Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

lerov, в мене перші враження були - факел.... бо горів по 2-3 рази за бій від попадання будь-куди, потім його троха підлікували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори

буду потихоньку догонять маньяка...

EeVWm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, не витримав - потратив вільний досвід?

ага :)

Ну і як ? Які перші враження (в порівнянні з попередником) ?

Те що максимальна швидкість дещо нижча порівняно з Т-54 - майже не відчувається (прокачав бойове братство), перезаряд 5,45 сек - майже батівський барабан))), чумове пробиття і баки в лобовій броні... Наразі 4 боя, нуль виграшів :), ну да, я ще нуб, при чому трохи нетерплячий... або просто день такий, оленемір дає по 20-40 відсотків на виграш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, це більше танк підтримки, а Т-54 - прориву :) Пограй на задньому плані пів боя, а потім вперед добирати усе що кульгає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, не так просто перевчитись, особливо коли пару нубів вимагають щоб терміново рвав передову замість сторожити арту від світляків.

Хе, понеділкова "2 степінь" вже є.

Ще б якби якийсь гайд глянути з толковими коментарями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_06:

YQxgy.jpg

слухай ти випадково незнаэш що де треба підправити, в мене такий самий мод на кольоровий чат тільки в самі грі пише " побед/ боев" и все. дальше нічого не пише)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_06:

YQxgy.jpg

слухай ти випадково незнаэш що де треба підправити, в мене такий самий мод на кольоровий чат тільки в самі грі пише " побед/ боев" и все. дальше нічого не пише)

це схожий мод але не той

ось цей http://wow-clear.ru/mody-dlya-world-of-tanks/9391-samyj-udobnyj-mod-statistiki-posle-boya-dlya-world-of-tanks-083-084.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_06:

YQxgy.jpg

слухай ти випадково незнаэш що де треба підправити, в мене такий самий мод на кольоровий чат тільки в самі грі пише " побед/ боев" и все. дальше нічого не пише)

це схожий мод але не той

ось цей http://wow-clear.ru/...ks-083-084.html

те саме((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foross, в мене встановлений "ясєн-красєн", хз якої версії... якщо скажеш який файл (файли) за нього відповідають то скину. Також можливо що всьому виною конфігурація файла XVM.xvmconf (чи як його там).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foross, в мене встановлений "ясєн-красєн", хз якої версії... якщо скажеш який файл (файли) за нього відповідають то скину. Також можливо що всьому виною конфігурація файла XVM.xvmconf (чи як його там).

гм.. а як редагувати той файл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєш на увазі XVM.xvmconf? Я не редагував бо там чорт ногу зламає, можна наплутати, а просто юзаю конфіг від demon2597 (трохи вище була про нього мова, чомусь не можу завантажити сюди файл, двіжок борди не дає...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XVM.xvmconf до ясен красена відношення не має. але у нього є свій конфіг файл, у якому вказується і така штука, як тип акка, преміум, чи базовий, для правильного підрахунку балабоса, + різні параметри виведення інфи.

Foross, скачай мод менеджер по ссилці що я писав вище мод-менеджер, і не мучшся, там точно підбереш те що тре :)

ось, можеш спробувати набір модів що в мене стоять, моя папка res_mods. Скопіюй свою в надійне місце :), і видали з папки WOT, закинь мою, спробуєш :), правда іконки танків які я юзаю можуть тобі не сподобатись :)

щось не можу причепити файл... пізніше спробую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тренуйся торiк, тренуйся :)

w400_8b557f4ae1cfa3e792d8a2da2f29a276.jpg

виграли правда чудом, взяли базу, у ворога три АТ2 було , всi вони вижили, жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на мене то нічого в тих АТ-2 немає потужного - пробивається на ура... Тільки в лобєшнік не шмаляти іздалека....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова стаття донату

xkbqQZYFmdE.jpg

Изменение имени пользователя

Уважаемые игроки, в World of Tanks появилась новая функция — изменение имени пользователя.

- Операция платная: стоимость изменения имени пользователя составляет 2500 голды

- Менять своё имя пользователя можно не чаще 1 раза в 14 дней.

Подробности:

http://worldoftanks.ru/news/1582-nickname-change/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, вони б почистили для початку базу гравців з кількістью боїв по 5-10 штук.... і які оснній раз в грі були по 5-6 місяців назад. Тоді б да... а так спробуй вибрати щось серед купи міліонів зареєстрованих в грі ніків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось стільки мови про ті АТ, я трохи в шоці, може вони мені мало попадались, а може я такий ногібатор :D але ніколи ніяких клопотів з ними не мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на мене то нічого в тих АТ-2 немає потужного - пробивається на ура... Тільки в лобєшнік не шмаляти іздалека....

маленька башенька в Ат зверху в допомогу) 400 урона точно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, я знаю в чому страва - ти по своїх в зад паляєш :_07:

а ти вже звідки знаєш???

Особливо люблю цей процес під півко із 240 мм-голдою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...