Перейти до змісту

Допоможіть у виборі якісних навушників!


Рекомендовані повідомлення

Бюджет до 400 грн!Поки зупинився на 3 моделях:

AKG K412P-250грн

Koss Sporta Pro-280грн

AKG K 404 BLK-400грн

порадьте може щось полутше чи з вже перерахованих щось.Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме Sporta pro? Якшо вже Koss то Porta Pro. Користуюся рік. Навушники - мрія! Одне задоволення від користування. :) Та якщо більше буде використовуватися дома, то я б радив AKG.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для вулиці і дому?

І не бачу різниці по характеристикам Sporta pro від Porta Pro навіщо переплачувати за дизайн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Koss Sporta Pro як були на гурті 38 дол рік назад, так і зараз коштують.Які 280 грн?

По иоєму ти вибираєш з якісних підробок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна хороша в якість звуку хороша в Косах,слабке місце розєм, часто ламається.Але підлягає ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

А де в Луцьку по норм. ціні можна придбати Koss Porta Pro?

гуртова спорта -27 дол, порта 37.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо для дому то KOSS UR-20 дуже хорошi, першi були декiлька рокiв, зламалась перекладина зверху, взяв такi ж самi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOSS UR-20

тоже были когда то, но не понравились. Долго сидеть в них неудобно, уши потеют из-за плотного прилегания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоже были когда то, но не понравились. Долго сидеть в них неудобно, уши потеют из-за плотного прилегания.

в очень жаркую погоду таки да, потеют, в основном же норм, но мне более комфортно, когда наушники накрывают всю ушную раковину, в противном случае, в меньших моделях, изза постоянного передавливания,менее чем через час у меня уши отваливатся начинали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, а яка ціна нормальна?

Порту про шось недолюблюю. Ніби непогані навушники, але їх звук мені ніколи не подобався.

Загалом на такі гроші радив би щось із запропонованих варіантів AKG.

UR20 дуже кльові, не знаю, якщо вже у них вуха потіють, то що говорити про закриті навушники? Вони легенькі, зручні, звук пристойний, але якщо задача зробити так, щоб оточуючі не чули, то це не той варіант.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фірма пристойна?

AKG одна з найкрутіших компаній, що роблять студійні навушники. Якість, на рівні космосу. По праву лідирують. Так, що, беріть, не сумнівайтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю брати ці AKG K 404 BLK але у Луцьку нема їх!Питання де їх купити найдешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене такий інтернет фіговий на роботі, а ви заставляєте по сайтам ритися з картинками:)

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/35097/index.html ідеальний варінт мабуть, але бюджет більший 512 грн на розетці, хіба може Сансет чи ще хто підкаже де дешевше;)

http://rozetka.com.ua/sennheiser_hd_35_tv/p206808/ максимально близько

http://rozetka.com.ua/sennheiser_px_90/p207333/ максимально близько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з якісних можна ще глянути Audio-Technica та Beyerdynamic, а якщо попрощє, то Pioneer. сам юзаю Pioneer SE-M290. для домашнього (і тільки, бо великі і шнур 3 м) використання цілком пристойний варіант, як за 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...