Перейти до змісту

Night Madness 2012 [3-4.11.2012]


Eone

Рекомендовані повідомлення

Night Madness 2012

_MG_3823.jpg

Для тих, хто ніяк не може наважитися або вже полюбив Нічні крос-кантрійні велоперегони, Night Madness 2012

1. Мета змагань:

Перегони проводяться виключно для мордування учасників і на втіху організаторів, фотографів, операторів...

2. Назва

Night Madness 2012. Нічний веломарафон (без орієнтування!)

3. Організатор

www.beskyd.lviv.ua

Організатори забезпечують поточну реєстрацію гонщиків на трасі за допомогою системи чіпів та електронних станцій, що дозволяє отримати результати відразу після закінчення гонки.

4. Дата та місце проведення змагань

м. Львів, ніч з 3го на 4те листопада 2012. Територія Винниківського лісництва.

Реєстрація о 22:00 3 листопада 2012 року. Старт о 23:00, виїзд на останнє коло о 04:00 4 листопада.

Фініш о 05:00 4 листопада 2012 року. Нагородження і фуршет одразу по завершенню.

Посильно допоможемо з проживанням, але місця треба забивати вже!

Відео з попередніх років:

http://vimeo.com/17410703

Фото з попередніх років:

https://picasaweb.go...6884279/NM10_2#

http://picasaweb.goo...Madness05122009

https://plus.google....593773302369441

5. Умови участі

Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Учасник знає, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 16 років. Учасники, яким не виповнилося 18 років, зобов’язані представити дозвіл підписаний батьками чи особами, що їх замінюють про згоду на участь. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі.

Стартовий внесок – 40 грн.

Fair play ніхто не відміняв

Попередня реєстрація на змагання здійснюється на bikeportal.org.ua

Обговорення події на www.beskyd.lviv.ua

6. Обов’язкове спорядження учасника:

шолом

аптечка

ремкомплект

мобільний телефон

хоча б один передній і задній ліхтар.

7. Маршрут:

Траса перегонів пролягає територією Винниківського лісництва і позначена на місцевості фарбою та кольоровою стрічкою. В місцях можливих скорочень дистанції розташовуються контрольні пункти. Про місце старту та остаточний варіант траси буде повідомлено завчасно.

8. Категорії:

Всі учасники їдуть в категорії СОЛО: аматори та еліта. Кожен обирає категорію по силі і бажанню, однак організатори залишають за собою право вносити зміни у склад категорій. До прикладу, якщо ви неодноразово займали переможні місця у гонках, кубках, марафонах і тд, а душа прагне відірватися у категорії класу нижче - ми можемо порекомендувати вам змінити думку :).

Окрема категорія передбачається і для жінок, якшо їх кількість на момент реєстрації буде не менше 5.

9. Результати.

Переможцем визнається той учасник, який за час змагань проїхав найбільшу кількість ПОВНИХ кіл. Виїзд на останнє коло припиняється о 04:00. Хто не встиг , той відпочиває! Серед учасників, які проїхали однакову кількість кіл вище місце посідає той, котрий завершив останнє коло раніше за інших.

Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати. Нагородження відбудеться після невеликої перерви.У часники які зайняли перші 3 місця в категорії нагороджуються грамотами, медалями та цінними призами.

Серед учасників буде розіграна лотерея, вручені пам"ятні подарунки та призи.

Для контактів: сюди або навпростець на hulihanka собака gmail.com або sk.e-one.32 вухо mail.ru

Велкам!

пс. А також запрошуємо фотографів, операторів. вболівальників, друзів, співчуваючи, підірваних, невгамовних і божевільних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Після проби в ПЛ з"явилось бажання по дорослому поганяти у Львові. Бажання закріпило світло :0119: , тож, планую їхати, якщо збереться команда на бус. Накрайняк поїзд/рейковий автобус. Правда невкурсі як в останньому з перевезенням роверів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накрайняк поїзд/рейковий автобус. Правда невкурсі як в останньому з перевезенням роверів.
нормально з перевезенням. складаєш - і перевозиш. уже перевірено
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Від недавнього часу з Луцька до Льваво ходить новий рейковий автобус:

Розклад руху просто суперовий: відправлення з Луцька о 06:22, прибуття у Львів о 09:08

Назад зі Львова о 17:07 і ми вдома о 19:53

http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?ntrain=41446&by_id=1

http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?ntrain=41445&by_id=1

З такими поїздами і бусів не треба :)

Короче, я їду.

