Перейти до змісту

[Обміняю] Планшет на нетбук


Рекомендовані повідомлення

Prestigio PMP5080B. Android 4 - офіційний. Куплений на новий рік. Стан на 5+. Повний комплект коробка документи, гарантія. Обміняю на нетбук, можливо з доплатою.

ЦПУ ARM Cortex A8 Rockchip RK2918

Внутренняя тактовая частота 1.00 Ггц

Дисплей

Размер дисплея 8.0"

Разрешение экрана 800x600

Технология дисплея TFT LCD

Дополнительные Особенности Емкостной MultiTouch сенсорный экран

Поворот экрана Нет данных

Память

Размер внутренней памяти 4 ГБ

Емкость установленного ОЗУ 512 МБ DDR

Флэш карты Поддержка Micro SD/Micro SDHC карт

Свойства телефона

Технологии сотовой связи Нет

Протоколы сотовой связи Нет

Поддерживаемые сети Нет

Интерфейс

Интерфейсы Wi-Fi, HDMI, SD, SHDC, USB 2.0

Wi-Fi интерфейс IEEE 802.11b/g/n

Bluetooth интерфейс Нет данных

USB интерфейс USB 2.0

HDMI интерфейс 1 x HDMI

Аудио интерфейс 1 x 3.5 mm mini jack

VGA интерфейс Нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінюя бо не використовую взагалі. Батарейка.. важко сказати якби активно користувався знав би, а так ношу в сумці, як заглох ставлю на зарядку раза 2 в тиждень. Якщо клацати в інеті думю за 2-3 години сяде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради справедливості треба сказати, що там хороша батарея 5400 мА*г, інтернет буде 6-8 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю на продаж десь 1400 грн. Не бийте ногами - в цінах слабо орієнтуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе. Класна ціна. Якраз можна новий Ainol Aurora 2 купити за такі гроші. З металічною спиною, скляним дисплеєм 1024х600, мультитачем 5 дотиків, двоядерним процесором, оперативою 1 Гб. фотокамерою... Довго можна говорити. Боюсь ваш апарат на іншому рівні, характеристики 2-річної давнини, до того ж б\в. Я можу запропонувати 450 грн за нього. Чисто для посидіти в інтернеті підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво... Ви зараз порівняли Prestigio та Ainol? Не пробували порівняти iPhone та SciPhone (китаєць теж крутіший оригінального яблофона, але що він являє собою на справді?)

Чисто для посидіти в інтернеті підійде. - певно на Ainol Aurora 2 ви якусь роботу робите? Може в 3Д Максі?

Чи ви з мене лоха робите щоб за 450 грн планшет віджати? Обгрунтуйте ціну?

характеристики 2-річної давнини - 2010 рік, планшети з 1 ГГц, та 512 оперативної.... - паралельний всесвіт ?

Ну добре ваш супер Ainol куди нести по гарантії? Зайдіть на їхній сайт та подивіться розділ Підтримка, або зайдіть на офіційний сайт та почитайте ієрогліфи. Чи може ви підскажете де офіційний представник?

Поясню на простому прикладі, що таке китай:

Приклад №1: блютуз донгл китай 20 грн, купив з рук. Результат 3 години пошуку драйверів, 2 години пошуку взломаної програми ITV Bluesoleil. Результат: блютуз аудіогарнітура всетаки запрацювала, але періодично розриває зв’язок, страшно рипить і працює на відстані 2-3 метрів.

Приклад №2: блютуз донгл 90 грн, в блістері з дровами (на диску ITV Bluesoleil). Результат: вставив донгл, під’єднав гарнітуру, диск н використовував, гуляю по офісу спілкуб сь по гарітурі вільно.

Висновок: 70 грн моїх не нервів ніяк не вартувало, донгл за 20 грн валяється в шухляді.

На розетці мій планшет вартує 1700 грн. Для справедливості мультитач в мене на 10 дотиків і фотокамера присутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про iPhone та SciPhone ви абсолютно правильно написали. Тільки для того хто розуміється на темі ясно, в ролі iPhone тут виступає Ainol.

