Перейти до змісту

ПАТ «ВГП» тм Рута


planirovschik

Рекомендовані повідомлення

Хто може щось сказати по поводу цієї фірми? А, то я наштовхнувся на ось таке http://www.vnutri.org/vgp/comment-page-1/#comment-90968 і тепер в штупорі, не знаю що робити :0162: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий працює. Ніби нічого поганого не казав. Хоча знайомого вже давно не бачив. Може щось і змінилось з того часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти відгуки почитай. жодного конкретного і всі російською мовою :) думаю що працівники Nestle боряться з конкурентом єдиним відомим колгоспним способом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти відгуки почитай. жодного конкретного і всі російською мовою :) думаю що працівники Nestle боряться з конкурентом єдиним відомим колгоспним способом.

Так мова йде про Волиньголовпостач\Рута, котра виготовляє паперову продукію (серветки, носові хустинки, паперові рушники тощо). Яким боком Nestle з майонезом\кетчупом\гірчицею має конкурувати з сабжом? :)

Ти швидше всього спозаранку переплутав з Руною... :)

planirovschik, де саме плануєш працювати? Виробництво\лабораторія\манагер\торговий представник?

По виробництву можу дещо розказати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти відгуки почитай. жодного конкретного і всі російською мовою :) думаю що працівники Nestle боряться з конкурентом єдиним відомим колгоспним способом.

Nestle - це ТМ "Торчин", ТМ "Мівіна", ТМ "Нескафе", ТМ "Несквік", ТМ "Світоч", ТМ "Несті", ТМ "Пуріна" і. т.д, і. т.п. і не бачу жодної прив'язки до конкуренції з сабджем взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, точно з Руною перепутав

ну тоді просто треба поміняти Nestle на когось іншого з центральним офісом в Києві або східніше

бо писано явно не тими кому наболіло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

planirovschik, де саме плануєш працювати? Виробництво\лабораторія\манагер\торговий представник?

По виробництву можу дещо розказати...

Технічний відділ, економістом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

planirovschik, де саме плануєш працювати? Виробництво\лабораторія\манагер\торговий представник?

По виробництву можу дещо розказати...

Технічний відділ, економістом.

знайомий вже років 4 працює... було б геть погано - не сидів би думаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може щось сказати по поводу цієї фірми? А, то я наштовхнувся на ось таке http://www.vnutri.or.../#comment-90968 і тепер в штупорі, не знаю що робити :0162: .

На "ВГП" працюю з 2002 року.

Почитав "відгуки" за посиланням - як у лайно вступив.

Не відповідає дійсності жодним словом.

ТС, якщо цікавлять подробиці - відпиши в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може щось сказати по поводу цієї фірми? А, то я наштовхнувся на ось таке http://www.vnutri.or.../#comment-90968 і тепер в штупорі, не знаю що робити :0162: .

На "ВГП" працюю з 2002 року.

Почитав "відгуки" за посиланням - як у лайно вступив.

Не відповідає дійсності жодним словом.

ТС, якщо цікавлять подробиці - відпиши в ПМ.

Абсолютно згоден! За посиланням брєд повний, знаю теж не по чутках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ктото работает еще в Руте? если да, можно номер телефона, хочу переговорить. Хочу туда устроиться на работу. Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...