Перейти до змісту

будівництво каміна


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Робив собі каміна, але по закінченню будівництва каміна виникло невелике питання яке хотілося б взнати у ХОРОШОГО спеціаліста.

До речі хто ще вагається чи будувати собі собі камін готовий сказати що зробити його самому не дуже важко, і ціна яку просять за його будівництво зараз ДУЖЕ не відповідає- вкладеній роботі ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій сусід займається камінами. Судячи з його клієнтури і доходів - спеціаліст класний. Номер телефону дав в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене швагро собі сам робив, по-літературі, можу запитати.

До-речі, що народ думає про готові камінні камери з будівельних супермаркетів? Там ніби роботи всієї - поставив, вивів в димар обмурував декоративно. Хоч і недешева штучка (надіюсь ціна впаде), зате вид - бомба, а головне - ніяких супер-зайнятих і супер-дорогих майстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене швагро собі сам робив, по-літературі, можу запитати.

До-речі, що народ думає про готові камінні камери з будівельних супермаркетів? Там ніби роботи всієї - поставив, вивів в димар обмурував декоративно. Хоч і недешева штучка (надіюсь ціна впаде), зате вид - бомба, а головне - ніяких супер-зайнятих і супер-дорогих майстрів.

камінні камери- це чавунні топки??? Якщо так то штука хороша, однак шодо їх установки є теж декілька правил.

ККД високе, в порівнянні з відкритим каміном більше в раз пять. Однак і ціна відповідно теж... рівнозначна середньому твердопаливному котлу ))). Тому вважаю, якщо робити з чувунною топкою то планувати прогрів декількох кімнат.

Або є ще варіант у Вас багато грошей а вам поф..г )))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...