Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

вчора в грі бачив отаке чудо: броня така собі - трішки краща ніж у тапка, а от пушка від топового е100.

post-4893-0-13571000-1367609186_thumb.jp

post-4893-0-49574900-1367609203_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Megaherz что есть это?

Вже вроді була інфа по цбьому танку,типу прем 10 рівня. Буде коштувати куєву тучу золота.На Борді проскакувало.Але щось не вірилося,що будуть вводити в гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перша німецька десятка-тяж з пристойною динамікою .

І про ці танки ( тапколев , об.907 , м60 ) ще не вирішено , але продавати іх не збираються , ніби . Хоч стоїть ціна 22500 голда . Поживемо -- побачимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оба-на.Перший мій "камікадзе" за майже 5500 баталій. Т-54 вирішив тараном мене замачіти.Дурачьок... :)

post-11231-0-82195600-1367612118_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 72 камікадзе

Нє,ну повага,звісно. Те що ти майже Вітман,чи Пайпер і так зрозуміло.:)

Від себе: я взагалі щось про таран і не думаю. Майже ніколи і нікого не тараню. :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Жемчужная река 4 мая 2013 г. 8:21:05

Танк: Tortoise

Получено опыта: 4 352 (x2 за первую победу в день)

Получено кредитов: 76 375

Достижения в бою: «Стальная cтена», «Снайпер», Знак класcности «Мастер»

Класна ПТ для фану , жаль , якщо поріжуть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто проходив 'Тигр'а?Поділіться враженнями,тактикою.Щось не айс він мені.Взяв по акції.Пуха зачьот звісно,а от з бронею пічаль пічальна.Думав він крепший.Тай балансить його зовсім паршиво.

Тримаю в ангарі як історичний танк,дуже не везучій,важко ним воювати-боеуклад вічний і горить.Але граю :),в ближньому якщо пхатись вмієш то можна и ис3 навалять :)

тигром ис-3? невірю в такі казки)

ну так танки різного рівня- це не дивно що ИС3 розбере тигрулю. А от Тигр2 проти ИС3 оце реально. Сам виходжу часто проти ИС3 (так як акція - усі їздять на них :) ) на Тигрі2 і реально гарно виходить рикошетити постріли попереднього і пробивати його "ніздрі". Багато залежить від рук.

Хоча зараз хочу прикупити ще ИС3 собі (з другом взводом на них цікаво погасати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Megaherz что есть это?

Вже вроді була інфа по цбьому танку,типу прем 10 рівня. Буде коштувати куєву тучу золота.На Борді проскакувало.Але щось не вірилося,що будуть вводити в гру.

як зазначив Mykola81 , динаміка в нього непогана, схожа до Е-75, можливо краща. В лоб його об.704 та об.268 через раз пробивали, а от гармата - дамажить класно. Та і розміри танка куди менші ніж в Мауса чи Е-100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто проходив 'Тигр'а?Поділіться враженнями,тактикою.Щось не айс він мені.Взяв по акції.Пуха зачьот звісно,а от з бронею пічаль пічальна.Думав він крепший.Тай балансить його зовсім паршиво.

Тримаю в ангарі як історичний танк,дуже не везучій,важко ним воювати-боеуклад вічний і горить.Але граю :),в ближньому якщо пхатись вмієш то можна и ис3 навалять :)

тигром ис-3? невірю в такі казки)

що тут такого казкового? в мене це не раз виходило... гарно стати ромбом, щоб хоч зо дві плюхи від ИС-3 зрекошетили і все)

топова пуха наносить десь 300 дамагу... 5 вдалих пострілів і ИС-3 трупачок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всетаки в рівень не поставлю ніколи ИС3 і Тигра. Від однієї вдалої плюхи в лоб Тигруля може взагалі згоріти. + треба ще терпіння і навик щоб пробити в лоб ИС3 Тигром. Тигром так як кажуть "из подтяжка" в бік і ззаду бити ИС3 хоча реально в бік інколи стреляв по мітках і не пробивав.

Змінено користувачем S.Lex
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто проходив 'Тигр'а?Поділіться враженнями,тактикою.Щось не айс він мені.Взяв по акції.Пуха зачьот звісно,а от з бронею пічаль пічальна.Думав він крепший.Тай балансить його зовсім паршиво.

