Перейти до змісту

Вело-хованки


CTyDeHT

Рекомендовані повідомлення

десь прочитав про вело-квача в парку і в голові моїй сяйнула думка про хованки) адже всі колись в дворі бігали в квача і хованки :D

так от можна спробувати в парку з'їхатись всім, вибрати того хто шукатиме, вибрати основний пункт (базу) і всім роз'хатись по парку. Тоді той, хто шукає, знаходить когось і мусить його зловити, поки той не втече до бази :horse:

Ось така гра) Вносьте свої корективи і го в парк :duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув додати що в вечірній час, годині так о 19.30 можна збиратись.Та й у будній день людей в парку, тим більше ввечері, немає практично, тому, думаю, все обійдеться добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю людей вже достатньо прочитали тему, давайте в понеділок годині в восьмій зберемось біля входу в парк (там де сцену ставлять зазвичай) та й спробуєм що з того вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, игры в квача у нас стихийно преростали в прятки, когда мы не ограничивали территорию, а гоняли по всему парку. Ночью. Зимой. Прохожих, сами понимаете, мало. Нам никто не мешал.

Эх, и весело было.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені хованки перейшли в флуд.давайте но або по темі або ціхо, ібо тут мають обговорюватись хованки..

Еще раз убедился что любят люди поумичать а форуме :)

По поводу "квача"...если это тот квач что я играл когда то в детстве то будет кровавое месиво :) Я ЗА!!! Когда начнем?

Як написано вище- в понеділок о 19.30 біля входу в парк (там де зазвичай ставлять сцену)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі.. ОК.. на крайняк просто покатаємось/поганяємо по парку... якщо з роботою не буде затика.. понеділок все ж таки. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі.. ОК.. на крайняк просто покатаємось/поганяємо по парку... якщо з роботою не буде затика.. понеділок все ж таки. )

Зате кого-кого а діток, за яких всі так тут розпереживались, не буде в парку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліхтарик вчора черговий раз віддав Богу душу....(((

Фак... як знайду заміну.. то приїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неочікувано полагодили ліхтарика...)) так що.. постраюсь бути.

Хованки .. це канєш жесть... по парку вночі шукати народ..)))) треба придумати щось динамічне.. квач на території дитячого містечка.. буде.. думаю в самий раз.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все спрятались :) все выиграли! Был в парке в 19 04 проездом никого не было, дождь все испортил :(

ToxaViking не боишься так велосипед оставлять? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь прочитав про вело-квача в парку і в голові моїй сяйнула думка про хованки) адже всі колись в дворі бігали в квача і хованки :D

так от можна спробувати в парку з'їхатись всім, вибрати того хто шукатиме, вибрати основний пункт (базу) і всім роз'хатись по парку. Тоді той, хто шукає, знаходить когось і мусить його зловити, поки той не втече до бази :horse:

Ось така гра) Вносьте свої корективи і го в парк :duel:

Ідея хороша я за!Правда у мене ліхтар 3 ватний а там тре 10ватний,щоб як у поїзда фара світило-))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви всі цукрові? Від дощу розпливетесь? Щоб я з вами ще куди поїхав чи запропонував щось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На улице :) Есть у меня одна коварая мысль :)

ToxaViking не боишься так велосипед оставлять? :huh:

як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На улице :) Есть у меня одна коварая мысль :)

ну по-перше шо в мене красти, там стоїть все просте і базове

по-друге мені його добре видно у вікно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...