Перейти до змісту

Інтернет на Дубнівській


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть який можна підключити інтернет на вул.Дубнівській в будинку.Зараз користуюсь київстаровським мобільним інтернетом,але хочеться більшу швидкість і бажано безліміт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреса яка?

Будинок знаходиться в метрах 50 від кафе''Фора''.Це біля зупинки''цегельний завод''
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую)А вони можуть провести кабель до приватного будинку,бо всі провайдери,що я знаю працюють тільки з багатоквартирними будинками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключать, це наша локольна мережа на Дубнівській, достойних конкурентів поки немає. Сам користуюсь ним вже три роки і ніяких роблем нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ніяких роблем нема.

Та що ви таке говорите? :0151: Не обманюйте людину.

А підключити - підключать. І проблем в порівнянні із Укртелекомом, датагруп, київстар - менше (менші розміри мережі). Альтернативи в тому районі таки нема. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключать, це наша локольна мережа на Дубнівській, достойних конкурентів поки немає. Сам користуюсь ним вже три роки і ніяких роблем нема.

А номер телефону не дасте?Бо на їхньому сайті немає.Я вже два рази відправляв заявку на підключення,а відповіді немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті http://coolnet.pp.ua/ справа знизу номери аськи є. Чи працюють - не перевіряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ніяких роблем нема.

Та що ви таке говорите? :0151: Не обманюйте людину.

А хіба є якісь значні проблеми, швидкість постійна, така як і заявлена, а як на годинку там в місяць пропаде інтернет через проблеми на сервері - то можна якось пережити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті http://coolnet.pp.ua/ справа знизу номери аськи є. Чи працюють - не перевіряв.

Дякую)Тепер ще треба навчитись аською користуватись!Навіщо так все ускладнювати?Могли б і номер телефону розмістити!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую)Тепер ще треба навчитись аською користуватись!Навіщо так все ускладнювати?Могли б і номер телефону розмістити!

Колись були телефони на сайті. Потім прибрали. Мабуть, "діставали" через проблеми з інтернетом. :_04: Від себе скажу, що ЗАРАЗ проблем нема. Але обіцянки "висять" роками. Наприклад, нікудишній сайт (що й ви помітили). В мене телефон є (якщо треба - в приват без права публікації). Але в критичні моменти вас ігнорять (можна зрозуміти, ремонтуються, і дзвінки відволікають), а потім навіть смс-кою не вибачаються/повідомляють.

як на годинку там в місяць пропаде інтернет через проблеми на сервері

Там далеко не годинка, не обманюйте. Але і не три дні-тиждень, як на Датагруп буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там далеко не годинка, не обманюйте. Але і не три дні-тиждень, як на Датагруп буває.

Не знаю як там в вас з сигналом, але я кажу те що бачу в себе, нікого обманювати тут я і не думав оскільки ніякої вигоди мені з того немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там в вас з сигналом, але я кажу те що бачу в себе, нікого обманювати тут я і не думав оскільки ніякої вигоди мені з того немає.

Із сигналом все Ок, в мене кабель вдома. )) І вигод не маю ні від "за", ні від "проти". ІМХО наше всьо.

Пропоную відкрити тему на рахунок якості обслуговування користувачів мережі Coolnet: останным часом не задовІлняє стабільність звязку відносно ціни. Ціна фіксована у відмінності від якості. Вважаю за необхідне переглянути "офіційні умови" договорів де було б чітко вказано штрафні санкції відносно двох сторін. та все таки їх підписати!!!. Розумію що оператор є монополістом надання послуг провідникового Інтеренету в нашому мікрорайоні, і завойувавши певну аудиторію забув про оновлення обладнання та обєми інформації, які передаються користувачами мережі та щораз збільшуються. Тому прошу надати розяснення відносно подальшої якості надання звязку!!!

Це на форумі тої мережі (писав не я), аби не бути голослівним. Пост від першого липня цього року.

Проблеми були і пізніше. Для мене, як на зло, саме в ті моменти, коли по роботі пошту треба було відправити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я про той форум взагалі мовчу... він вже дуже давно "мертвий" хоча запускався з великим розмахом. На рахунок того що адміністрація забула про користувачів, то за великим рахунком так і є, хоча на зиму запустили нову акцію з підвищенням швидкості. Думаю всі проблеми нашої мережі пов'язані з відсутністю конкуренції, проте в порівнянні з іншими мережами кулнет виглядає доволі не погано і тарифи помірні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за допомогу)Номер вже мені написали в приват.Залишилось домовитись про підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Акції для "новеньких" (!) на літо (!)

10 мб - 50 грн.

25 мб - 75 грн.

50 мб - 100 грн

100 мб - 150 грн

підключення 1 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акції для "новеньких" (!) на літо (!)

10 мб - 50 грн.

25 мб - 75 грн.

50 мб - 100 грн

100 мб - 150 грн

підключення 1 грн.

А де можна знайти більш детальну інформацію про тарифи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акції для "новеньких" (!) на літо (!)

10 мб - 50 грн.

25 мб - 75 грн.

50 мб - 100 грн

100 мб - 150 грн

підключення 1 грн.

А де можна знайти більш детальну інформацію про тарифи?

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акції для "новеньких" (!) на літо (!)

10 мб - 50 грн.

25 мб - 75 грн.

50 мб - 100 грн

100 мб - 150 грн

підключення 1 грн.

А де можна знайти більш детальну інформацію про тарифи?

тут

там

Not Found

The requested URL /page/73 was not found on this server. Apache/2.2.16 (Debian) Server at coolnet.com.ua Port 80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо сторінка доступна лише для користувачів мережі...попробуйте зайти на головну сторінку coolnet.com.ua і вже звідти перейти до деталей акції "Гаряче літо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...