Перейти до змісту

Як перевірити, виправити биті сектори на HDD


Рекомендовані повідомлення

Якщо хтось знає як перевірити, або "вилікувати" биті сектори, або якісь інші дефекти/"хвороби" на HDD будь-ласка напишіть сюди або приват!!

ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програмою Viktoria, вкладка Test, і галочку на Remap. Але це за умови що беди програмні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програмою Viktoria, вкладка Test, і галочку на Remap. Але це за умови що беди програмні.

До речі, це буде щось типу low-level format????

Бо в мене теж є 1 ХДД з кучою кластерів >600 ms

Боюсь зробити з нього труп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є непогана програма HDD Regenerator.

її корисно використати просто щоб витягнути дані з диску. При фізичних бедах допомагає лише на деякий час.

В мене посипався було вінт. Я відновив HDD Regeneratot'ом, забрав дані і за 2 дні вінт знов посипався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже часто при першому прогоні вікторією беди не повністю виправляються.

з власного досвіду рекомендую спочатку LLF. він стирає начисто всю поверхню, в тому числі програмні беди. більше того, помітив що ці програмні помилки пропадають з СМАРТ показників.

після того можна зробити ремап декілька разів (для ндійності), а ще краще відрубати і більше не використовувати проблемні ділянки, звісно жертвуючи розміром вінта. адже якщо там появилось щось погане то далі буде тільки прогресувати і ніяка вікторія не спасе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось конструктивна і вчерпна стаття на дану тематику. Наполегливо рекомендую прочитати, вдуматись, прийняти до уваги і не керуватись більше у цих питаннях міфами і власними домислами.

Там ще є друга частина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...