Перейти до змісту

Смачні коктейлі CORDIALS V.I.P.- Premium Quality Cocktails & Long Drinks


WsopMystEVry

Рекомендовані повідомлення

CORDIALS V.I.P.- Premium Quality Cocktails & Long Drinks

Виробництво-НІмеччина

Дата виготовлення-2005 рік, срок реалізації- необмежений

Пляшка- 1 літр, вихід- 25 порцій коктейлів

Alc. Vol. 28-40% (інформація на картинці, праворуч, знизу етикетки)

Використовуються лише натуральні інгредієнти, ніяких штучних ароматів або барвників, без консервантів

Ринкові ціни: в магазинах ціна біля 300 грн, на польському ресурсі 121 злотий

Ціна на форумі- 100 грн за пляшку 1л. При купівлі трьох пляшок, четверта у подарунок!

Sex on the Beach:

Склад: цукор, вода, алкоголь, горілка, лимон, кюрасао, маракуйя, персик, кориця, лимонна кислота

Спосіб приготування: 40мл концентрату + 70 мл ананасового соку + 70мл апельсинового соку налити у склянку з льодом, прикрасити і подати

Sex%20on%20the%20Beach.png

Long Island Iced Tea:

Склад: цукор, вода, алкоголь, джин, ром, текіла, горілка, м'ята, апельсин, лимон, чорний чай

Спосіб приготування: 40мл концентрату + 140 мл коли налити у склянку з льодом, прикрасити

Long%20Island%20Iced%20Tea_FL.jpg

Tequila Sunrise:

Склад: цукор, вода, алкоголь, текіла, віскі, апельсин, гренадін, морква, лимонна кислота, софлор

Спосіб приготування: 40мл концентрату + 140мл апельсинового соку налити у склянку з льодом, прикрасити і подати

Tequila%20Sunrise_FL.jpg

Swimming Pool:

Склад: цукор, вода, алкоголь, ром, блу кюрасао, яблуко, гренадін, сухе кокосове молоко

Спосіб приготування: 40мл концентрату + 140 мл ананасового соку налити у склянку з льодом, прикрасити і подати

Swimming%20Pool_FL.jpg

Singapore Sling:

Склад: цукор, вода, алкоголь, джин, бренді, вишня, аронія, морква, лимонна кислота, чорна смородина

Спосіб приготування: 40мл концентрату + 140 мл апельсинового соку налити у склянку з льодом, прикрасити і подати

Singapore%20Sling_FL.jpg

Mai Tai:

Склад: цукор, вода, алкоголь, ром, блу кюрасао, яблуко, гренадін, морква, лимонна кислота, софлор

Спосіб приготування: 40мл концентрату + 140мл апельсинового соку налити у склянку з льодом, прикрасити і подати

Mai%20Tai_FL.jpg

Planters Punch:

Склад: цукор, вода, алкоголь, ром, кюрасао, апельсин, гренадін, вишня, морква, лимонна кислота, софлор

Спосіб приготування: 40мл концентрату + 140 мл ананасового сок налити у склянку з льодом, прикрасити і подати

Planters%20Punch_FL.jpg

.

Коктейлі і напої мають високу якість і унікальний смак, стандарти відповідно до IBA (International Bartender Association)

Відсутність конкуренції в усьому світі з точки зору якості, смаку, справжності

Смачного :0035:

443df785b21d.jpg...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитав, що гренадiн то сироп, сАфлор то барвник, аронiя то трава з родини розових, а ху iз кюрасао окрiм острова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Curacao- лікер

2005 рік виробництва, тут вже вам вирішувати. Виробник зазначив, що термін реалізації- необмежений, у винагороду я даю наднизьку ціну. Я смакую коктейлі з превеликим задоволенням, смак божественний :)

6b1ePn0T.jpgUqwUT6hH.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Curacao- лікер

2005 рік виробництва, тут вже вам вирішувати. Виробник зазначив, що термін реалізації- необмежений, у винагороду я даю наднизьку ціну. Я смакую коктейлі з превеликим задоволенням, смак божественний :)

А те що офіціний дистрибютор в україні вказує термін придатності 3 роки то нічого страшного, це нормально, ми все перетравим???

http://universal.km.ua/?module=distribution&tm=cordials〈=en

Я був готовий взяти 4 бутилочки але після цього що прочитав, то в мене виникли сумніви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний дистрибутор вказав, що термін реалізації- необмежений, це видно з фото.

Контакти відписав у приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...