Перейти до змісту

Внутрішні війська прийшли на виборчу дільницю:)))


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Бачу Т-34-85 і БРДМ-2.

Т-34, не 85.... по башні видно

і мені цікаво, що це за музей просто неба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу Т-34-85 і БРДМ-2.

Т-34, не 85.... по башні видно

і мені цікаво, що це за музей просто неба

85, башта більша і гармата 85тка. Тим паче при проведенні військових дій чи підтримці порядку більшість використовують Т-34-85 (якщо вони на озброєнні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу Т-34-85 і БРДМ-2.

Т-34, не 85.... по башні видно

і мені цікаво, що це за музей просто неба

З нагоди відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на Хрещатику та Майдані Незалежності відбудуться меморіальні заходи та народні гуляння.

План заходів поширила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, о 10 ранку розпочнеться ритуал пам’яті з покладанням квітів до могили Невідомого солдата та пам’ятника маршалу авіації Кожедубу.

О 10:30 духові оркестри на головній площі столиці розпочнуть концертну програму.

Об 11 голова КМДА Олександр Попов з активом ветеранів міста. Разом із ними він огляне виставку-презентацію військової техніки часів Великої Вітчизняної війни.

Нагадаємо, вчора у центрі Києва бачили десятки БТРів.

У соціальних мережах обурюються зухвалістю влади, котра напередодні виборів вирішила "пограти м'язами".

"Я не розумію, вони не знають, що таке приховане пересування, чи це навмисна демонстрація?" - пише у Facebook журналіст і письменник Юрій Макаров.

stanko_btr-481x305-481x305.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відбудуться меморіальні заходи та народні гуляння (пояснення ось для чого наручнікі в амуніції срочніків)

EgMShQOr95c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу Т-34-85 і БРДМ-2.

Т-34, не 85.... по башні видно

і мені цікаво, що це за музей просто неба

85, башта більша і гармата 85тка. Тим паче при проведенні військових дій чи підтримці порядку більшість використовують Т-34-85 (якщо вони на озброєнні)

ця башта не більша і гармата скоріше 76мм... сходи в нас в музей військової техніки глянь, як на яву виглядає Т-34-85

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не внутрішні війська, в них форма інша. Це можуть бути солдати військової служби правопорядку. Завдання їх скоріш за все охорона техніки, не думаю що їх вирішили залучити для забезпечення правопорядку під час виборів чи до розгону демонстрацій, не їх профіль, для цього є внутрішні війська.

А от нафіга їм наручники то хз, можливо то стандартний елемент екіпірування при несенні служби в наряді, так як штик ніж в загальновійськових підрозділах.

Більш цікаво нафіга цей маскарад напередодні виборів? Хочуть відвернути увагу від чогось серйознішого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не внутрішні війська, в них форма інша. Це можуть бути солдати військової служби правопорядку. Завдання їх скоріш за все охорона техніки, не думаю що їх вирішили залучити для забезпечення правопорядку під час виборів чи до розгону демонстрацій, не їх профіль, для цього є внутрішні війська.

А от нафіга їм наручники то хз, можливо то стандартний елемент екіпірування при несенні служби в наряді, так як штик ніж в загальновійськових підрозділах.

Більш цікаво нафіга цей маскарад напередодні виборів? Хочуть відвернути увагу від чогось серйознішого?

скоріш за все так "маньовр,тактика ПР"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПР нема сенсу боятися фальсифікацій чи безладу на виборчих дільницях. Для них основне вірно порахувати.

А ця істерія перед виборами вже за***ла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде святкування звільнення України від загарбників. Тільки ще не зрозуміло - від яких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде святкування звільнення України від загарбників. Тільки ще не зрозуміло - від яких.

біло синіх і комуністів

:0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви ше нэ бачылы пацанчика с оружием на дильници

Ну чому ж не бачили? Бачили. Загальноприйнята практика. За якийсь там час до виборів. зявляється на дільниці міліція. Для якоїсь там охорони. Що цікаво цілодобової. Нічого страшного вони собою не являють ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 12листопада заборено будь-які зібрання в центрі столиці, крім державних. Я не песимІст, але все тактично грамотно виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...