Хто з нами ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 9 утра во Львове. До 11 вечера - шариться. Похерить ночь марафоном. И после него с 6 утра шариться до 5 вечера. Офигенное расписание :D

Хотя для "обычных" гонок - идеальное :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхати на місце, розбити палатку, наварити їсти, оглянути трасу, потім відіспатись в палатці. Далі проїхати марафон, знову відіспатись. На наступний день влаштувати собі велоекскурсію по Львову і увечері назад.

Як на мене - цілком нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - цілком нормально.

А как по мне, то весьма фантастически и нереально:)

А для "нормальной" гонки, согласна с Димой, - идеально. Тут и вправду, Ярик, никаких бусов уже не надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может нужно расписать подробно, почему я считаю такую затею неральной?

Тащить на себе все вещи, палатку, котелки, прочее. Вещей немало - ноябрь.

Разбивать лагерь, почти что, в городе, по соседству с поселком "неадекватов", на частной территории. Шарится там целый день. После - бессоная ночь, шесть часов к ряду в движении. После - сон в палатке (ноябрь), а дальше экскурсия по городу Львову(!), с вещами, палатками, котелками и прочим.

Ярик, в каком пункте кайф? Или, хотя б, норма? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может нужно расписать подробно, почему я считаю такую затею неральной?

Тащить на себе все вещи, палатку, котелки, прочее. Вещей немало - ноябрь.

Разбивать лагерь, почти что, в городе, по соседству с поселком "неадекватов", на частной территории. Шарится там целый день. После - бессоная и ночь, шесть часов к ряду в движении. После - сон в палатке (ноябрь), а дальше экскурсия по городу Львову(!), с вещами, палатками, котелками и прочим.

Ярик, в каком пункте кайф? Или, хотя б, норма? ;)

Таня, не згущуй фарби :)

Речі: спальник, каремат, запасна одежа, каструля і пічка - все це без проблем поміщається у мій 32л рюкзак :)

Палатка кріпиться на раму - як ти бачила ;) Все своє з собою, при цьому досить компактно та мобільно :)

Хтось інший не візьме пічку і каструлю, а повезе хавчик.

Казан в такому разі буде зайвим. Він важкий і об'ємний - доведеться обходитись каструльою. Або двома каструлями.

З чого ти взяла, що це приватна територія? Місце старту віддалене від Львова та того села.

В будь-якому випадку, ліс там великий - можна буде знайти затишне місце, де нас ніхто не буде турбувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я ж только про себя говорю. Мне такой вариант не подходит. Я описала, почему.

Я не обойдусь одним наплечником. Да и спать в палатке в ноябре , пока, не готова. По Львову кататься не тянет даже на легке. Считаю Львов самым неподходящим городом для велоэкскурсий, в которых я была. Тем более, после гонки.

Не частная территоря? Возможно, было темно, помню, мы заезжали в ворота. Какя-то территория с воротами и постройками рядом с трассой.

Я ж тебя не отговариваю. Просто ты и еще, кому понравится твой вариант - это минус пасажиры в бус.

Я пока не уверенна, что хочу ехать вообще. Но если поеду, то только бусом. А в бусе должно быть нас не меньше 8-ми, иначе тоже не поеду - дорого. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий варіант добирання до Львова я запропонував у зв'язку з малою активністю у цій темі.

Якщо ж кількість бажаючих збільшиться і діло дійде до замовлення буса - я підтримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем так, давайте определимся, скажем, до четверга?

В четверг у меня должно быть минимум 6 железных желающих ехать и 2-4, которые колеблются. По 50 грн задатка от "железных", тогда я звоню водиле буса. Задаток не возвращается (неустойка). Стоить дорога будет, примерно, 800 грн. Еще не звонила, и соответственно, не уточняла. В бус может войти 10 велосипедистов.

Ежели кворума до четверга не будет, я отдыхаю.

Я сама пока в неопределенных. Еще не отпрашивалась с работы.

Отписываемся, отзваниваемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю, что четверг завтра.

Никто не отписался и не отзвонился, пока. Только двое скромно поддержавших.

Поедете вы, Ярик и Сашка, в двоем, с палаточкой ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба передоплату, то можу здати, єдине хз як вирватись. На гонку їду 100% хіба, що захворію або ще яка біда трапиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...