Перейти до змісту

В Україні хочуть запровадити 15% податку на продаж долара - ЗМІ


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

Интересно сегодня купил доллар по 8.25 через месяц курс упал до 8.00, пришёл сдавать в банк, сдал. Вопрос: "Где прибыль"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Податком мають обкладатись валютообмінні операції фізичних осіб.

Механізм сплати податку це зовсім інше. З зарплати ти податок сам не сплачуєш (особисто не вносиш кошти на рахунок), його з тебе вираховує роботодавець і перераховує "податковій". Роботодавець виступає податковим агентом, а тут буде виступати податковим агентом банк, який в тебе забиратиме 15% щоб віддати державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня купил доллар по 8.25 через месяц курс упал до 8.00

щось мені в таке мало віриться при постійному "покращенні".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно сегодня купил доллар по 8.25 через месяц курс упал до 8.00, пришёл сдавать в банк, сдал. Вопрос: "Где прибыль"?

Оподатковуватись буде операція (якщо буде). Про прибуток ніде нічого не пише, не накручуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Податком мають обкладатись валютообмінні операції фізичних осіб.

Во. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесли

Глава парламентского комитета по вопросам финансов, банковской деятельности, налоговой и таможенной политики Виталий Хомутынник внес в Верховную раду законопроект “О внесении изменении в некоторые законы Украины об операциях с иностранной валютой”.

Как сообщили в пресс-службе народного депутата, этот документ, в частности, предусматривает введение 15% налога на доходы физических лиц от изменения курса валют.

http://news.finance....12/11/19/291508

Подання: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=44834

Тепер все в руках Сєсєтова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото почитав троха того закона - як завжди написано так щоб ніхто не здогадався.

але ж податок то ніби лише на продаж бакса... яка здорова людина буде бакс продавати (офіційно)? його лише купують

Запровадження передбачених законопроектом норм дасть змогу збільшити надходження до Пенсійного фонду України, а також сприятиме стабільності національної валюти Україні.

Народний депутат України В. Ю. Хомутиннік

посміхнуло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ж податок то ніби лише на продаж бакса... яка здорова людина буде бакс продавати (офіційно)? його лише купують

В мене є бакси, я хочу купити товар за гривні - мої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він хоче гривнями. Він живе в Україні, гроші потрібні тут. Все рівно рано чи пізно доведеться міняти на гривні, в наших умовах долар це лише валюта зберігання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

процитую гарний абзацик,на помилках треба вчитися :0102: взято тут

Наостанок декілька слів щодо унікальної за рівнем ідіотизму ідеї введення 16% податку від продажу готівкової іноземної валюти. Нагадаю, що в 1998 році був введений 1% відрахувань від готівкових операцій з іноземною валютою. Внаслідок цього кроку почалася масова "тінізація" цих операцій. Люди не розуміли "якого біса" вони мають плати 1% від обсягу купленої-проданої іноземної валюти і тому погоджувалися купувати-продавати її у "мінял", яких розвелося тоді безліч. Відмовилися від цієї абсурдної ідеї лише наприкінці 2002 року після активних зусиль банкірів, політиків, журналістів, економічних експертів. Мені доводилося писати на цю тему статтю ще в далекому 2002 році. Чесно кажучи, не думав, що доведеться пояснювати очевидні речі знову.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він хоче гривнями. Він живе в Україні, гроші потрібні тут. Все рівно рано чи пізно доведеться міняти на гривні, в наших умовах долар це лише валюта зберігання.

Абсолютно вірно роблять, ще б було не погано назад ввести статтю за валютні операції.

Чому українці повинні підтримувати економіку іншої країни. а не працювати на підприємствах своєї країни та не приносити додану вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він хоче гривнями. Він живе в Україні, гроші потрібні тут. Все рівно рано чи пізно доведеться міняти на гривні, в наших умовах долар це лише валюта зберігання.

шо ти куриш ? покажи мені такого продавця.

якраз долар є внутрішньою валютою в більшості компаній які торгують імпортом

а це якби практично все окрім "базової" :) їжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ти куриш ? покажи мені такого продавця.

якраз долар є внутрішньою валютою в більшості компаній

Я, або погано пояснюю, або скидається на те що ви не догоняєте?

Долар був валютою, коли його спокійно можно було обміняти в будь-який момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спонсорами цього законопроекту виступають валютчики. Бо він заганяє валютні операції в глуху тінь і ще й дозволяє їм добряче понизити курс купівлі.

Долар був валютою, коли його спокійно можно було обміняти в будь-який момент.

а що з ним зараз станеться ??? український "інтелектуальний" закон якось вплине на долар ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

facepalm

п.с і хтось же поведеться на цю муть..

піди в там там і купи що-небудь за долари, які гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не зпригуй :) давай поговоримо про це :)

піди в там там і купи що-небудь за долари, які гроші.

а де ти взяв долари ? зарплату ними платять ? ти ж в Україні живеш - гривня наше всьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ти взяв долари ? зарплату ними платять ?
ну не зпригуй

подвійний facepalm...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще об стінку, бо ляпаси долонею по обличчю вже не допомагають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конструктиву тут не буде, тролі ФАС, я залишаю вас на самоті )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я конструктивно а ти себе б'єш по рожі.

давай обговоримо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо я от якось не розумію на що глобально впливає цей закон... поясниш ?

є пролетаріат, в них зарплата гривнева - їх цей закон не стосується

є люди які заробляють високу зарплату тут або з-за бугра в валюті - в них вистачить розуму ці гроші перевести без банку

є олігархи яким цей закон не тра бо вони не "фізичні" особи :)

то якби, кому цей закон адресований ? колгоспнику який "зумнічав" і купив баксів ? ну буде знати де його місце якшо не знайде знайомого якому потрібні долари.

куда Кортінг дівся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото ти путаєш

навіщо в народа бакс купляти по більшому курсу ?

законопроект націлений на те щоб бабла витягнути з народу за ті 40 (чи скільки там) днів поки він буде вступати в силу. Пропозиція буде зараз велика. Чьо ціні рости ?

якщо в людей є гроші - 50-60 млрд. баксів (дето так приблизно рахували)

а в влади є валюта :) гривня

і ніяке МВФ не дає владі грошей....

то де гроші взяти ?

правильно, тра обміняти в людей на валюту(гривню) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...