Перейти до змісту

Amblee

Рекомендовані повідомлення

Рекомендую ознайомитись із творчістю американського дуета Arms and Sleepers. Власне, біографію можна почитати тут. Якщо ви думаєте, що вас очікує банальне: " туц туц туц ", ви глибоко помиляєтесь. :) Їхні творіння не відносяться до танцювальної музики, хоча це - електронна музика. :) Ви не почуєте тут постійного ритму, чіткого басу, одноманітної симфонії. Ці хлопці - творять дива. :lol: Це - душевна музика. Часом чарівна, часом депресивна. Спробуйте... Повірте, воно того варте! :rolleyes: Аби зрозуміти, що "Arms and Sleepers" з себе представляють, пропоную послухати:

Зацікавило? Сподобалось? В захваті? Хочете ще? Будь ласка :lol:

Усю дискографію можна скачати, скажімо, тут

Приємного прослуховування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Щодо Sleepers - так, погоджуюсь, музика сонна. Я б сказав тягомотіна (суб"єктивний погляд зі своєї дзвіниці)

2. З таким самим успіхом можна слухати дещо схоже - але в рази цікавіше, наприклад

або

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про неодноманітність ще б посперечався. практично один семпл лабає всю пісню, часом додаються інші. але в принципі доволі одноманітно.

(якщо що - то було ІМХО)

і, до речі, згоден з VadimM. Мобі якось більш сподобався. принаймні кліпи класні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобі - це класика! Не зрівнюйте... Ну не сподобалось - пропускаємо :) Я запропонував те, на що підсів 2 роки як. І розтаватись не збираюсь. Для мене - це шедеврально. Глибоко. Душевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть не у класиці. Суть у тому що музика схожа, але Мобі цікавіший - живіший, оригінальніший.

Хоча сперечатись про музичні вподобання - признак поганого тону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть у тому що музика схожа, але Мобі цікавіший - живіший, оригінальніший.

Кожному своє! Я не заставляю, а пропоную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...