Боюсь що ваш пафос викликає лише сміх. ЦЕ Ж ЗНАМЕНИТА ФІРМА PRESTIGIO! І якийсь галімий китайський AINOL. Почитайте форумів трохи чи що. Prestigio - підставна фірма з російським капіталом, (офіс на Кіпрі), і абсолютно 100-% китайським товаром середньої якості. Купляє китайський ширпотреб і вішає на нього свій шильдік, від чого ціна в два рази збільшується. Від характеристик вашого планшета плакати хочеться. Голий пластик, дикий екран TN з пікселями метр на метр, відверни трохи в сторону - кольори міняються. Фото тут http://www.notebookcheck-ru.com/Obzor-plansheta-Prestigio-MultiPad-PMP5080B.64893.0.html

Ainol - вельми солідна китайська фірма, що робить планшети відмінної якості.

Ви пишете обгрунтувати ціну. Що ж, це можна зробити.

Візьмемо середній 7-дюймовий китайський планшет. наприклад Onda v711. Огляд його тут (http://china-review.com.ua/reviews/tablet-pc-reviews/362-obzor-onda-v711-dvuhyadernyy-byudzhetnyy-7-dyuymovyy-planshet-s-ips-ekranom-i-metallicheskim-korpusom.html). Ціна його на аукро 1187 грн. (http://aukro.ua/onda-v711-16gb-7-1-5ghz-dvuhyadernyj-i2726009798.html). Подивимось характеристики

Характеристики (Onda --- Prestigio)

Процессор Amlogic AML8726-MX, 1.2 ГГц (до 1.5 ГГц), Cortex A9 двухъядерный; --- rockchip 2918 (1 GHz), Одноядерний

Видеочип GPU: Mali 400 MP2 два ядра ------ Vivante GC800 (старий)

Операционная система Android 4.0.3 -------- Android 2.3

Оперативная память 1 ГБ (DDR 3) ----------- 512 Мб

Встроенная память ROM (память) 8 Гб ---------- 4 Гб

Экран 7 дюймовый, Ёмкостный IPS матрица ------ 8 дюймів, жахлива TN матриця , пластик

Разрешение 1024 х 600 пикселей -------- 800х600

Угол обзора 178 ° --------- 40-45 °

Як кажуть, коментарі зайві. Це дійсно пристрої різних класів. Боюсь слово "китайщина" до вашого пристрою найбільше і підходить.

Для крутих китайських фірм Ainol, Onda, Ramos, Smartq це слово має зовсім інший зміст.

Я розумію, ваша ціна заснована на тих грошах, які були потрачені. Моя - на ринковій ситуції, що зараз існує. 450 грн, більше він не коштує. І то тільки заради батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ваші круті китайські фірми Ainol, Onda, Ramos, Smartq - я можу купити тільки через якісь сумнівні одноразові інтернет магазини? Тому що за це лайно ніхто не хоче відповідати!

Фірма яка ліпить свій шильдик на виріб відповідає за цей виріб. Apple тоже ліпить шильдик на китайський планшет, але всі знають що це якісний планшет.

Якщо не зрозуміли приклад з блутуз донглом наведу приклад з електроінструментом:

Ось вам два перфоратори

1. DeWALT D 25404 K, 900 Вт, 730 об/мин - 4500 грн.

2. Storm WT-0151, 1500 Вт, 800 об/мин - 650 грн.

Згідно вашої логіки Storm і DeWALT пристрої різних класів і явно DeWALT зі своїми характеристиками залишається позаду. Про ціну я взагалі мовчу.

А тепер здогадайтесь, що обирають професійні майстри?

P.S. Поки наш народ буде купувати китайське лайно, пропозиція буде тільки рости. І не потрібно плюватися і казати, що навкруги все одноразове та таке лайняне. МИ споживачі формуємо цю пропозицію і це наш вибір! - гарний приклад дана тема.

