682600-1368166854_thumb.j

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось користується таким ?

Є користь?

up.png +5 down.png

WOTStarter — программа для оптимизации и ускорения запуска World of tanks.

В двух словах, WOTstarter позволяет оптимизировать работу игры на многих ядрах вашего процессора, что дает ощутимое преимущество и ускорение в игре.

Запустите WOTStarter, уберите галочку с первого ядра CPU 0, укажите путь к файлу запуска игры - WorldOfTanks.exe. Приоритет поставьте Выше среднего и нажмите старт.

1368085989_060.png

Более подробно все расписано в readme в архиве.

Программа работает на Windows XP/Vista/7.

Если WOTStarter не запускается, то нужно установить Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86). Его можно найти в подпапке redist архива с WOTStarter (vcredist_x86.exe) или скачать с сайта Майкрософт поСсылке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять відгуки по 8 рівню

Т69 або М26 Першінг.

По Фердінант, СУ101 і Т28 Прот.

На всіх срібла не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити КВ-5 чи не варто ? Щось задумався ...

Куди зараз кидає ? До 9 рівнів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На су-101 завтра візьму топ пуху і відпишусь.

Саме зараз кв-5 я б не купляв. Коли він на свому рівні - ногібатор. Коли попадає до 9-ок... Не пробиває. Який тоді толк від такого танку?

Краще вже щось інше, т34, льову чи навіть суперперша, той хоть до 9-ок не попадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, кидає до 8 рівнів у 90% - а там він гне при правильному керукванні :). Нажаль якщо до 9 рівнів кидає - то тра вже сербоголду заряджати, і знов таки гнути :). Чесно кажу - танк реально нагібає, я думав купити СП, але передумав, бо все таки мені вистачає мого "Квазімоди". Якщо заховати "сіську", то його в бік багато хто пробити не може, що не сказати про інщі танки. Цей танк потребує наявності моску та розуміння ситуації.

lerov, мені казав один папік :) - купуй Т69, але забідь про звичайні снаряди - тільки сербоголда і ногіб, тоді досвід гарно фармиться, але срібло в мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М26 Першінг. По Фердінант

Перш хоч і картон на міських картах, проте на природі, на горбочках башта і суперові УГН рішають. Прохідний танк якого всерйоз мало хто сприймає і цим можна скористатись. В різних ігрових ситуаціях проти Т-44, тип 59 шанси на виживання в дуелі 50/50.

Фєдя - ногібає на міських картах проте "м"ясце" на природі. На Хімках часто вивозив 5-6 фрагів і реально тащив. Кльовий танк, по фану кращий за Перша однозначно.

На інших із запропонованих танків не катався.

але забідь про звичайні снаряди

неправильно, правильно буде "але забідь про звічійні снаріди" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т28 Прот.

Прот 28 рідкість тому, що велика кількість народу отримали Т30 на халяву. По анології ІС4 та СТ1. СТ1 також не часто зустрінеш в боях.

Я зараз сам качаю цю гілку і недавно купив Прот 28. Броня дуже гарна, але максимальна швидкість і стокову пукавка... :_11: . Оним словом "Кактус".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, тьху б*я, зара що не очепятка - то Азірівщина :)

Вибачте шановна громада :), хе* його зна як так помилився :)

Ha3aP, вчора 10 боїв на КВ-5 - один бій з 10 рівнем, бо взвод. А так всі бої з 8 рівнем, тому і було 9 перемог :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, мені казав один папік :) - купуй Т69, але забідь про звичайні снаряди - тільки сербоголда і ногіб, тоді досвід гарно фармиться, але срібло в мінус.

Ну так на сток гарматі можлива гра і без голди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять відгуки по 8 рівню

Т69 або М26 Першінг.

По Фердінант, СУ101 і Т28 Прот.

На всіх срібла не вистачає.

А я так і не визначився :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять відгуки по 8 рівню

Т69 або М26 Першінг.

По Фердінант, СУ101 і Т28 Прот.

На всіх срібла не вистачає.

на рахунок СТ особливо нiчого не скажу, Першинг е, але вже давно викачаний в Паттона, але ще не проданий, ианк та й танк, картон трохи але можна жити, Т69 по боях бачу тоже картон, але барабан суттева допомога в бою.

Федя хороша ПТха, дуже крепкий лоб, дуже хороша топова пушка, точна, пробивна й заряд в районi 9сек.

СУ101, можна охарактеризувати як СТ без башти, дуже динамiчна й скорострiльна, якщо повезе норм заничкаритись то реально ногебае, але засвет=труп.

Т28 Прототiп - без топ гармати не дуже, з топ гарматою ногебае, дуже хороша броня й башта як бонус, тобто можна стрiляти iзза угла :) Раджу качати Прототiп й Т28 одночасно, в них топ пушки однаковi, вивчивши на однiй ПТсi, на другiй вже вчити не потрiбно, з Т30 та Т95 аналогiчна ситуацiя, мотори теж нiби пiдходять, не памьятаю

ЗЫ Так як я не СТшник, то брав би Федю й Прототiп з вищенаведених

Забув добавити про суттевий недолiк СУ101, пушка в низ не опускается ЗОВСIМ !!! , тобто недостатньо вилiзти на горб та лупитивниз, треба напiвспуститись а тодi лише стрiляти, бiда в тому, що назад заповзти не встигаеш часом, на рiвнiй мiсцевостi те ж саме, якщо противник знаходится трохи нижче, приходится шукати горбик щоб задерти дупу :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Руинберг 10 мая 2013 г. 19:49:33

Танк: КВ-5

Получено опыта: 7 295 (x5 за первую победу в день)

Получено кредитов: 92 731

Достижения в бою: Знак класcности «2 степень»

непогано , як для першого бою на КВ-5 =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Руинберг 10 мая 2013 г. 19:49:33

Танк: КВ-5

Получено опыта: 7 295 (x5 за первую победу в день)

Получено кредитов: 92 731

Достижения в бою: Знак класcности «2 степень»

непогано , як для першого бою на КВ-5 =)

Победа!

Степи 10 мая 2013 г. 21:27:55

T34 Получено: 8 210 ( x5) 106 425

: «Снайпер»

Т34 всiвно круче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз я за тип 59 вмираю...можливо й купив би...але ж на тт фарм більший а із ст маю суперперш...

як відноситесь до 5 лвл? фарм чи всетаки фан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...