Перейти до змісту

Анлок будьякого айфон iphone 3gs 4 4s


Tarasss

Рекомендовані повідомлення

Зроблю постійний анлок будьякого Iphone AT&T (factory unlock)

моделі:

3g 3gs 4 4s

(будьяка IOS, модем, ітд..)

час виконання - 1-2 дня. ціна 25дол або 210грн

телефон залишається у вас.

мені потрібен тільки IMEI і серійний номер

гроші можна після виконнання(якшо я вас знаю або за вас поручиться хтось хто в мене в друзях вк)

після виконання анлоку(офіційно від AT&T) вам потрібно буде просто натиснути в айтюнсі "restore" і за пів години у вас анлокнутий телефон.(джейлбрейк зараз робиться вже навіть на IOS 6.0)

п.с.не робиться анлок для крадених телефонів або ж не привязаних до ATT)

анлок можна зробити якшо ви навіть подавали самостійно запит в ATT і вам відмовили

0937471731

http://vk.com/id12231288

Тарас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС за 210 грн робить factory unlock, тобто newerlock. Тому буде неправильно зрівнювати його з послугами VoLLuMe, він же робить softlock.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не може зробити софтлок айфона 4, 4S, або 5.Навіть 3GS випушений після 36 тижня 2009року теж не можна розблокувати програмно.

Все розблокування цих девайсів йде через внесення їх у базу не блокованих( або розблокованих ) через сервіс оператора.(На якого айфон був заблокований)

Тому одні айфони коштує розблокувати 100 грн, а інші 200 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не може зробити софтлок айфона 4, 4S, або 5.Навіть 3GS випушений після 36 тижня 2009року теж не можна розблокувати програмно.

Все розблокування цих девайсів йде через внесення їх у базу не блокованих( або розблокованих ) через сервіс оператора.(На якого айфон був заблокований)

Тому одні айфони коштує розблокувати 100 грн, а інші 200 доларів.

Налетіла хмара... :0157:

Запутався)

Поясни тоді, яка різниця в наданні послуг користувачем Tarasss і VoLLuMe ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС за 210 грн робить factory unlock, тобто newerlock. Тому буде неправильно зрівнювати його з послугами VoLLuMe, він же робить softlock.

Софт-анлок телефоны - это аппараты, изначально заблокированные под определенного оператора (чаще всего под AT&T, США), и взломанные программным способом, то есть программой-анлоком. После взлома они тоже могут работать с любыми операторами. Недостатки - нельзя перепрошивать на новые прошивки, нужно ждать выхода анлока, а это иногда ооочень долгое время занимает. Для нормальной работы таким телефонам необходим джейлбрейк, в связи с чем могут возникнуть непредсказуемые баги и тормоза в работе (не факт, что возникнут, но могут).

Це не софтлок, я роблю офіціційну відв"язку від оператора AT&T( можна дзвонити і тд без гевей і тд, не боячись блокування) Після перепрошивки не потрібно активовувати телефон!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не може зробити софтлок айфона 4, 4S, або 5.Навіть 3GS випушений після 36 тижня 2009року теж не можна розблокувати програмно.

Все розблокування цих девайсів йде через внесення їх у базу не блокованих( або розблокованих ) через сервіс оператора.(На якого айфон був заблокований)

Тому одні айфони коштує розблокувати 100 грн, а інші 200 доларів.

Налетіла хмара... :0157:

Запутався)

Поясни тоді, яка різниця в наданні послуг користувачем Tarasss і VoLLuMe ?

Лише в ціні.Конкретно внесення імея в базу неверлоків( даного оператора) здійснює може і одна людина на весь світ

Всі інші посередники.

Кому з ким краще працювати кожен обирає сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...