Перейти до змісту

Відкрився новий сайт ЮНІВЕРС


Kuniva

Рекомендовані повідомлення

Завітайте новий сайт фітнес-клубу Юніверс, там детально розписано що, де, як, по чому)

https://sites.google.com/site/fitnessklubunivers/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я никогда не пойду в такой клуб только из-за такого сайта. У владельцев клуба нет желания сделать удобный сайт для людей, я думаю такое же и отношение к людям в самом клубе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gtornub, хибна думка. В спортивному залі працюють тренери, які не мають відношення до сайту. Хороші тренери чи погані через інтернет також не визначиш. Кожен повинен займатись своєю роботою. А робити такі висновки, як робите Ви, нерозумно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті основна інформація є? Є.

Фото тренерів є? Є.

Ціни є? Є.

Місцеположення є? Є.

Що ще треба? Нехай він зроблений без новомодних переходів і згасань, але вантажиться швидко і містить все що треба для початку.

Особи з тонкою душевною організацією можуть відвернутись і не дивитись ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gtornub, хибна думка. В спортивному залі працюють тренери, які не мають відношення до сайту. Хороші тренери чи погані через інтернет також не визначиш. Кожен повинен займатись своєю роботою. А робити такі висновки, як робите Ви, нерозумно :)

Відвідував даний заклад певний час, ДУЖЕ не сподобався, тренери ніякі, атмосфера не доброзичлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gtornub, хибна думка. В спортивному залі працюють тренери, які не мають відношення до сайту. Хороші тренери чи погані через інтернет також не визначиш. Кожен повинен займатись своєю роботою. А робити такі висновки, як робите Ви, нерозумно :)

Відвідував даний заклад певний час, ДУЖЕ не сподобався, тренери ніякі, атмосфера не доброзичлива.

А чому ніякі, в тебе був персональний тренер, чи ти просто сам абонемент купував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спілкувався з ними, в мене знань на порядок більше ніж у них, вони абсолютно не компетентні. Навіть тренерами їх язик не повертається назвати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спілкувався з ними, в мене знань на порядок більше ніж у них, вони абсолютно не компетентні. Навіть тренерами їх язик не повертається назвати.

а от як би ти їм заплатив, тоді і побачив скільки в них знань!!!

вони за свої знання великі гроші беруть, на сайті ж написано 1000грн/міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, sites.google це набагато краще юкоза, повірте.

Але ціни щось кусаються, порівняно з конкурентами. Але в принципі норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нормальні ціни. ви Інтератлетику бачили? Там з супроводом - дикий адддд!!!

А тут якраз норм.

Хоча для мене особисто - забагато. Я про Юніверс чула тільки схвальні відгуки, хоча власного враження від клубу не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не була там, отож не можу об"єктивно судити. Хоча про Верещака старшого чула схвальні відгуки

Щодо персонального тренінгу, то вважаю що ціни завищені.

Ось для порівняння ціни на персональний тренінг в найкращому (на мою думку) залі міста - "Драйві":

1 заняття - 45грн

1 місяць (8 занять) - 270 грн

1 місяць (12 занять) - 380 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сайт створювався не за ініціативи власників клубу, узгоджувалась тільки інформація, сайт робився на добровільних началах, за нього гроші ніхто не отримував!!! створювався задля надання загальної інформації, а на рахунок компетентності тренерів, можна прийти і вказати на їхні помилки особисто у вічі, а не закидувати повідомленнями стінку. всім мир!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сайт створювався не за ініціативи власників клубу, узгоджувалась тільки інформація, сайт робився на добровільних началах, за нього гроші ніхто не отримував!!! створювався задля надання загальної інформації, а на рахунок компетентності тренерів, можна прийти і вказати на їхні помилки особисто у вічі, а не закидувати повідомленнями стінку. всім мир!)

Особисто я висловлюю свою думку, там де хочу, в тому числі на борді.

У мене є важливіші справи ніж ходити там щось комусь казати, а от якщо вони захочуть дізнатися свої помилки свій тел. надам в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...