Подальшу дискусію про китайський товар вважаю філосовським питанням, можемо відкрити нову тему,

За 450 грн купуйте б/у Onda v711 в чому проблема він круче мого. Повторюсь мій планшет новий вартує 1700 грн, цю ціну я не придумав ось вона. Скільки вартує Ainol, Onda, Ramos, Smartq - мене ніяк не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой гарна дискусія, чесно - милуюся. :) +1 кожному!

kot, а hotline для вас уже теж одноденний інет магазин? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ми таки дійсно в паралельних світах. Тільки ваш відстає від мого в часі десь на два роки. З того часу якість китайців зробила такий крок вперед, що "брендові" виробники в страшному сні бачать, як лохи, яким вони впарюють залежалий позавчорашній товар за великі гроші, можуть відкрити собі очі.

За прикладом не треба далеко ходити: Ramos w30 є точною копією Samsung Note 10.1, тільки коштує в 3 рази менше. Причому слово "копія" тут не треба розуміти в негативному сенсі - вони просто однакові як за характеристиками так і за якістю, просто тому що зроблені на однакових заводах.

Чесно кажучи, я не розбираюсь в перфораторах. Але троха розбираюсь в телефонах і планшетах. Ви не повірите, є гарантія на серйозні китайські товари від "сумнівних одноразових магазинів". І ця гарантія працює.

Ці уявлення про китайський "страшний брак", "лайно" та інші погані слова - вже давно перетворились на міфи в головах затурканих обивателів.

Може коли проснетесь і поглянете яка сьогодні дата, які продукти зараз доступні і за якою ціною - тоді пишіть. Моя ціна не змінилась. 450 грн. і ні цента більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, тут по сусідству продають Ainol Novo7 Fire. Почитайте характеристики, ціну, відгуки пошукайте. Може це допоможе. Але думаю ні, не допоможе.

Є така історія. мало хто знає. Коли Галілея судила інквізиція за його досліди з астрономії (він бідолаха стверджував що Юпітер така сама планета як і Земля і має 4 супутники), на один з судів він приніс свій телескоп і вирішив навести вбивчий і найбільш очевидний аргумент: хай судді самі подивляться і на власні очі переконаються, ще це чиста правда. Наївний. Судді просто сказали - "Ми не бажаємо дивитись".

Тут я думаю ситуація аналогічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясню свою позицию.

Коли я купую річ, я плачу так само за гарантію працездатності, за підтримку, за обслуговування, за допомогу в її налаштуванні. Китайський товар такими речами не підтриманий.

Для прикладу якщо я беру телефон відомого бренду я знаю що потім я куплю до нього оригінальний АКБ, зарядку, гарнітуру до телефона будуть в наявності запчастини для ремонту, я підберу чохол чи автомобільний тримач.. А не буду підбирати сумісний аксесуар чи перепаювати на коліні зарядку, або на ebay шукати відломаний штекер.

Да і вигляд має немаловажне значення, дизайн виробу (тут китай точно курить в стороні). Той самий Anycol - його через рік страшно з кишені достати,а моя нокла через 2 роки виглядає як нова. Ну в принципі, Anycol, взагалі, страшно людям показувати.

З планшетом та сама ситуація. Ви мене годуєте сухими цифрами-показниками Г-цами, мегабайтами. В мому планшеті мені всього достатньо він не гальмує памяті хватає, в ігри граюсь. І до того ж всього я маю брендову річ і коли я показую замовнику макет чи приклад виконання виробу на свому планшеті є не закриваю пальцем напис Ainol, Onda, Ramos, Smart тощо...

З власного досвіду як затурканий покупець скажу: увесь дешевий (ціною нижче потрібної) китайський товар - це відверте лайно, яке не виконує своє призначення і думаю, що 99% зі мною погодяться.

Ваша пропозиція в 450 грн. відхилена - не хочу вам впарювати свій планшет по непомірній ціні. Добавте 700 грн і купіть собі Onda v711 - ви є споживач даного товару. К думав я з перфоратором загнув, але ваш Галілей, Юпітер - круче.

Перенесіть тему десь у балачки, фіг з ним з продажем.. тут така дискусія..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибачаюсь, дизайн чОго курить в стороні? Ви бачили очима коли-небудь Ainol Fire? Дизайн литого цільного корпусу з анодованого алюмінію проти пластмаси "бренду" Prestigio? Дизайн скляного яскравого IPS екрану проти пластика TN екрану "бренду" Prestigio?

