Перейти до змісту

Проблеми з флешкою


Рекомендовані повідомлення

Кілька днів назад мені подарували флешку Trandscend JetFlash 160 4Gb

Така проблема: записав на неї вдома кілька фільмів, приношу на роботу, половина зчиталась нормально а інша половина ні , тотал коммандер з самого початку видавав помилку - "Неможливо прочитати". Пробував на кількох різних компах - аналогічно. Ну я її відфоматував і забив майже повністю іншою інфою, пішов спробував скинути на інший комп - все нормально. Приношу її додому, пробую скинути - знову частина файлів не зчитується, при чому, навіть не починають зчитуватись.

З флешкою ніби все нормально... Виходить у мене з компом проблеми??? Але до цього на ньому відкривальсь багато різних флешок без проблем...

Допоможіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів назад мені подарували флешку Trandscend JetFlash 160 4Gb

Така проблема: записав на неї вдома кілька фільмів, приношу на роботу, половина зчиталась нормально а інша половина ні , тотал коммандер з самого початку видавав помилку - "Неможливо прочитати". Пробував на кількох різних компах - аналогічно. Ну я її відфоматував і забив майже повністю іншою інфою, пішов спробував скинути на інший комп - все нормально. Приношу її додому, пробую скинути - знову частина файлів не зчитується, при чому, навіть не починають зчитуватись.

З флешкою ніби все нормально... Виходить у мене з компом проблеми??? Але до цього на ньому відкривальсь багато різних флешок без проблем...

Допоможіть!

Какая файловая система на флешке? Если Fat 16 или 32, попробуй в ntfs форматнуть, может поможет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё перепробуй флешку на всех доступных юсб-портах на своём компе. У меня например фронтальные юсб 2 шт., одна из них нормально работает, а когда использую другую, то на середине копирования файлов флешка просто пропадает и снова появляется через некоторое время... надо бы посмотреть, да всё руки не доходят :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xk8_ne/b] на всіх портах однаково.

Переформатував в NTFS, завтра перевірю на роботі.

А дома проверять не будешь? Запиши чонить и перепеши обратно :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для начала отформать ее фирменной утилитой, что идет на диске к флехе. Потом, если не поможет, мона попробовать обновить/переустановить драйвера ЮСБ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене аналогічна трабла з аналогічною флешкою тільки JetFlash 168.

Записую на роботі з ноута на флеху і дома не хоче зчитувать деякі файли,бачить а копіювать не хоче.Приношу на роботу на ноуті все зчитує і копіює.Форматування не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене аналогічна трабла з аналогічною флешкою тільки JetFlash 168.

Записую на роботі з ноута на флеху і дома не хоче зчитувать деякі файли,бачить а копіювать не хоче.Приношу на роботу на ноуті все зчитує і копіює.Форматування не допомогло.

Форматирование в NTFS тоже не помогло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форматирование в NTFS тоже не помогло?

Здається допомогло, але треба перевірити ще на кількох компах.

а у вас не SP2 случайно дома?

У мене Win2000_sp4

zaHARE, а по гарантії не пробував здавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форматирование в NTFS тоже не помогло?

Здається допомогло, але треба перевірити ще на кількох компах.

а у вас не SP2 случайно дома?
У мене Win2000_sp4

zaHARE, а по гарантії не пробував здавати?

здавати не дуже хочеться бо штука хороша,поки буду розбиратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Переформатував,тепер на ноуті все окей,а на домашньому трабл.Показує,що пристрій підключено(але модель пристрою не визначає,пише просто-устройство запоминающее ЮСБ),а при спробі відкриття,каже шо його нема.Зара пошукаю диск від флешки,мо там шось є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я свою здав по гарантії. Після того як я ще раз відформатував її утилітою з оффсайта, вона взагалі перестала впізнаватись віндою як накопичувач, на всіх компах %) Відніс в магазин - дали нову, з нею поки проблем нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня такая же трабла с трансендом ... страно что я етот топик не заметил .. гарантия еще есть ... я так вычислил что глюки начинались после подключения флехи в юсб 1.1 и при попытках записать файло больше одного гига ... формачу регулярно ... мда может и мне пойти поменять? - а ты где ее покупал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував в "Парані", на пр.Волі (недалеко від головного корпусу ВДУ)

Але кажу-ж вона в мене зовсім перестала працювати, комп бачив пристрій в УСБ але не шарив шо то флешка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щоб не створювати нову тему, тоже фігня з флешкою (А-DATA, joger 1 гю, дісталась на халяву, но нова) сталась:

- неможна скопіювати файли на флешку, пише "диск захищений від запису, зніміть захист", форматуватись тож не хоче, при спробі скопіювати файлік з флешки, викидає повідомлення "диск в устройстве отсутствует, всавьте диск и варианти відповіді...., в комплекті ніяких фірмових утиліт і дисків не було :angry:

Можна її вернути якось до життя ? Чи вже з почестями похоронити ?

ЗІ: пробував форматувати програмкою HP USB Disk Storage Format Tool, і EzRecover - ніфіга....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо? ніхто не знаає нічього ? :smile3: бо задовбався по нету шукати, нічьо нормального не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок портів ЮСБ.

Фронтальні порти ЮСБ, наші умілці з комп. магазинів люблять дуже гарно перепутувати, тобто: там є 5 контактів, от вони якісь 2 переплутують між собою, і все, машина флешку в принципі бачить, а зробити з нею нічого не може.

В мене таке було після заміни материнської плати. І вирішується це все просто, підключивши розєми ЮСБ правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фронтальні порти ЮСБ, наші умілці з комп. магазинів люблять дуже гарно перепутувати, тобто: там є 5 контактів, от вони якісь 2 переплутують між собою, і все, машина флешку в принципі бачить, а зробити з нею нічого не може.

как там можно перепутать то 0_О.  Проводки идут одной жилой и на конце штекера, которые друг с другом поменять местами сложновато, если только кабель немного подрезать. Ну это надо быть умельцем из умельцев что до такого додуматься.

to Fantom Походу гаплык твоей флехе, попробуй еще этой утылиткой U Storage Tool, если даже эта прожка не поможет, то забей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык difoto "черный пояс, третий дан" по восстановлению флешек. пиво в руки и к нему... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...