Перейти до змісту

Обережно краії номерних знаків ...


stock

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку діє угрупування чито якись один "гуманоїд" який викрадає номерні знаки з авто , тільки на період 28-29 вересня було скоєно приблизно 6-7 крадіжок по проспекту Грушевського , а за місяць у місті Луцьку від 10 до 17 на даний момент можливо вже і більше.У міліції звичайно всі сміються.. і розводять руками кажучи : -робіть нові знаки бо старі ніхто вам не знайде... У мене тільки одне питання ЯКОГО ... ніхто не попереджеє автокористувачив про ці злочини що вже місяць крадуть ........

якщо хтось чув бачив пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто і, головне, ЯК має попереджати?

І навіть якби попередили, що б ти робив? Кожного вечора знаки би знімав? І надовго тебе б вистачило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого теле-радіокомпаніїї яких у Луцьку вдосталь.. а форуми в якому ми вже висвітлюєм дані події це все настільки тяжко чи про це ніхто не знає...

Щоб я зробив колиб знав про ці події та мабудь краще прикріпив ном. знак до авто чого бажаю іншим автокористувачам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибач за запитання, ти давно за кермом?

Ти й тему підняв тільки тому, що, певно, в тебе свиснули номер... А не свиснули б - ти б і далі тим не переймався б...

Просто тобі не повезло. Буває.

Скільки існує атомобіль в широких масах - стільки й існують різні болти шурупи гайки, які відкручуються тільки спеціальним інструментом, і якраз тому й видумані, що ця проблема існує стільки ж...

І, до речі, на рахунок того, що хтось тебе про щось мав попереджати....

Запитай, чи багато людей понаписували заяви про втрату номера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-цікава ти людина і спонукаєш ти до дивних думок... і ми моглиб довго сперечатися на рахунок цієї проблеми, а ле проблема ця не твоя...

но одне я тобі скажу завжди завчасно можна попередити біду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти знаєш, чому я не пройшов повз твоєї теми, а пишу тут в такому розрізі?

Тому що мене завжди дратували викрикування людей, котрі, коли щось стається (З НИМИ), починають волати про те, що ХТОСЬ ЇМ ЩОСЬ ВИНЕН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в шефіні моєї дівчини з машини теж номер зняли...Як-то кажуть - "з м'ясом". І хитрі болЦікі не допомогли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти знаєш, чому я не пройшов повз твоєї теми, а пишу тут в такому розрізі?

Тому що мене завжди дратували викрикування людей, котрі, коли щось стається (З НИМИ), починають волати про те, що ХТОСЬ ЇМ ЩОСЬ ВИНЕН.

Коли щось дратує, не обов"язково виказувати це. Виховані люди ведуть себе стримано. Чоловік стикнувся з неприємною ситуацією. У розпачі написав на форумі. Хотів попередити інших, що активізувалися злочинці певного профілю. Що поганого він зробив? Навіщо демонструвати свої нерви?

Пригадую, про схожі злочини вже йшлося на форумі. Писали, що викрадені номерні знаки йдуть на експорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли щось дратує, не обов"язково виказувати це. Виховані люди ведуть себе стримано. Чоловік стикнувся з неприємною ситуацією. У розпачі написав на форумі. Хотів попередити інших, що активізувалися злочинці певного профілю. Що поганого він зробив? Навіщо демонструвати свої нерви?

так його ж нiхто й не ганить за те що вiн про це на форумi написав, просто навiщо *предьяву клеiти* що хтось його не попередив про таке. От вiн тепер нас й попередив, бо його торкнулося, не торкнулося б то й навряд чи попередив би. Про це й мова. А так, йому велике дякую за iнфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попереджати мають правоохоронні органи. stock та і багато інших користувачів розуміють, що їх представники "шерстять" і форум. Отож до них і гголовна пред"ява. Адже є практика попередження про різних маньяків, про спалахи квартирних крадіжок і т.д.

Немає за що хвалити і журналістів з місцевих телеканалів і електронних ЗМІ. Всілякі дурниці про проплачених "без 5-ти хвилин" депутатів показують/пишуть, а про такі речі жодно повідомлення. Невже важко цікавитися періодично у службі зв"язків з громадськістю МВС про динаміку злочинів, про інноваційні види злочинів?

От якби попередили лучан, то злодії трохи нашугалися б і, можливо, залягли б "на дно". А так "... у невмілого і руки не болять".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...