Перейти до змісту

УПА


vanus

Рекомендовані повідомлення

Літеретури маю багато вдома у нас дуже велика бібліотека, інтернет все таки ще не розвинений в україні (літературно історичний), багато передано із первинних джерел, знайомий безпосередньо з людьми які відкривали і працювали з архівами КГБ. Доречі долю майора і генерала які віддали дані про УПА з архіву я досі не знаю.

Дуже вражаючі дані. Доречі після смерті цього дослідника не знаю до кого звернутися, щоб якось копії зробити (була така мрія). Де воно все дівається. Сподіваюсь попало в нормальні руки і добре сховане до кінця цих "безпредельних" часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе хе хе! Не весь захід, зовсім не весь, тільки деяка його частина.

Але я так і не почув заперечень на рахунок наведених злочинів. Чомусь ніхто так і не зламав логічну лінію протистояння УПА злочинам НКВД СССР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vanus:

увы, такова судьба всех "секретов" -- их открывают чтобы прочитать, впечатлиться и снова спрятать лет на 100 :closedeyes:

да, мне показалось что мы начали с твоих оправданий обвинений в сторону УПА к которым ты сам приплёл НКВД. какая-то логика в этом есть, но паранои еще больше -- эдакий глобальный заговор против партии и народа.

еще раз предлагаю закрыть тему, так как ты сам уже пишешь пару общих фраз вместо обьективных ответов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є первинна література, (перевидання). Нікому не даю боюсь щоб не пропала. Доречі досить багато книг і брошур.

Були десь вже зараз видані стислі довідники хроніки(роздав всі). Якщо найду то можу на ксероксі розмножити.

Метою цієї теми є поширення правдивої інформації про УПА, навіть якщо в це не віритимуть ті хто не вірив досі. Головне щоб "Ті" отримали цю інформацію, обробили, - а висновки вже не мають такого вирішального значення оскільки головна мета УПА виконана - Україна суверенна держава. Осталось зробити її соборною.

Головне щоб "Ті" бачили і цю сторону війни, ідею звільнення від імперії з нижчим рівнем культури, чи то імперії з ворожим ставленням до культури загарбаної держави. Якби в СССР було вирішене національне питання, перестали мати місце репресіїї, утискання, пригнічення - все булоб вирішено! Ніхто б вже не хотів бути незалежним бо це б і була свобода. Тоді СССР стала супердержаваю і думаю США, ЄВРОПА плакали б перед рівнем нашої спільної культури, нашої потужної макро і мікро економіки. Не було б нарікань на москаля -хохла - чурку.

Але уви уви уви!

В 1917 році до влади прийшли бандити і вище свого рівня вони скочити не могли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vanus:

думаю что правдивая информация должна быть подкреплена фактами, а пока что читаю только твои собственные мысли с уклоном в пропаганду. также неубедительные фразы насчет "чуйки" правды сердцем (обычно правду ощущают другими частями тела :)

в общем или материальчиком убедительным делись или закрывай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історії перестав вірити з тих пір як в 1993/94-му волохатому році у нас відібрали шкільні підручники з історії і натомість видали нові, тоненькі такі, зелені покетбуки, в котрих говорились прямо протилежні речі. Питання в тому - якщо стара історія виявилась уцільною брехнею, хто може поручитись, що нова не є іншою гранню тої ж брехні? Знову нагадаю Оруелла, "1984" - "Хто володіє минулим, той володіє теперішнім. Хто володіє теперішнім, той володіє майбутнім."

А відносно чуткості "до правди" різних частин тіла - дійсно, той хто це каже, чи не бачить лише те що йому хочеться бачити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок відчуття правди.

Чи легко вірити в те що УПА вирізало немовлят і вішало на хрест у вигляді вінка.

А нова історія базується наприклад на тих виданнях які були заборонені в СССР наприклад Грушевського, Костомарова та інших. А також передруки книг що видавались за козацької україни і т.д.

Факти є в бібліотеках і книгарнях прошу дуже не лінуйтесь.

Якщо хочете щоб я зробив короткий хронограф то я спробую але на це піде трохи часу. ви не заперечуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи легко вірити в те що УПА вирізало немовлят і вішало на хрест у вигляді вінка.

Є люди котрі задля "високої мети" готові на будь яке звірство. Переконати себе що "це не люди, це виродки комуняк" фанатично настроєним особистостям напевне дуже просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з тими форумчанами, які висловлюють думку по неможливість визначення істини...

Вистачало всіх і кругом, а казати, що УПА краще за НКВС, або навпаки зараз МАРНО. Аргументую свою думку:

1. чітких данних про дії тієї чи іншої сили нема, майже вся інформація тих часів йшла від людей, які були зацікавленими в певній перевазі сили зарахунок інших (м"яко кажучи наговорювали). об"єктивним вважав би записи якихось закордонних кореспондентів, які б бігали разом з партизанами, хоча якби такі і були, то про їх неупередженість теж би йшла мова...

2. неодноразово проводились провокації, причому з обох сторін, тому визначити зараз хто і яку шкоду зробив просто нереально...

3. справді існівала помста (серед місцевих) - хтось комусь гроші винен, а той дівчину забрав, а там ще щось неподілили... от і робили дурниці.

