Перейти до змісту

шукаю саджанець банана


lanima

Рекомендовані повідомлення

хочу купити на подарунок саджанець банана київський карлик. На жаль загубила телефон жіночки з львівської, в якої мала брати. Може хтось знає де можна купити ще. Хочеться місцеві, бо магазинний всох через тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше всього у вас декоративний банан. Київський карлик посаджений з відростка зацвітає на 2-3 рік.

Можливо хтось знає координати теплиці десь в районі гпз, там вирощуванням екзотів займаються. Та точної адреси я не знайшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю номера телефона, но помню что вот тут продают экзотические растения.

https://maps.google.com.ua/maps/ms?msid=210804331262962550001.0004cd206464efd1e4e22&msa=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше всього у вас декоративний банан. Київський карлик посаджений з відростка зацвітає на 2-3 рік.

Можливо хтось знає координати теплиці десь в районі гпз, там вирощуванням екзотів займаються. Та точної адреси я не знайшла

Не хочу Вас розчаровувати, але банана сорту "Київський карлик" не існує в природі. Немає такого сорту ні в державному реєстрі сортів України ні в жодному іншому реєстрі сортів. А Анатолій Патій, який стверджує, що вивів даний сорт, є шахрай вищої проби. Патій скуповує в любителів екзотичних рослин, молоденькі рослини бананів і перепродує їх втридорога як "київський карлик" або "київський суперкарлик". Звісно, що такі рослини не будуть родити ні другий рік ні на третій, на що в Патія є стандартна відповідь - ви не дотримуєтесь технологій, не створили для нього належних умов і т.д. Не корміть шахрая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все може бути... Я читала за його розрекламовані теплиці. Дилетантство а не високі технології. В гостях в миколаєві років 6 тому бачила двохметрового красеня банана з квітконосом й маленькими бананчиками. Мені тоді й сказали що це київський карлик. Тобто якийсь кімнатний сорт таки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 3 тижня потому...

Все ще шукаю. Знайшла в інших містах, але зимою не переслати. Тому чекаю, поки відізвуться банановоди луцька)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...