>>>"З власного досвіду як затурканий покупець скажу: увесь дешевий (ціною нижче потрібної) китайський товар - це відверте лайно, яке не виконує своє призначення і думаю, що 99% зі мною погодяться."

Я коротко скажу - хуйня. І 99% покупців, які реально тримали в руках товари, зроблені в Китаї за останні 2 роки нормальними китайськими фірмами, зі мною погодяться.

>> "І до того ж всього я маю брендову річ"

[дикий регіт]

Тепер серйозно.

Так, я покупець китайських товарів. І я не боюсь ієрогліфів на екрані, неодноразово їх бачив і спокійно перекладав гугл-транслятором. Ви мене хотіли мабуть принизити оцим

>>>"ви є споживач даного товару".

Але діло от в чому. Відкрийте очі і осягніть істину, яку я вам безплатно дарую:

ВИ ТАКОЖ Є СПОЖИВАЧ ДАНОГО ТОВАРУ.

В техніці зараз немає іншого товару окрім китайського. Тому слова "товар" і "китайський товар" є рівнозначними. Як тільки ми приймаємо цю істину, зразу знімається уявне протистояння "оригінальне АКБ - неоригінальне АКБ", "оригінальна зарядка - неоригінальна зарядка". Всі вони однаково оригінальні та неоригінальні. Це вам скаже любий досвідчений майстер з ремонту телефонів і ноутбуків, але лише по секрету, бо лохи не повинні такого знати. Скажеш їм "оригінальне" і все, лупи ціну втричі.

Після зняття антиномії "оригінальності" чи "китайськості" виникає проблема "якісне" - "неякісне". Так. вона дійсно існує, я визнаю. Саме для цього і треба знати, які фірми круті, а які ні. Наприклад Ainol робить дуже якісні речі, про це неважко дізнатись, якщо захотіти і почитати форуми. Але - "Ми не бажаємо дивитись".

Якщо вам соромно за напис Smartq, то це ваші психологічні проблеми, бо десяткам мільйонів людей по світу не соромно. Можу сказати лише, що цю назву знають в кільканадцять разів більше людей. ніж "бренд" Prestigio. Я маю на увазі людей крім Китаю, хе-хе. Планшети Smartq - це взагалі еталон якості і дизайну серед китайців, дуже шанована фірма.

Тепер про такі речі як підтримка, гарантія і т.д. Тут просто. Якщо вам прийшов бракований товар, ви його фотографуєте, описуєте проблему в підтримку. Для цього правда треба бути трохи грамотним: знати англійську мову (для обивателя це дуже тяжко, я знаю). Як правило потім ви відправляєте товар назад по тій же адресі, а вам направляють перевірений новий з відшкодуванням збитків. Це реально працює, хто стикався може підтвердити.

На цьому я завершу свою просвітницьку діяльність. Тут все ясно, я оперую гігабайтами і гігагерцами, а ви "брендами". Та ви просто мрія маркетологів. Це мабуть такі як ви сплять три доби в чергах за новим айфоном.

Удачі.

П.С. Я вже передумав купляти цей "бренд".

П.П.С. Хоча ні. Якщо ціна впаде до 300 грн., можете повідомити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для вас зарядка на який пише Nokia та зарядка на якій пише "Универсальня зарядка пиристрій для всіх мобілка" це однакові речі тодіяк ви можете судити про якість?

Китайські ієрогліфи на акрані... Ви увляєте серйозного чоловіка який сидить і перекладає два матюка з екрану? А потім не розібравшись шурує фоткати та відправляти його в Китай.Це цяцки підлітків.

Зайдіть у тему з iPad та розкажіть їм про круті китайскі планшети.

Коли я стояв в черзі за айфоном ви певно акції МММ скупляли.

На 300 грн. купіть собі abibas-ів, adidos-ів та інших шанованих китайський виробів.

