Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Сувенірно-подарункова "Підкова". Шановні форумчани, постійно в наявності справжня кована підкова, оригінальний подарунок новосельцям, сімї, родичам чи просто людям якім ви бажаєте добра, достатку та щастя. Напевно всі чули про такий оберіг як підкова. Є підкова та підкова на підставці, яку можна поставити на поличку чи на робочий стіл. Підкови запаковані в гарну і акуратну деревяну коробочку з сіном в середині, та також віршиком-побажанням на пергаменті і все це щастя закріплене сургучною печаткою з символом підкови.

Підкова - 150грн.

Підкова на підставці - 180грн.

Находимось в Луцьку, але при потребі відправим в любий кінець України))))

Трішки по підковам.............

Як привернути удачу й багатство?

Використовувати підкову-талісман можна по-різному:

– вважається, що підкова, прибита над дверима ріжками догори, захищає оселю від зла;

– а якщо опустити ріжки донизу – вона приваблює в помешкання благополуччя;

– якщо підкову помістити на внутрішньому боці дверей або над ними – вона вирівнює енергетику приміщення – якщо у ньому є геопатогенні зони, шкідливі для здоров’я. Для цього ж можна тримати сувенірні підкови біля узголів’я спального місця;

– підкова в автомобілі буде оберігати власника від аварій та принесе йому удачу у справах;

– якщо в першу ніч повного місяця покласти підкову на підвіконня кінцями всередину, то вона привертатиме в оселю гроші та сприятиме матеріальному благополуччю;

– якщо підкову закопати в землю біля північно-західної стіни будинку, то вона забезпечить допомогу і підтримку у важливих справах;

– якщо у вас чомусь погано ростуть квіти, покладіть біля них підкову;

– щоб дія підкови була ефективною, після того, як ви їй виділили місце, її не можна перекладати.

post-8631-0-37064900-1349877829_thumb.jp

post-8631-0-82969500-1349877854_thumb.jp

post-8631-0-13210000-1349877883_thumb.jp

post-8631-0-70792500-1349877911_thumb.jp

post-8631-0-16874300-1349879564_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУПЕР!!! в знайомих на вихідних навасєллля так шо кращого подарка не найду точно, мені одну без підставки, контакти в ЛС. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы подкова приносила счастье, надо прибить ее к копыту коня и пахать, пахать, пахать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фор vampirich

Думаю, що пявкам і прочім кровососам пахать та не очєнь приходиться))) Так як вид - паразитів. Вот на чужих горбах...так сказать))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купити дві підкови на підставці. 0505456333.

Хай приносить удачу!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна мені і просту підкову і підкову на підставці. Одну над дверями повішу, а другу на робочій стіл чоловіку на офіс занесу, хай більше грошей додом приносить))))). Напишіть номер як з вами звязатись в приват. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Nautilus1 йде в перманентний бан за створення Клонів. Разом зі всім своїми клонами:

Иванка,all-biz,Руслана,

Закрито!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...