Перейти до змісту

Впала швидкість


Рекомендовані повідомлення

Суть проблеми - різко впала швидкість як інету, так і обміну данними всередині мережі, не можу зрозуміти з чим пов*язано. Хто шо порадить? Фотаком каже шо все норм, а мені приходиться кіно качати 2-3 год...це шось з мережою чи в мене трабл? Все почалось через тиждень після викиду продуктів горіння жовтого фосфору в атмосферу ;) ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть проблеми - різко впала швидкість як інету, так і обміну данними всередині мережі, не можу зрозуміти з чим пов*язано. Хто шо порадить? Фотаком каже шо все норм, а мені приходиться кіно качати 2-3 год...це шось з мережою чи в мене трабл? Все почалось через тиждень після викиду продуктів горіння жовтого фосфору в атмосферу ;) ))))

В настройках сетевої плати лазив? швидкість має бути 100 мбіт, повний дюплекс, але спробуй поставити полудюплекс, одному юзеру це допомогло. візьми у друзів іншу сетеву плату і спробуй на ній, може твоя просто частково вийшла з ладу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж є такий трабл.

Все сталось не через зловіщий фосфор, а саме через грозу. Після відключення мережі на майже 4 дня.

Швидкість по мережі з 600-800 впала до 150-300 (кб/с)

Швидкість зовнішньго з 80-120 впала до 30-70 (!!!)

ЗІ: Часу і бажання, щоб повідомити не вистачало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть проблеми - різко впала швидкість як інету, так і обміну данними всередині мережі, не можу зрозуміти з чим пов*язано. Хто шо порадить? Фотаком каже шо все норм, а мені приходиться кіно качати 2-3 год...це шось з мережою чи в мене трабл? Все почалось через тиждень після викиду продуктів горіння жовтого фосфору в атмосферу :) ))))

В настройках сетевої плати лазив? швидкість має бути 100 мбіт, повний дюплекс, але спробуй поставити полудюплекс, одному юзеру це допомогло. візьми у друзів іншу сетеву плату і спробуй на ній, може твоя просто частково вийшла з ладу :)

Тимчасова заміна сетевої нічьо не дала

Пошарив в сетевій, стояли автоматичні настройки, поставив повний дюплекс 100мбіт - проблема залишилась, потім полудюплекс - ше хуже...Поврнув автоматичні настройки

Шо робити? Певно прийдеться напрягати фотаком, хай їдуть і дивляться на місці, бо чуда не буває, в них все добре а я в тормозі (відносному).Може в когось є ще якісь ідеї?

Yurik +1 за допомогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намагався на ФТП залити іграшку заливав більше 2 -х годин зі швидкістю 70~100 KB/sec - це ж минувше століття !!!

повинно було бути не менше 2-х метрів і до 9 ....

з нету все добре - качаю фільм швидкість скачування - від 150 до 450 КБайт / сек.

ось так.. може щось із серверами або із модемами у нашого провайдера..???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вашу вітку на дсл перевели.

Поки небуде оптичного вводу.

Грози млять.

2 Dimas: І в тебе все буде добре.

Май терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як надовго?

бо в інет швидкість гарна (з нета теж)

а от на ФТП :)

доведеться фільми тепер власноручно приносити :) на болванках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як можна перевірити чи мережева карта не згоріла.

Я собі поміняв материнську плату бо вона згоріла а на новій вже встроєна мережева карта.

Коли вставляю свою стару карту комп навіть не загружається.

І незнаю чи вона ще робоча. Якщо була б робоча то міг би продати на неї навіть ще гарантії трохи є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо вставляэш карту в комп, а вын не хоче грузитись - 99% шо девайс мертвий. Можеш ъъ викинути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...