Є в когось щось по суті?? Якийсь нетбучок на обмін?? Можливо якийсь бук, комп’ютер... пропонуйте..

З продажу знімається вхашалі тільки обмін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайські ієрогліфи на акрані... Ви увляєте серйозного чоловіка який сидить і перекладає два матюка з екрану? А потім не розібравшись шурує фоткати та відправляти його в Китай.Це цяцки підлітків.

м-да... взагалі-то в китайських планшетах є українська та російська мови...

kot, судячи з ваших аргументів, то все що Китай, то л@йно, але якшо на ньому написати назву відомого бренду, то воно одразу стає цукерочкою. не забувайте, що завдяки розміщенню у Китаї відомими і не дуже компаніями виробництва різноманітної електроніки, китайці отримали колосальний досвід. так що мішає їм цей досвід використати для виробництва власної якісної продукції?

зі вибачаюсь за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть!

Погоджую, китайці Вміють робити "дещо".

Купив собі копію НТС - задоволений як слон. А на рахунок підтримки чи гарантії... Якшо майстер нормальний - він розбереться і в китайці. Трактори і мотоблоки саме звідти і якшо мужик мужиком то нема проблем.

Поганому танцору, як то кажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kot, спеціально для Вас - стаття. Довго шукав, але знайшов.

А тепер уявіть, що всі ці "бренди" і бренди, Престіжіо та Аіноли - збираються в ОДНОМУ цеху :)

Вам, можливо, і тяжко в це повірити, бо ж ви купували "розкручений" бренд. А не нікому не відомий Аінол.

Але жорстока правда така і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zhenya а ви в курсі, що на одній збірній ліній можна зробити два різних вироби?

Давайте припустимо, шо від роботи планшета залежить людське життя, ну припустимо він регулює роботу кардіостимулятора. Ви довірите цю функцію Аінолу? Ну в принципі нічого страшного хтось дуба вріже зато планшет потім з китаю по гарантії новий прийде, а людина поки з системником під пахвою походить.

Я розумію що це крайнощі, але планшет я сприймаю як робочий інструмент і от коли ви зрозумієте, що від якості виробу залежить щось важливе наприклад продуктивність праці чи вдалий виграш тендеру... Ось тоді ви звернете увагу на товар який берете.

Пропонуєту сидіти на форумах читати про шановані китайські бренди і переводити китайські матюки гуглом, ну що ж це ваш стиль життя. Особисто на сортування китайського лайна по полочками не маю ні часу ні бажання.

Ві думаєте,шо китаєць зробить для вас щось якісне - ви дуже наївні. Китаєць ніколи не слідкував за іміджом, через рік простіше зробити нову фірму і дальше клепати своє барахло. Китаєць не буде робити якісний товар, в нього задача через півроку впарити вам новий кусок лайна.

Лякає те, що з таким попитом ми будем скоро з гавна вибирати краще гавно.А ми не настільки багаті щоб купувати гавно.

Ви натякаєте, що я переплатив за свій планшет, добре. Різницю коштів я заплатив за обслуговування підтримку. гарантію і відстутність жодного китайського матюка на планшеті, коробці, інструкції. Я згоден за це платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте припустимо, шо від роботи планшета залежить людське життя, ну припустимо він регулює роботу кардіостимулятора. Ви довірите цю функцію Аінолу? Ну в принципі нічого страшного хтось дуба вріже зато планшет потім з китаю по гарантії новий прийде, а людина поки з системником під пахвою походить.

To kot: Якщо чесно, то я б і Prestigio кардиостимулятор не довірив. Обслуговування, підтримка і гарантія в на в Україні дуже розмите поняття, навіть у великіх брендів. Хай хтось скаже що Самсунг чи Асус чи Делл на протязі 14 днів завжди відремонтує поломку аппарата чи замінить на новий. Про Аінол скажу, що останній прийшов з російською інструкцією, гарантією, в планшеті російська та українська мови не криворукі, якість зборки питань не виникає. Хочте щоб не було ієрогліфів і був логотип при запуску доплатіть за російську коробку і логотип 10-30 доларів. І ось вам щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...