Перейти до змісту

відмова на виїзд у Велику Британію (публіцистичне)


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Люба Британіє, вельмишановні британські чиновники

Ну, от і стала я персоною "нон-ґрата" в Великій Британії, поставили мені в документах велику таку, гарну, чітку печатку-заборону на виїзд. І все, ні тобі пояснень, ні вибачень. Воно й зрозуміло, в країні, де навіть політики найвищого ґатунку дозволяють собі ігнорувати президентів інших, хай навіть бідніших країн, відверто їх ображати, працівники посольства не зобов’язані відрізнятися. Ну, й ігнорують обивателів... Дійсно, як же я посміла думати про те, щоб наблизитися до кордонів європейської піднебесної...

А справа була така: мені запропонували поїхати в Англію, де місцева організація Пласт (українські скаути) буде проводити табір для своїх дітей (нащадків еміґрантів), зрозуміло, що я погодилась. Хоча справа не легка, багато дітей, взагалі, не володіє українською мовою і я готувалася до того, щоб проводити ігри та заняття англійською, змішаною з українською (кілька папок всього наготувала, до речі). Все в підготовці було не гладко – затягування з викликом, потім проблеми з подачею документів, але сподівалися, що як для організації, тим більше, що англійці самі за нас платять, організовують проживання, харчування, зроблять поступку і ми отримаємо візи вчасно. Всі готувалися до табору, чепурили свої однострої, пришивали нові відзнаки, вчили нові пісні... Проте, табір починається 29 липня, сьогодні п’ятниця і до обіду нічого не було відомо. В обід ми дізналися, що нам по-хамськи, без жодних обґрунтувань не просто повернули документи, а наліпили на них "відмови". Як мені пояснили добрі люди, з такою "міткою" в паспорті я, взагалі, сумнівно, що зможу виїхати кудись за кордон (логічно, якщо подумати, раз є "відмова", то вона є з якоїсь причини, а раз є причина, то цій пані в нашій країні робити нема чого). І що? Через якого англійського чиновника-бюрократа я цьогоріч не зможу виїхати з чоловіком помандрувати до Європи? Ми шість років нікуди не їздили, збирали гроші, щоб хоч трохи побачити світу, не було в нас і романтичної весільної подорожі, бо побралися студентами... і тепер мені не дадуть дозволу на в’їзд через поганий настрій англійського буквоїда??? За що? Чим завинила я перед Англією?

Люба Британіє, я ніколи не була на твоїх теренах і обіцяю більше ніколи і не зазіхати на таке, але чому ти дозволяєш собі так ставитися до інших. Може, тому, що тобі можна все: ввести танки в іншу країну, воювати на чужих територіях, хамити президентам... і єдиний, кого ти боїшся – американський глава. Дуже, дуже шкода, Британіє. Я була про тебе кращої думки.

З почуттям суму і образи

Юля Смаль

Опубліковано

Та, я от в Німеччині вчився і їздив фіг зна скільки разів, а коли в черговий раз подав документи на візу щоб зїздити на виставку то мені теж штампанули відмову.

Опубліковано

Ще напрягає, що наші чиновники до нас також ставляться зверхньо (це вже якщо геть казати м"яко). Поки ми не будем поважати самі себе, ніхто інший ніколи не буде поважати нас.

Опубліковано
Поки ми не будем поважати самі себе, ніхто інший ніколи не буде поважати нас

Оттолкнувшись от этой фразы, продолжу дальше. Уважаемая Юлямпочка! Я понимаю ваши чувства и мне искренне жаль, но вы зря ищете здесь большую политику. Все отказы штампуются по абсолютно банальным причинам и настроение британских чиновников здесь не имеет значения. Просто Украина уже более чем достаточно накормила не только Европу а весь мир своими нелегальными работниками, нелегальными проститутками, нелегальными и т.д. и нелегальными и т.п. Из-за этого страдают нормальные, законопослушные и прогрессивные граждане вроде вот вас, например. А вот теперь есть смысл задуматься о национальном самоуважении. Но это уже другой разговор...

Опубліковано

2 lumax: Так-то оно так, и в этом вопросе старушка Европа отчасти права, но это никак не оправдывает элементарного ХАМСТВА со стороны сотрудников посольств и консульств большинства европейских стран (не говоря уже о том, что в большинстве своем эти сотрудники - свои же, украинцы!!!)

Опубліковано

ыы, ну как всегда с простой проблемы раздули слона, и в добавок примешали политику и национальные конфликты.

