Перейти до змісту

В якому банку найкраще і дешевше відкрити валютний рахунок?


eNyk

Рекомендовані повідомлення

Потрібен USD рахунок. Ходив в приватбанк, у них це коштує $50. Жесть... :0157:

Хто знає умови відкриття в інших банках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен USD рахунок. Ходив в приватбанк, у них це коштує $50. Жесть... :0157:

Хто знає умови відкриття в інших банках?

Відкривав два місяці тому такий рахунок саме в приватбанку, ні про які 50 USD не чув. Мабуть якісь "новшества" зявились недавно.

Вклад "Стандарт" http://privatbank.ua/depozity/vklad-standart/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да. Сказали, що рахунків за $5 і інших вже нема. Аж ніяк не хочеться платити 50 доларів за те, що в нормальних країнах взагалі нічого не коштує.

А. Забув додати. Мені потрібен не депозитний рахунок, а просто для перерахунків з закордону і туди. Тобто ніякі місячні/річні відсотки мене не цікавлять. Просто потрібен рахунок, на який можна при потребі перекинути USD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе неправильно зрозуміли. Відкриття рахунку (депозиту) безкоштовне як гривневого так і валютного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зробив валютну картку в приваті. Пластикову, можу розраховуватись нею в неті, знімати і ложити гроші на рахунок. Даж з америки )) Коштує вона 10 баксів. Є ще віртуальна безкоштовна але нею не можна розраховуватись в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людині мабуть треба не вклад (депозит) а розрахунковий рахунок.

Мабуть так. Вибачте, будь-ласка, за дезінформацію. Не правильно зрозумів.

До речі, що стосується саме рахунку у валюті, то підказують, що в Златобанку (на Київській) вартість такого становить 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зробив валютну картку в приваті. Пластикову, можу розраховуватись нею в неті, знімати і ложити гроші на рахунок. Даж з америки )) Коштує вона 10 баксів. Є ще віртуальна безкоштовна але нею не можна розраховуватись в неті.

давно це було? Бо дня два-три назад запитував в відділенні привату і сказали, що є тільки за $50.

Людині мабуть треба не вклад (депозит) а розрахунковий рахунок.

Мабуть так. Вибачте, будь-ласка, за дезінформацію. Не правильно зрозумів.

До речі, що стосується саме рахунку у валюті, то підказують, що в Златобанку (на Київській) вартість такого становить 50 грн.

та нічого, це я криво запитав. В голові знаю що мені треба, а написати забув :) Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен USD рахунок. Ходив в приватбанк, у них це коштує $50. Жесть... :0157:

Хто знає умови відкриття в інших банках?

Два дні тому відкрив у Приватбанку доларову картку. Коштує 10 доларів. Зручно і вигідно. Можна у банкоматі гривні знімати чи через касу долари + платежі через приват24 та через інтернет. Тільки нехай відразу дають реквізити для поповнення такої картки.

А тобі напевно хотіли впарити голд карту валютну, там 50 баксів річне обслуговування + комісія вища при знятті готівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тобі напевно хотіли впарити голд карту валютну, там 50 баксів річне обслуговування + комісія вища при знятті готівки.

ага-ага. Точно, казали, що є тільки голд. Я сказав, що мені ніяких примочок не треба і чи є в них щось подешевше. Сказали нема. Вот же ж гівнюки :0001: Піду мабуть в головне відділення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще віртуальна безкоштовна але нею не можна розраховуватись в неті.

Брехня, успішно користуюсь віртуальною приватовською Visa Internet вже довгий час, комісія при платежі в інеті $0,35 за транзакцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба валютка тупо для розархунків тіпа пейпал тоді відкриваєш любу карту в приваті підключаєш її до приват 24, а там вірутальну інтернет карту в доларах і працюєш собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще віртуальна безкоштовна але нею не можна розраховуватись в неті.

Брехня, успішно користуюсь віртуальною приватовською Visa Internet вже довгий час, комісія при платежі в інеті $0,35 за транзакцію

Упс, ошибочка (а не брехня). Безкоштовна доларова пластикова — нею не можна розраховуватись в неті. А віртуальна да, в мене також є. Але якось перейшов на пластикову, здається тому, що поповнювати її стало платним. А ця що за 10 баксів при поповненні 0% тільки при знятті 1%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В последнее время в работе Приватбанка серьезные проблемы. При перечислении средств из Европы уже два раза пропадали в неизвестном направлении 15 Евро. Разбирательства ничего не дали. Теперь вот - запросто не зачислили 250 евро на карту и судьба их теперь весьма неопределенна. Также у них серьезные проблемы с выплатой и правильным начислением з/п работникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Апну стару темку.

Потрібно долларову візу електрон, щоб на неї могли зза кордону грошики кидати.

Де зараз найкраще таке зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є дві USD картки в приват банку. Як я їх отримав? Повністю безкоштовно! Я просто був зареєстрований в Приват24. Там є функція замавлення карток, вибрав яку мені потрібно(для прикладу Visa Electron Internet), її мені добавили через 2 години. В ПМ мені прийшов номер картки, CVV1/CVV2 код, дата дійсності картки. Фізично її немає, лише в інтернеті. Але це мені не заважає. На неї відбувались перекази з інших країн, я її без проблем підключив до PayPal, оплачую нею в інтернеті. А щодо виводу грошей, то я просто в Приват24 користуюсь функцією 'Переказ між вашими рахунками', перевожу гроші на свою 'фізичну' картку, в UAH чи в USD. все як на мене просто.

Доречі переказ з закордону я робив не на пряму через ПриватБанк, там потрiбно як на мене багато данних, МФО,IПН,Розрахунковий рахунок i т.д. , а просто через PayPal. Тьфу-тьфу нiчого не загубилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі переказ з закордону я робив не на пряму через ПриватБанк, там потрiбно як на мене багато данних, МФО,IПН,Розрахунковий рахунок i т.д. , а просто через PayPal. Тьфу-тьфу нiчого не загубилось.

Я правильно понял - у вас украинская карта подвязана к PayPal на прием денег? Можете детально описать - как такое повторить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там в PayPal главное чтоб карточка была VISA или MasterCard, а также чтоб у них были открыты операции через интернет. Ещо может быть что у меня все проходило через аккаунт продавца/дилера , а не через обычный аккаунт покупателя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...