Перейти до змісту

Скарга на магазин "Спутник-1" Ківерці


flashmax

Рекомендовані повідомлення

В цьому магазині була куплена "Вагонка пластикова безшовна 250 мм"

Після установки в жилому приміщенні, почав виділятись неприємний запах. Настільки інтенсивний, що вагонку пришилось зняти.

Запах тим більший - чим більша температура повітря. У мене після її встановлення, почала боліти голова.

На дворі (а саме там вона лежала в магазині) вагонка майже не має запаху. Та ніхто, і не принюхувався. Таке просто не прийшло в голову.

Як потім вияснилось - продавець знав про це, але не зважаючи на те, що при покупці було сказано, що вагонка піде в жиле приміщення - не попередив покупців.

При пред'явленні претензій одному з власників магазину - був показаній сертифікат. Але хто його знає, від якої самої вагонки.

Звісно ніхто вагонку не поміняв, не відшкодував грішми.

Про таких випадок, власне я, чую вперше.

Тому хочу попередити всіх потенційних покупців - майте на увазі, що таке може статися в будь-якому магазині.

Хоч це смішно звучить - пронюхуйтесь, беріть обов'язково чек, и дивіться сертифікат якості.

Можливо краще не купуйте вагонку в холодну погоду. Або беріть на пробу листок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вагонку вже давно і для зовнішньої обробки не використовують,низької якості матеріал

p.s. один завод на Україні виготовляв якісну вагонку,але і ціна була відповідною

припинили виробництво її давно, після того майстри з різних бригад ще рік приходили і питали про ту вагонку

це все про десяточку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Шотландії робили колись нормальну вагонкку, але прийшли американці і все спортили, так що не шукайте шотландську вагонку на "Варшавці" і тим більше в Епіцентрі. Хочете бути здоровими - рубайте дрова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...