Ну она ж не одна визу получала. Очень многие люди хотят, правдами\неправдами выехать зарубеж. Всем конечно же ее не дадут. Вот Юлямпочка и попала в тот список, которым отказывают в визе. Ну чтож, не повезло, повезет в другой раз :).

Если б все страны давали визу каждому украинскому гражданину, то наше население составляло бы около 20млн. И всем было бы далеко за 50-60 лет.

Опубліковано

Юлямпочка, спік інгліш? Врайт інгліш? Рекомендую написати пару-іншу статей - українською та англійською, із зазначенням дат, прізвищ, конкрентих фактів, фотографій паспорта... відправити на українську службу бі-бі-сі, в англійські видання, пресу, інтернет... Розказати, що Україна на євро 2012 за таку х-ню також відіграється на їхніх людях. І як це непорядно, і як це нехарашо. Роби кіпіш - моя тобі порада. В нас тобі НІХТО не допоможе. Український суд не визнає дії англійського чиновника протиправними. Лише британський правомочний розглядати це питання. Якщо не маєш юристів знайомих в тій країні - не рішиш. А ось якби було кілька публікацій в ЗМІ на цю тему, де посольство піддали б критиці - дивись, може посольство і переглянуло б свою точку зору.

Опубліковано

ЗІ. А пашпорт закордонний ліпше поміняти... з такою ситуацією - не сумніваюсь, що проблеми з шенгеном виникнуть 99%. Міняй на ноовий закордонний паспорт, кажи, що старий втратила...

Опубліковано

Можно так же попробовать подать

Апелляция при отказе <<<

и только после это продолжать движения по смене паспорта...

Иногда возникает такая ситуация: лицу, желающему получить въездную визу в Великобританию и подавшему все необходимые документы в визовый отдел посольства, отказывают в получении визы. Если Вы оказались в такой ситуации, Вы должны знать, что можете подать апелляцию на данное решение.

Прежде всего перед подачей апелляции следует ещё раз разобраться в возможных причинах решения о невыдаче Вам въездной визы. Во многих случаях такими причинами являются некорректно или неверно оформленные документы, которые были поданы для получения въездной визы. То есть, лицо, получившее отказ, фактически само спровоцировало отрицательный ответ. Поэтому, как бы это банально не звучало, тщательным образом проверьте свои документы перед подачей их в визовый отдел, а если Вы это делаете впервые, не пренебрегайте возможностью помощи специализированных организаций - учиться всё-таки лучше на чужих ошибках, а не на своих. Однако, если неприятная ситуация уже произошла и Вы получили отказ, главное перед подачей апелляции - выявить возможные "слабые" места в поданных Вами документах, которые могли послужить причиной отказа. Можно это сделать самостоятельно, но опять-таки лучше воспользоваться помощью специализированной организации - иногда неточности в пунктах анкеты или, например, в справке с места работы незаметны Вам, но сразу же подмечаются специалистом.

Причиной отказа также может быть подозрение, что Вы можете остаться в Великобритании, причём опять-таки такое подозрение зачастую спровоцировано самими претендентами на получение въездной визы. Если, например, человек, имеющий низкий уровень доходов, а то и вообще безработный, собирается ехать со всей своей семьёй в Великобританию по гостевой визе, рассказывая на собеседовании о своих трудностях и проблемах в Украине, естественно это может выглядеть, как желание нелегально остаться в Великобритании после окончания срока действия визы. Поэтому постарайтесь, чтобы планируемый Вами визит в Великобританию не производил такого впечатления, в том числе и на собеседовании, поскольку как получение визы, так и последующая апелляция в этом случае имеют мало шансов на успех.

Следующий важный момент: апелляция должна быть составлена только на английском языке. Данное условие является обязательным, и поэтому если Вы плохо владеете английским языком, попросите помочь кого-либо с проверкой текста или же сделайте перевод у переводчика. При написании апелляции категорически не рекомендуется излагать какие-либо эмоции, рассуждения и тому подобное - официальное лицо, которое будет изучать апелляцию, интересуют только конкретные факты, а не литературное произведение рассерженного отказом автора. В апелляции можно указать какие-либо дополнительные аспекты, например, при отказе в получении деловой визы уточнить детали делового сотрудничества с фирмой-партнёром, пригласившей Вас, сжато пояснить необходимость Вашего присутствия в Великобритании, например, для выполнения контрактных обязательств в такой-то части и т.д. В апелляции обязательно должны быть изложены следующие данные:

- Паспортные данные (ФИО, дата и место рождения, номер паспорта);

- Дата отказа;

- Полный обратный адрес (с почтовым индексом).

