Перейти до змісту

Кожен четвер , просто в нуль.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Кожен четвер будь який з девайсів , шо на вітрині, або ґкий я можу дістати на протязі години- продаватиму по собівартості.

Довідки за т. 77 34 11, або 24 15 48.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Акція триватиме ще два четверга, поспішаємо до новорічного подорожчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Четверг. Цікавить iphone 4/4s 16-32 Gb Neverlock європеєць - яка сьогоднішння ціна собівартості :) ?

Можна в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB флеш накопичувач SanDisk 32Gb Cruzer Fit (SDCZ33-032G-B35) скільки таке буде коштувати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB флеш накопичувач SanDisk 32Gb Cruzer Fit (SDCZ33-032G-B35) скільки таке буде коштувати?

190 грн.

і це ти хочеш сказати собівартість??? ггг, ти де її купуєш в Там Тамі чи що. http://rozetka.com.u...2g_b35/p215467/

Навіщо людей дурити про собівартість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok44, тсссс

Є ще й дешевше, но хіба ж в Луцьку?

Поняв, все я "магіла"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB флеш накопичувач SanDisk 32Gb Cruzer Fit (SDCZ33-032G-B35) скільки таке буде коштувати?

190 грн.

і це ти хочеш сказати собівартість??? ггг, ти де її купуєш в Там Тамі чи що. http://rozetka.com.u...2g_b35/p215467/

Навіщо людей дурити про собівартість...

По посиланню на розетку вийде 192 грн + 50 грн доставка=242 грн.

Я продаю за 190 грн.(лише в четвер, і лише до кінця місяця).Я плачу податки, оренди і зарплати,тому постійно в нуль продавати не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продаю за 190 грн.(лише в четвер, і лише до кінця місяця).Я плачу податки, оренди і зарплати,тому постійно в нуль продавати не можу.

Да я ж непрошу тебе продавати мені щодня, я просто говорю що якщо взявся торгувати по собівартості то необманюй людей. Якщо в тебе дійсно собівартість цієї флешки 190 грн. то я тобі співчуваю. Але скоріш за все цей товар куплений десь в ккитаї за доларів так 10$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кщо не vf'i i жодного уявлення про собівартість даного товару , не кидайся будбласка словами, в першу чергу вони яскраво характеризують тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...