Перейти до змісту

Настройка Callisto821+ для роздачі інета


Рекомендовані повідомлення

Значить є у мене модем SI2000 Callisto821+ Router: X7821 Annex A v1.0.0.0 / Argon 4x1 CSP v1.0 (ISOS 9.0) [4.3.4-0.7] налаштований роутером, тобто логіниться до АДСл модем а юзерам локалки інет роздаєя через НАТ. Проброс портів, порт фільтри це все я освоїв, але ніяк неможу організувати блокування ІР користувача з локалки на юазання інета. Щоб було зрозуміліше мені потрібно скажем з 10ти користувачів локалки роздать інет тільки 4м людям силами модему без застосувань серверу. Наперед дякую за відповіді по темі. <_<

ЗІ. Попросив би недавати лінки на мануали по налаштуванню модема і на конференцію ОГО. Все це вже прочитано, але відповіді так і не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю так - Security > Security Policy Configuration > далі вибрать тип і направлення інтерфейсів в мому випадку external в internal (з зовнішньої в внутрішню мережу). А далі є 2 параметра: Port Filters і Host Validators що цікаво до параметру Host Validators є примітка - Only listed hosts blocked, тобто Host Validators в цьому випадку виступає як чорний список, якому заборонено виходити в нет. А мені потрібно протилежне. Вот викладу пару пошагових скрінів, може хтось допоможе...

post-791-1186307338.jpg

***

post-791-1186307222.jpg

***

post-791-1186307295.jpg

***

post-791-1186307399.jpg

***

post-791-1186307440.jpg

***

post-791-1186307612.jpg

Повністю задача полягає у наступному:

Є мережа з 10 комп'ютерів:

192.168.1.150

192.168.1.151

***

192.168.1.160

Інет треба дати тільки скажем 5 компютерам

192.168.1.150

192.168.1.152

192.168.1.155

192.168.1.156

192.168.1.160

інші навіть якщо пропишуть модем шлюзом інета мати не повинні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую потренироваться на своей айпихе с модемом, ты ж доступ к модему по локалке всё равно получаешь. Попробуй так: на вкладке из крайнего скрина вбей свою айпиху как в Source так и в Destination с разницой в 1 цифру. Например, твой адрес 192.168.1.3. Пишеш в Source 192.168.1.2 в Destination 192.168.1.3.

Вообщем это моя первая мысль, что возникла.. пробуй... мож и получится, если у тебя пропадёт инет, то знач работает, если пропадёт доступ к модему, зайди на модем с другого компа и убери правило, или резетни модем....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-791-1186307612.jpg

Ну так вот ! Візьми і в фаерволі пропиши:

в Source address свій айпішнік і маску

в Protocol - TCP

в Source port, Destanation port - залиш так як є

в Direction-->Outbound - Block

Якшо в тебе нет пропаде - значить все канає.

А якшо не пропаде - то далі колупай фаєрвол.

З.І. Впринципі я зара на роботі а в дома в мене такий самий девайс і тоже настроєний роутером, але нажаль поки ніче попробувать не можу бо ремонт в хаті. Десь за вихідні зможу дати детальнішу відповідь якшо до того часу не справишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, але така необхідність відпала. Коли модем був налаштований роутером - звязок з ДСЛАМОМ втрачався кожні 10-15 хвилин. Тому вирішив робити все черз РРРоЕ і керіо. Всім відгукнувшимся +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще просто модем поміняй, купи длінк, а то в мене цей калісто влітку так гріється руку тримати не можна, і глючить місцями(падлюка).

На фірму взяли длінка, багато проблем пропало, і в настройках вродь папроще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще просто модем поміняй, купи длінк, а то в мене цей калісто влітку так гріється руку тримати не можна, і глючить місцями(падлюка).

На фірму взяли длінка, багато проблем пропало, і в настройках вродь папроще

Уважно читаємо пункти 2.2 і 2.4. Правил конференції і робимо висновки, щоб в майбутньому не мати попереджень і/або банів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Тема тепер актуальна для мене.

Спробував зробити так як сам описав і нічого не виходить.

Коди пишу в Source address свій айпішнік то остання цифра змінюеться на ноль.

Наприклад коли пишу 10.1.200.2 то отримую 10.1.200.0

Хто що порадить? хто добре знае Калісту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...