Тримаю в ангарі як історичний танк,дуже не везучій,важко ним воювати-боеуклад вічний і горить.Але граю :),в ближньому якщо пхатись вмієш то можна и ис3 навалять :)

тигром ис-3? невірю в такі казки)

що тут такого казкового? в мене це не раз виходило... гарно стати ромбом, щоб хоч зо дві плюхи від ИС-3 зрекошетили і все)

топова пуха наносить десь 300 дамагу... 5 вдалих пострілів і ИС-3 трупачок

ис 3 це машина, яка в умілих руках шиє все і вся.

я незнаю який це має бути ис-3 щоб було 2 рикошета в тирга)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший в списку, нОгібатор ане танк!

Победа!

Бой: Руинберг 4 мая 2013 г. 14:04:01

Танк: КВ-5

Получено опыта: 2 538 (x2 за первую победу в день)

Получено кредитов: 67 638

Достижения в бою: «Снайпер», «Бронебойщик»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба ще терпіння і навик щоб пробити в лоб ИС3 Тигром.

Та ладно)

З топ пухой тигра з пробітієм в 210 і разбросом в 0.35 треба скоріше терпіння і навик щоб НЕ пробити в лоб ИС-3.

110 мм + не великі угли = хіба це проблема?

Чисто теоретично реально тигром 1х1 вкласти ИС-3 з його то всємогущім боєукладом, а на практиці все буде залежати від скілла гравців, відстані і ВБРа. Хоча як не крути - всеодно більше шансів в ИС-3.

Можу сказати лише шо на середньо-дальних відстаннях Порше Тигр 4 з 5 разів буде переможцем дуелі з ИС-3.

Але ж Пігр і Тігр зовсім різні танки...

п.с. суржик руліт :0155:

Змінено користувачем w1se
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ прокачую Немцев.

Есть Тигр Р, думаю после взять Фердинанда......или VK 45.02 (P) Ausf. A.

Вообще куда у немцев двигатся....что то Маус меня не прельщает..

Спасибо

Змінено користувачем chukatabra
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба ще терпіння і навик щоб пробити в лоб ИС3 Тигром.

Та ладно)

З топ пухой тигра з пробітієм в 210 і разбросом в 0.35 треба скоріше терпіння і навик щоб НЕ пробити в лоб ИС-3.

110 мм + не великі угли = хіба це проблема?

Чисто теоретично реально тигром 1х1 вкласти ИС-3 з його то всємогущім боєукладом, а на практиці все буде залежати від скілла гравців, відстані і ВБРа. Хоча як не крути - всеодно більше шансів в ИС-3.

Можу сказати лише шо на середньо-дальних відстаннях Порше Тигр 4 з 5 разів буде переможцем дуелі з ИС-3.

Але ж Пігр і Тігр зовсім різні танки...

п.с. суржик руліт :0155:

незнаю незнаю, угли в ИС-3 прекрасні, проходивши його німці взагалі не створювали ніяких проблем ніяки, (маю наувазі 7-8 і деколи 9 лвл), ось америкоси протівні.

п.с качаєш безконтакну боєукладку, і всьо пучком,

зато на ближніх 4з5 буде убівать ис-3 причом без проблем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто проходив 'Тигр'а?Поділіться враженнями,тактикою.Щось не айс він мені.Взяв по акції.Пуха зачьот звісно,а от з бронею пічаль пічальна.Думав він крепший.Тай балансить його зовсім паршиво.

Тримаю в ангарі як історичний танк,дуже не везучій,важко ним воювати-боеуклад вічний і горить.Але граю :),в ближньому якщо пхатись вмієш то можна и ис3 навалять :)

тигром ис-3? невірю в такі казки)

що тут такого казкового? в мене це не раз виходило... гарно стати ромбом, щоб хоч зо дві плюхи від ИС-3 зрекошетили і все)

топова пуха наносить десь 300 дамагу... 5 вдалих пострілів і ИС-3 трупачок

ис 3 це машина, яка в умілих руках шиє все і вся.

я незнаю який це має бути ис-3 щоб було 2 рикошета в тирга)

пфф... я знаю, що таке ИС-3, в самого в ангарі такий

але якщо гарно грати на Тигрі, то не надто досвідчений ИСовод тобі програє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоесть нет смысла Ферди брать?

Специфічна ПТ. Мені не пішов,особливо після гри на ЯгдПантері.Вона порівняно з Федею взагалі цукерочка. З ЯгдТигром трохи веселіше буде,хоча теж не фонтан. Гравці на вищих рівнях скілованіші.

Я б качав "тапка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый игрок!

Благодарим вас за активное участие в жизни игрового сообщества — за участие в конкурсе на лучший дизайн для футболки танкиста.

В качестве награды вам начислено игрoвое золото.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...