Перейти до змісту

Сказочная Русь


summer

Рекомендовані повідомлення

Smith, частково розумію. Називається, було б смішно, якби не було так сумно.

Стьоб хоч і жорсткий, проте, усім тим персонажам ой як не завадить подивитись на себе з такого боку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, частково розумію. Називається, було б смішно, якби не було так сумно.

Стьоб хоч і жорсткий, проте, усім тим персонажам ой як не завадить подивитись на себе з такого боку.

не думаю, що той персонаж которий царь, якщо це подивиться, то зразу зрозуміє що це про нього)))))))) хіба що після серії двадцятої))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні подивились з дружиною 5-ту серію. :D . Малацци. Ото віджигають.

Попередні обов"язково переглянемо.

ПС. А ще сподобався розіграш їхньої ж колєжанки. Я про ситуацію на Україно-Білоруській границі (випуск від 31.11.2012). наржались на три дні вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився всі 5 серій - супер. Зроблено дуже якісно, багато тонкого да і "товстого" гумору. Хоча спершу був настрооєний скептично, бо вечірній квартал останнім часом не смішний.

Всім хто не дивився однозначно рекомендую. Майже година здорового сміху. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І за рівнем технічного виконання і тим більше, за рівнем гумору, цей мультфільм знаходиться десь глибоко в унітазі. Дуже сумно, що один з головних каналів країни скотився до такої відвертої вульгарщини і чорнухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І за рівнем технічного виконання і тим більше, за рівнем гумору, цей мультфільм знаходиться десь глибоко в унітазі. Дуже сумно, що один з головних каналів країни скотився до такої відвертої вульгарщини і чорнухи.

думаю автори і не претендували на "Оскар")

а на рахунок вульгарщини і чорнухи, - що маємо, те маємо)) ніби без мультфільма не так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політичні мультики знімають, а за 20 років незалежності для дітей не зняли жодного мультика.

"Мультик" ясно показав хто його замовник.

"95-му кварталу" - ганьба за угоду з крадіями і неперебірливість.

Зеленському має бути соромно, що його прізвище під цим мультиком.

Останній раз їм дали пожартувати на дні міліції в 2007 році (Батяня Ренат). Ось тоді їх і "опустили". А зараз Зеленський і Ко схожі на "промокашку з “місце зустрічі..."

"Сабака лаяла

На дядю фраера ... "

Нудний єврейчик. Убогі 100500 раз пережовані жарти про політику.

Але піпл хаває досі. Натовп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to zplanetaz12

ах да, те що в новинах показують (і не показують) піплам хавати можна, а мультики дивитись ніззя?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to zplanetaz12

ах да, те що в новинах показують (і не показують) піплам хавати можна, а мультики дивитись ніззя?)))

Видно я не в тому віці, щоб гигикати на такі вульгарні тупості.

При Ющі у кварталу був хоч якийсь смак, нині - ні смаку, ні культури, ні порядності. Нічого крім шкоди не несе.

Особисто я люблю слухати Океан Ельзи, ТНМК, Бумбокс, Тартак, ТІК та ін. Тому що там є КУЛЬТУРА. Культура мови, музична культура, кліпи зроблені зі смаком. Їх хочеться дивитися і слухати. І навіть якщо хто не розуміє мови виконавця, але подивиться наприклад той же кліп Океану Ельзи "Друг", то отримає масу позитивних емоцій. Не випадково ж онук Пугачової Микита Пресняков виконав пісню репертуару Океану Ельзи на українській мові. З гарним смаком створені радянські мультики про Козаків. Багато прикладів можна навести. Навіть сатира може бути створена зі смаком. Взяти до прикладу вірші Павла Глазового. http://www.glazovoj.ru/378.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to zplanetaz12

я теж слухаю Океан Ельзи, ТНМК, Бумбокс, Тартак, ТІК і ще багато чого іншого, але від цього Азаров не почне розмовляти українською

як Вакарчук)

а гумор Глазового і стьоб Зеленського- це зовсім різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю слухати "Кому вниз", "От вінта", "Ляпіса..." (особливо з останнього), "Плач Єремії"...., а ще SuperTramp, Pink Floyd і т.п.

Але мене зовсім не коробить від стьобу "Сказочной Руси"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин ! Критики, позвольте сказать словами из фильма "......а чё вы тут делаете....?". Ердён батон :) Фломастеры на вкус пробовали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...