Перейти до змісту

Тримай хвилю! (2007)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

surfs-up-2007.jpg

Тримай хвилю! (2007)

Оригінальна назва: Surf's Up

Жанр: Анімаційна комедія

Режисер: Еш Бреннан и Кріс Бак

У ролях: королівські пінгвіни

Країна-виробник: США / Sony Pictures Animation

Мова: українська (дубльований переклад)

Рейтинг IMDB: 7.2/10 (2,392 голоси)

Мабудь ви не чули, що серфінг винайшли... пінгвіни.

Фільм знімали протягом трьох років за участі не тільки провідних фахівців у галузі сучасної анімації, але й кращих серфінгістів Америки, які консультували творців фільму, під яким кутом краще ставити дошку, як впливає вітер на швидкість і скільки повинен важити пінгвін для того, щоб втриматись на хвилі. Під час підготовки проекту до випуску автори спеціально працювали зі справжньою кригою для того, щоб максимально достовірно передати умови, у яких розгортаються події фільму.

У дублюванні фільму англійською мовою брали участь справжні зірки Голівуду, серед яких молодий та дуже талановитий актор Шіа Ле Беф, зі суперпроекту Стівена Спілберга «Трансформери», а також відомий актор Джеф Бріджес та зірка «Автостопом по Галактиці» Зоє Дешанель. Українською мовою фільм дублювали у Києві кращі українські актори та спеціалісти з дублювання, серед яких і Володимир Голосняк, який працював над легендарними «Тачками» - першим дубльованим україномовним фільмом.

DVDRip

Розмір: 1,36 Гб

Тривалість: 01:20:00

Відео: XviD; 608x320 (1,90:1); 1926 Kbps; 0,41 b/px; FPS: 25,00

Аудіо: українська AC3, DD 5.1, 448 kbps, 48 000 Hz

-=LINK=-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки нема шо бачити :glare: Файл ллється зі швидкістю 30кбайт/с. На ніч лишати не буду.

Заллється десь завтра о 16й годині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Классный мультфильм... А на рідній мові взагалі супер! Дякую! Моя малеча подивилась з задоволенням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на ftp зараз є два мульта -- з українським та російським перекладами. На жаль, той що з українським перекладом чомусь не відкривається в мене на DVD-плейєрі (XORO 401 Plus), в той час як з російським все гаразд.

Не довго думаючи, я взяв відеоряд з російської версії і наклав на неї звук від української. Получилось супер, і мій плейєр його сприйняв як рідне :lopata:

Більше того, в російській версії роздільна здатність картинки трішки більша.

Якщо в когось є такі ж проблеми -- можу викласти на ftp свій файл, а також обкладинку для DVD в більш-менш людській роздільній здатності (не супер, але більш-менш нормально).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав заливати в папку ftp://lm:[email protected]/Video/Mult/Surf's Up by Plum

якщо не буде проблем зі зв'язком, то повинно залитись орієнтовно до 21:00 (щось повільно заливається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда мне пригодился ;)

Сегодня с утра залез на ФТП, смотрел, что там есть - какая-то прикольная обложка со злостными пингвинами ;) Дай, думаю, скачаю. Включил - мульт на нормальном украинском языке. Прикольно, мне понравилось, вечером буду смортеть :(

Спасибо.

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...