Апелляция должна быть собственноручно подписана её подателем.

К апелляции должны прилагаться документы, подтверждающие причины Вашего желания посетить Великобританию, причём таких документов должно быть несколько (то есть, они должны освещать различные аспекты поездки), дабы рассматривающие апелляцию сотрудники посольства имели как можно более полную картину о Вашем предполагаемом визите.

Возможна такая ситуация, хотя это и случается редко, что Вы не получили скорого ответа на поданную апелляцию. Происходит это, повторимся, нечасто и причиной тому не чей-то злой умысел или небрежность, а огромный объём работы, который выполняется в структурных подразделениях посольства ограниченным количеством сотрудников. В этом случае следует не затягивая направить повторную апелляцию.

Опубліковано
Юлямпочка, спік інгліш? Врайт інгліш? Рекомендую написати пару-іншу статей - українською та англійською, із зазначенням дат, прізвищ, конкрентих фактів, фотографій паспорта... відправити на українську службу бі-бі-сі, в англійські видання, пресу, інтернет... Розказати, що Україна на євро 2012 за таку х-ню також відіграється на їхніх людях. І як це непорядно, і як це нехарашо. Роби кіпіш - моя тобі порада. В нас тобі НІХТО не допоможе. Український суд не визнає дії англійського чиновника протиправними. Лише британський правомочний розглядати це питання. Якщо не маєш юристів знайомих в тій країні - не рішиш. А ось якби було кілька публікацій в ЗМІ на цю тему, де посольство піддали б критиці - дивись, може посольство і переглянуло б свою точку зору.

Дякую. Я шуршу :)

Опубліковано

Странно...

Моё мнение, при наличии хоть каких-то навыков делового общения с людьми и понятия о том ЧТО им нужно, получить визу не составляет особо никаких проблем...

Помните как в Двенадцать Стульев ... "заграница нам поможет" :)

  • Адміністратори
Опубліковано

Це можна порівняти з тим, що хтось ломиться до тебе в квартиру і це твоє діло пускати його чи ні. Фейсконтроль не пройшла, карма така, от і всі справи. Чим теред тобою Британія винна? думаю нічим, якщо ти комусть там потрібна, то нехай вони і заморочуються зі своїми чиновниками, це в їх інтересах.

Опубліковано
Странно...

Моё мнение, при наличии хоть каких-то навыков делового общения с людьми и понятия о том ЧТО им нужно, получить визу не составляет особо никаких проблем...

Помните как в Двенадцать Стульев ... "заграница нам поможет" :)

Та проблема в тому, що документи подавала не я...

Це можна порівняти з тим, що хтось ломиться до тебе в квартиру і це твоє діло пускати його чи ні. Фейсконтроль не пройшла, карма така, от і всі справи. Чим теред тобою Британія винна? думаю нічим, якщо ти комусть там потрібна, то нехай вони і заморочуються зі своїми чиновниками, це в їх інтересах.

Хм, от я знаю, що ти не правий, але, як тобі це пояснити... По-перше, мене дійсно запросили британці, тобто, я навіть не напрошувалась, по-друге, мене не було в момент здачі документів, та й, взагалі, не було. Проте, якщо ти когось в хату не пускаєш, ти ж якось це мотивуєш, тим більше, що то офіційні документи, а не в харю зразу б.єш без любого пояснення (відмова в паспорті прирівнюється). По-третє, якщо ти зіпсував комусь харю (див. документи), то це означає, що твій сусід теж відмовить у наданні доступу... а це вже нечесно. На біду, можна було просто повернути документи... От так. Крім того, чим винна Британія? Вихованням якогось зверхнього націоналізму: ми британці, ми вищі того всього, що їде до нас в країну. А чому? Що я їду в них грошей просити? Чи проституцією займатися? Я достатньо багата, щоб їхати безкоштовно виховувати їх дітей (принаймні, ні в кого нічого не прошу). Ніби всьо.

Опубліковано
Та проблема в тому, що документи подавала не я

Наверное в этом и кроется причина проблемы...

  • 4 тижня потому...
Опубліковано

я маю підозру, що найбільше було в тому..., що через кілька днів змінювалася процедура надання віз і вони просто гальмували той процес по максимуму :)

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...