Перейти до змісту

Шведська стінка


Skalyan

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім бордівцям.

Подумую розмістити в дитячій "Шведську" стінку. Як варіанти розглядаю придбання в магазині, або індивідуальне виконання (власноруч чи замовити в столяра).

Хотілося б почути відгуки та поради від тих, хто мав з таким справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще купити готову. Індивідуальна дорого винесе. Хоча й буде з якісніших матеріалів. Зате куплена фабрична із більшою кількістю опцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де краще купувати? В луцьких магазинах чи в інтернеті ? Поділіться плз посиланнями, адресами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще купити готову. Індивідуальна дорого винесе. Хоча й буде з якісніших матеріалів. Зате куплена фабрична із більшою кількістю опцій.

Взагалі в мене є знайомий столяр, то я не думаю, що він мені загне ціну. Я так розумію потрібно буде замовляти каркас (тобто драбини та виноси від неї), а інші атрибути (канати, кільця, мати) можна придбати в неті (дружина десь шукала такі магазини). Плюс монтаж виконати власноруч. Повинно вийти дешевше ніж в магазині. Чи не так?

А де в Луцьку можна подивитись готові варіанти??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купляла собі тут на борді в січні цього року.post-11337-0-39610600-1347956137_thumb.j ось таку.

Перегляньте цю тему http://board.lutsk.u...irel-20-skidka/. там багато різних варіантів стінок і не тільки.

Виходить дешевше, ніж у наших спортмагазинах на пару сотень грн. На момент мого придбання ціна в Луцьку була 1100 грн., а так вийшло 820грн. з доставкою. Стінка аналогічна, тієї ж фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Фуршеті,на другому поверсі,навпроти магазину побутової техніки (Крез),є магазинчик спорт-товарів,на коридорі стоть шведська стінка,з всіма прибамбасами,ціну точно непам'ятаю,десь в районі 1400грн.Сходіть,гляньте,там помоєму є різні види.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купляла собі тут на борді в січні цього року.post-11337-0-39610600-1347956137_thumb.j ось таку.

Перегляньте цю тему http://board.lutsk.u...irel-20-skidka/. там багато різних варіантів стінок і не тільки.

Виходить дешевше, ніж у наших спортмагазинах на пару сотень грн. На момент мого придбання ціна в Луцьку була 1100 грн., а так вийшло 820грн. з доставкою. Стінка аналогічна, тієї ж фірми.

Приблизно так я собі її і уявляв. Тільки мені б хотілось, щоб винос з драбини був пересувним (малюк виріс - можна підняти на декілька сходинок вгору). Бо під стелею трохи страшнувато (доведеться не спускати очей з дитини). А мат є у вас на підлозі, бо на фото не видно? І яка ваша оцінка даної стінки - все влаштовує чи щось хотілось би змінити (типу ширина драбини, відстань між сходинками ...)?

В Фуршеті,на другому поверсі,навпроти магазину побутової техніки (Крез),є магазинчик спорт-товарів,на коридорі стоть шведська стінка,з всіма прибамбасами,ціну точно непам'ятаю,десь в районі 1400грн.Сходіть,гляньте,там помоєму є різні види.

Дякую. Буду в тих краях обов'язково гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стінку оцінюю на відмінно, малому вже правда 7 років., то він можна сказати займається вправами на ній. Але в гості часто приходить племінниця, якій біля 2-ох рочків, то вона залюбки лазить туди-сюди, опускаєм їй кільця низько і вона висить, катається, лише трішки відірвавши ноги від землі.Так само і трапецію та висячу драбинку використовуємо як гойдалку....на канаті можна покататися..покарабкатися.Переваг маса..

Висота кілець, каната, трапеції, висячої драбинки регулюється. а от винос з драбини не є пересувним(якщо це я правильно має на увазі те що й Ви). мата в комплекті нема. я використовую матрасик з старого ліжечка. ось фотоpost-11337-0-09748500-1347977740_thumb.jpost-11337-0-69069800-1347977827_thumb.jpost-11337-0-24689600-1347977846_thumb.jpost-11337-0-60561800-1347977864_thumb.j

а є ще така комплектаціяpost-11337-0-98289300-1347977901_thumb.j

там на сайті є телефон дівчини, яка приймає замовлення, уточніть у неї ціни на різні моделі і порівняйте з цінами у наших спорт магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11337-0-98289300-1347977901_thumb.j

Ось такий пересувний турнік я й мав на увазі. Дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...