4. аналіз навіть тих ФАКТІВ, які існують проводиться не з позиції знаходження правди, а з позиції знаходження крайніх: "НКВС УПА звинувачувало 75 років, тепер ми їх будемо мінімум 100, а хто винен, це вже десяте питання"

5. нікого нехочу образити, але навіть люди які брали участь в тих подіях не розповідають про них правду. ніхто не скаже, що вбив сусіда за те, що той був багатший, причому не тому, що він такий заздрісний, а просто так вся юрба кричала... Крім того в натовпі ніхто не винен (згадайте, що навіть розстріл проводиться ширенгою)

Ось так, а зараз бити морду один одному за "правое дело" трохи смішно, якщо Vanus вірить у все це, то хай йому так краще живеться, хай чтить померлого родича за героя, а Shkoder буде чтити свого за героя - нічого поганого в цьому нема.

Просто у випадку Vanus"а йде тиск на всіх інших... а це вже негарно.

З.І. якщо б питали, чи треба пам"ятники, то я б сказав, що треба (в тому розумінні, що ставте, як вам потрібно), але своїх коштів би не дав, чому - читайте вище, крім того внас колись було багато па"ятників мужичку в кепі і з рукою наперед, де вони зараз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з тими форумчанами, які висловлюють думку по неможливість

<{POST_SNAPBACK}>

Істина річ незаперечна, це абсолют. А визначення її потребує абсолютної віддачі себе пошуку - (ото сказанув)

Просто є такий закон "Заперечення Заперечення" - тому не можна заперечувати речі чи події які сталися і про які говорять люди не знаючи навіть фактів.

А ТЕПЕР НАВОЖУ ФАКТИ

(не буду копіювати все бо дуже багато і довго)

Комісії по визначенню діяльності ОУН-УПА в 30-50 роках (ХХ ст) при Обласних радах народних депутатів Волинської, Львівської, Тернопільській, Івано-Франківської, Рівненської, Закарпацької, Хмельницької, Чернівецької а також міських Рад народних депутатів міст районних та обласних центрів, обробивши дані архівів КДБ УСРСР, наукові праці іториків та документи надані учасниками, а також особливо зібрані комісією постановило (далі своїми словами) запропонувати депутатам (вище по тексту) проголосувати за визнання УПА воюючою стороною у Другій Світовій Війні, прирівняти до ветеранів війни, встановити доплату до пенсії, і т.д.

Рішення було прийнято у всіх Вище наведених областях.

Які вам треба ще факти шановні.

Можу дати посилання або оригінали рішень і постанов ну не всі бо не можу ссилкі знайти а книжки на сканері не буду обробляти.

львівська

львівська2

Луцька рада недавнє рішення

Волинська рада - блін пошук не діє чомусь

Фаховий висновок робочої групи істориків при Урядовій комісії з вивчення діяльності ОУН і УПА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, это еще раз доказывает что новая власть активно переписывает историю как делали все предыдущие. ну лет через энцать снова че-нить изменится и будет новая комиссия-перекомиссия по исследованию предписаний сверху на предмет "кто глубже залижет %опу чтобы получить гонорар и ученую степень на шару". кидание из крайности в крайность -- это не история, это фуфляндия.

поэтому если веришь, верь на здоровье -- переубеждать в чем-то я не собираюсь, так как связываться с фанатиками какой-то идеи обычно выходит себе дороже. вообще фанатизм, imho, последнее дело. а то что старикам какие-то новые льготы добавили, это хорошо. даже если это вчерашний нацист, срок его дел давно истек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если УПА были воюющей стороной, то скажите с кем они воевали, где и с кем были сражения, какие подвиги были?

Боковой судья в футболе тоже бегает, но он не футболист!

И героями их делать не надо.

А воюющей стороной, ладно, пусть будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спокуха готую інфу спрощену, просто роботи у мене багато, а вже готового в інеті немає.

2Валентин читай попередні теми, посилання,

а не просто вставляй тези- всі відповіді вже пролунали.

Зразу скажу дуже жорсткий бій в Загорові, там є памятник,

далі як їхати на рівне є Хрест-могила (хрест поставило ШБУ №1 нач Мирка І.І. і з ініціативи вол. брацтва воїн. УПА кер. Семенюк Милетій) були постійні бої в тому місці (село дерно)

та таких місць багато бо то була перш за все партизанська війна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БОЙОВІ ДІЇ

ПротиНімецький фронт

ПротиРадянський фрон

ПротиПольський фронт

Буду вдячний якщо прочитаєте.

Тут є досить багато відповідей на ваші запитання.

Доречі я не симпатезую цьому сайту бо тут не дослідили керівну і ідеологічну частину ОУН-УПА і не зовсі конкретно опублікували (на мою думку робота не дороблена).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

vanus тебе уже навели немало фактов. Попробуй прислушаться к мнению других.

Я много ездил по местам массовых захоронений евреев Волыни. Разговаривал с людьми,

очевидцами, свидетелями, иногда даже с выжывшими.

Так вот, во время любой войны третьей стороны не бывает. Все на чьей-то стороне.

Все рассказывают только о двух армиях и их пособниках.

Так что твои патриоты из УПА совсем не стояли в стороне, а помогали уничтожать местное население,

особенно еврейское. После прихода красных, пришлось уйти в леса...

а дальше все знают...

За последнее время на форуме ЛМ несколькими людьми постоянно подымаються подобные темы.

Если вы не можете никого убедить, то перестаньте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...