Перейти до змісту

питання-відповіді


Hedgehog

Рекомендовані повідомлення

Шановні, привіт! Порад в мене ніяких немає, а є прохання. Хочу обзавестися акваріумом. Для початку невеличким, а далі як піде.... Можливо хтось має Б/У літрів на 25, а також фільтр, обігрівач і тд. Вони просто стоять у вас без діла, пишіть, спробуєм домовитись)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порекомендуйте будь-ласка риб. Хочу дві стайки, перша: неон, мабуть голубий, ще не визначився, а друга можливо щось з нано ... Але я хочу щоб вони ходили прям так "косяком" одна за одною, братиму штук 10-20 залежно від ціни. Знову дякую ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родостомуси "косяком" будуть :_02: . Неонів тримав і родостомусів, як на мене родостомуси кращі. Неон щось в мене не водився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сифонив грунт і виявив в злитів воді тонесенькі (видно лише в боковому світлі лампи) ниточки розміром макс.5мм які живо рухались. Що це за "живність" така? Шкідлива чи не шкідлива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також непоганий варіант стайної риби " Расбора гетероморфа і Разбора эспеи" ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сифонив грунт і виявив в злитів воді тонесенькі (видно лише в боковому світлі лампи) ниточки розміром макс.5мм які живо рухались. Що це за "живність" така? Шкідлива чи не шкідлива?

Якщо білі і прозорі, схожі на волосинку, то це - глисти. Були колись в колбі з півником. Викидай їх чим по-швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеш дійсно щоб був косяк то - родостомус, штук 15-20. Неон і разбора стайку тримають незавжди і не так якісно як красномордуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо білі і прозорі, схожі на волосинку, то це - глисти. Були колись в колбі з півником. Викидай їх чим по-швидше.

Як же ж їх викинути, коли вони в грунті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокипяти грунт, а потім промий його кілька разів і порожній акваріус кипятком обдай (моя думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо білі і прозорі, схожі на волосинку, то це - глисти. Були колись в колбі з півником. Викидай їх чим по-швидше.

Як же ж їх викинути, коли вони в грунті?

Чим частіше сифонити і декілька днів не кормити рибок. Коли в нас були, ми не кормили 2 дні, потім накормили і знову 2 дні. Воду замінювали (10-15%) раз в день-два. Спробуй, а якщо знову будуть лазити, то там є радикальніші методи. Ці паразити з'являються, наскільки я знаю, через корм і його надмірність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокипяти грунт, а потім промий його кілька разів і порожній акваріус кипятком обдай (моя думка)

порожній аквас натерти-помити содою, десь тут на форумі вже писали

Злий воду, перекип"яти грунт, натри всі стінки акви кашкою соди, дай висохнути, змий. Рослини, скоріше за все теж викинути, або обробити розчином марганцовки (на твій ризик).

Але це все рішення проблеми, треба шукати її передумови, чому риба почала хворіти, оскільки якщо не знайдеш першопричини - можеш спокійно повторити теж саме через місяць-другий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пфффф, [цензура] , коли ж цим зайнятись))) спробую міняти воду і рибу не кормити. Гратись з кипятінням грунту і миттям акви зараз ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт усім! З Новим Роком та Різдвом Христовим )) Висловлюю вдячність форумчанам, а асобливо KrAnMe , OksanaN та Andreyko за поради та допомогу у поклейці і запуску акваріума. Водичка уже залита, рослини посаджені, прийнялися і ростуть !! Фото викладу згодом коли закінчу оформляти і запущу рибу ... У мене зявилася проблема з водою. Після заливки вода злегка помутніла, але за два дні стала кришталево чистою, такою в принципів залишається і до тепер, але на поверхні зявилася якась органічна плівка яку я вже кілька разів здавалося б вдало видаляв за допомогою марлі. Та вона за два дні знову повністю затягує поверхню. А тепер питання : ЩО ЦЕ ТАКЕ ? і звідки воно береться ? у мене ніколи раніше такого не спостерігалося... я собі так підозрюю, що це якісь біологічні організми, які раніше просто мої рибки успішно зїдали, а зараз за їх відсутності бактерії мають можливість розмножуватися неконтрольовано. Я ПОМИЛЯЮСЯ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТИЦЬ варіантів на тему багато... ти почитай і спробуй різними методами... УФ в крайньому випадку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав на фільтр "дождевалку" ("флейта") це створить на поверхні води рух і плівка пропаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пфффф, [цензура] , коли ж цим зайнятись))) спробую міняти воду і рибу не кормити. Гратись з кипятінням грунту і миттям акви зараз ніяк.

http://aquaria2.ru/n...u/node/4469

на цю тему розжовано все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт!

Допоможіть, будь ласка, порадою.

Купили каркасний акваріум на 80 літрів. Підготували все для переселення з меншого акваріуму в більший рибок (дочка цим займається) і виявили протікання води. Місце протікання приблизно виявили, починаємо зливати воду.

Чим краще заклеїти чи запакувати місце протікання? Чи краще обробити всі стики?

Дякую за пораду.

Колись чув такий метод: в акваріум з водою, який протікає, треба всипати цементу і якомога частіше розмішувати, щоб цемент не випав в осад. Таким чином цемент сам затягне дірочку. Я не акваріуміст, тому прошу шапками не закидувати. Звичайно, що зараз є маса клеїв і замазок, які це діло зроблять краще, просто рецепт був почутий в часи тотального дефіциту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не радив реанімувати старий каркасний акваріум. Причина дуже проста - епоксидні суміші з часом (а особливо в пустому акваріумі) втрачають свої властивості і такі ємності просто перетворюються на бомбу :(

А варіант з цементом, доречі, справді раніше використовували. Казали що допомагало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...