Перейти до змісту

Як підклюсити два монітори?


Damask

Рекомендовані повідомлення

В мене є ноутбук і ще два монітори(один правда вже вмирає, але ще сяк так робить). зараз я працюю з одним монітором підключеним по VGA до ноутбука. Як підключити дві монітори одночасно. я так розумію потрібен якийсь спеціальний конектор, що щось таке ? так? може хтось більш детальніше розповісти на цю тему ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання: а для чого аж 3 монітори?

існує така штука як VGA-сплітер, але наскільки мені відомо він тільки дублює зображення

VGA_Splitter_Cable.jpgVGA_Splitter_2x.jpg

такий як на другому фото вміє ще підсилювати сигнал

використовуються такі штуки зазвичай в супермаркетах, де потрібно включити один і той же ролик на багатьох моніторах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ноутбук і ще два монітори(один правда вже вмирає, але ще сяк так робить). зараз я працюю з одним монітором підключеним по VGA до ноутбука. Як підключити дві монітори одночасно. я так розумію потрібен якийсь спеціальний конектор, що щось таке ? так? може хтось більш детальніше розповісти на цю тему ?

Варто б зазначити що за ноут, картинка має виводитись у дублюванні? Навіщо 2(3) моніка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ноутбук і ще два монітори(один правда вже вмирає, але ще сяк так робить). зараз я працюю з одним монітором підключеним по VGA до ноутбука. Як підключити дві монітори одночасно. я так розумію потрібен якийсь спеціальний конектор, що щось таке ? так? може хтось більш детальніше розповісти на цю тему ?

Варто б зазначити що за ноут, картинка має виводитись у дублюванні? Навіщо 2(3) моніка?

так схема потрібна для роботи і навчання. Погодьтесь що зручно коли на одному моніторі відкрита книжка(програмування наприклад), а в іншому редактор. При такий схемі продуктивність підвищується.

зараз схематично спробую показати розміщення моніторів. (зазначу, що зараз ноутбук розміщений на тумбочці біля столу)

post-18695-0-12037400-1348309342_thumb.j

Я - Власне я ))

Н - ноутбук

М1- монітор 1

М2- монітор 2

К - клавіатура

М - мишка

Власне цікавить як другий монітор підключити....дублювання зображень мені не потрібно.... екран ноутбука не хочу використовувати. Тільки схему М1+М2

Окрема клавіатура і мишка є. Наразі працюю за схемою ноутбук + монітор 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой именно ноут?

если нет видео выхода (RCA или S-video) - тогда УСБ видеокарта

типа такой

http://www.itechnews.net/2008/12/09/witech-multi-i-usb-video-card/

или док-станция, с 1м или 2мя выходами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой именно ноут?

если нет видео выхода (RCA или S-video) - тогда УСБ видеокарта

или док-станция, с 1м или 2мя выходами

Ноут Toshiba A300-234 ( Характеристики http://ru.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?PRODUCT_ID=1065389&DISC_MODEL=1)

1 виход VGA

4- usb

1- HDMI

1- S-video

В моніторах які маю в наявності обидва входи типу VGA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или меняй моник,

или конвертор с HDMI / S-video в VGA

конвентор дорого коштує ? десь на борді бачив що віддають монік за сік щи щось таке..якщо найду тему то обов'язково переговорю з автором...а то мій 15" дюймовий ламповий вже вмре з дня на день....17 TFT ще процює як треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За сік віддають монітори неробочі, з підсівшою трубкою, як Ви називаєте "лампові" (на електронно-променевій трубці) монітори. Купувати їх для використання в роботі смислу нема. Якщо необхідно кілька моніторів то найкраще рішення придбати новий з HDMI(впринципі при великій роздільній здатності на екрані можна одночасно розмістити кілька вікон і комфортно працювати). Різноманітні конвертори мало того, що важко знайти і купити, дають невідомо яку якість зображення..Бо ж фактично треба здійснити перетворення цифрового сигналу в аналоговий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...