Перейти до змісту

Bioshock


hitman14

Рекомендовані повідомлення

Схоже на правду :(

На руборді багато людей підтвердили

Ось дзеркала кряка:

http://www.fileflyer.com/view/MEV5HBs

pass: D-j-d

http://ifolder.ru/3184828

без пароля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Ухх Командор ты ты просто .. был бы ты девушкой я бы тебя расцеловал)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот у меня такая фигня! начал качать я игру (залитая kmd) и на 4ох гигах дальше не качает (качаю FlashGet) Подскажите че делать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот у меня такая фигня! начал качать я игру (залитая kmd) и на 4ох гигах дальше не качает (качаю FlashGet) Подскажите че делать?

Завжди користуюсь Download Master і ніколи ще подібних проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закачав за троє суток цю ігруху, при встановленні гри видало що з data2.cab неможе скопіювати бінк файл, це запоротий образ чи так любімий довнлоад мастер закачав, сижу злий як собака :friday::) , ця несправедливість Фотакома до АДСЛ користувачів мене вбиває, мало того що дорожче платиш за Домашні мережі та щей закачка з домашніх мереж 256к - цеж здуріти можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене те саме, теж помилка при установці. Але, поки все нормально йде. Будемо надіятись що це не оди з файлів карти, до якогось з етапів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ху дякую :friday: в мене є піратка, якщо є цей attractMovie.bik там то я закачаю його на ФТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам можу залить піратку? по вазі 3.4Гб в коиплекті дірект10 і драва nvidea 162...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я закрив барузер і все шо було в памяті.

Змонтував ізошку Демоном. І тоді без помилок гра стала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також монтував Демоном. Що висіло з задач не пам'ятаю, думаю що як мінімум FAR Manager і Firefox. Помилка була, я її скіпнув. Поки без глюків, хоча взагалі гра не дуже сподобалась...

P.S. Граю на максимальних установках графіки, роздільна здатність 1680х1050

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошкоджений файл attractMovie.bik - це відеоролик, на при кінці обривається, хоча розмір одинаковий той що і в оригіналі, який взятий з піраткі, короче десь 1хв відео нехватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам можу залить піратку? по вазі 3.4Гб в коиплекті дірект10 і драва nvidea 162...

ЛИЙ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я граю на піраці НУ? обрізали кліпи, аудіо файли піджали. томущо 5.1 слабенький. того і важе 3.4 Гі А! спочатку вона скучна а далі цікавіше...щось схоже до налфлай2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...