Перейти до змісту

Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Яка ложка цукру та солі?

Столова ложка на 750-1000мл. ЩО цукру, що солі.

Скільки оцету?

Що значить "скільки"? Все заливається оцтом.

Заливаю 6% розчином оцту

Я ж писав. Якщо немає 6%, тоді 9%. Ніякої води! В оцті нічого не скисне :) На відміну від води. Можна спробувати його стерилізувати із водою в банках, але тоді за пекучу (від перцю) пару в квартирі я не ручаюся! Попечете усі дихальні шляхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Відпишешся про результат.

Ай да вкуснотааа!!!

Чергова банка пішла в оборот.

ПС. Казав же Ж своїм хозяйкам "закривайте більше!". Доречі, тра інвентаризацію банок провести, щоб не злопати все до Різдва.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова банка пішла в оборот

Коли я купував перець та помідори на аджику, продавець сказав "Багато аджики не буває".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робила пекучий перець. Вже одну баночку зїли, дуже смачно з м"яском.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Робив минулого року сиру абхазьку аджику ось по

. Усім дуже сподобалась.

В цьому році буду робити собі і батькам уже більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцінювачам "гостренького" підкидую рецепт угорського соусу "Eros Pista ". Так як бачу що той перчик яким я на бордовці частував - багатьом до вподоби :) Береться гіркий перець, відрізається плодоніжка ("дупка") , ріжеться на шматки (довільно). Скидується в ємність, додається на 800грам перцю 1 столова ложка солі, і блендером доводиться до пастоподібної форми. ВСЕ соус готовий! Якщо хочете щоб зберігався довго - додайте при блендуванні 2 столові ложки оцту. Хоча в мене і оцет не допоміг - то я просто його перекипятив - стояв в холодильнику до весни:). Соус дуже ароматний на запах, дуже гострий - ложкою не поїсиш, але річ СУПЕР! РЕКОМЕНДУЮ. В цьому році я маринувати перець якщо буду - то дуже мало . А ось "Eros Pista " зроблю багатенько :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 11 місяців потому...

В цьому році я трошечки вдосконалив рецепт. А саме:

З болгарського червоного перцю я зняв шкірку. Поклав на противень почищений від насіння перець (можна накрити противень фольгою).

В гарячій духовці тримав хвилин 30, можна і довше. Шкірка легко знімається від перцю. І колір перцю лишається стійкішим. Принаймні мені так здалося.

Перша партія закрита :)

Наступну партію робитиму - буду знімати шкірку ще й з гострого перцю! (можна ще перетерти томатну масу, щоб не було насіння помідорів. Тоді буде майже як в магазині :)

І мало не забув! Додав трошечки (чайну ложку) крохмалю. Консистенція порадувала!

Згодом, поділюся рецептом томату, а вірніше томатного соусу. Перша партія в мене вийшла не така, як я очікував. В наступну буду вносити свої правки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому році я трошечки вдосконалив рецепт. А саме:

З болгарського червоного перцю я зняв шкірку. Поклав на противень почищений від насіння перець (можна накрити противень фольгою).

В гарячій духовці тримав хвилин 30, можна і довше. Шкірка легко знімається від перцю. І колір перцю лишається стійкішим. Принаймні мені так здалося.

Перша партія закрита :)

Наступну партію робитиму - буду знімати шкірку ще й з гострого перцю!

Згодом, поділюся рецептом томату, а вірніше томатного соусу. Перша партія в мене вийшла не така, як я очікував. В наступну буду вносити свої правки.

Ну що ж, тре буде поекспериментувати і цей варіант твого, Женя, рецепту, але мене цілком влаштовує попередній твій рецептик- іде на ура)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, я радий :)

А на рахунок шкірки спробуй. Трошечки доведеться погратися, але то нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу поділитись рецептом смачного соусу з помідорів: 5 кг помідорів залити кип'ятком, щоб зняти шкірку. Перемолоти, використовуючи м'ясорубку, блендер, комбайн. Додати 2 цибулини перемелені також. Все варити 1 год. Тоді додаєм: 1 ч. лож. меленого чорного перцю, 1 ч. лож кориці, 1 ч. лож паприки, 1ч. лож перцю пекучого, 3 ст. лож. солі, 0,5 літри цукру, 1 стоп. уксусу, 4 горошини перцю духмяного (розімяти). Ще варити 1 годину. Коли провариться додаєм 1 ст. лож. крохмалу, розведеного у 1/2 стакані води кип'яченої ы охолодженої. Влити це у суміш з помідорами і варити ще 10 хвилин. Після цього розкладаємо у банки. Готуємо вже не вперше. Рецепт перевірений СМАЧНОГО!:)

Це майже такий рецепт соусу ,який я хотів написати!

Як на мене то:

- забагато кориці

- забагато цукру

- і крохмаль не варто розводити у воді.

- я б ще вийняв з томатів костомашки.

В моєму рецепті

Томати з цибулею киплять 30 хв. Звідти відлити 0,5л суміші, охолодити, і уже в неї додавати все, що по списку (перці, сіль, цукор, оцет) і вже це все - в основну суміш. потім додати крохмаль. Кип'ятити ще 10-15 хв. і тоді по банкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми завжди робимо по такому рецепті:

3 кг помідорів

2 кг болгарського перцю

1 кг яблук (будь-яких)

4-7 струч. перцю чилі (хто яку гостроту любить)

Все на м"ясорубку. Всі овочі варити окремо ( яблука через півгодини з"єднати з перцем) 2-3 год. Все з"єднати в одну каструлю додати цукор, олію та сіль.

0,5 л олії,

1 ст цукру

3 ст.л солі

Варити ще трохи . Тоді добавляємо

100 г оцету

5 головок часнику

1 ст.л чорного меленого перцю. Проварити ще з 10 хв та розлити по банках та закатати. Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це типова бовтанка, яку мій дядько завжди бовтав, і кружками пив.

Аджи́ка (абх. Аџьыка) — абхазька гостра і не гостра ароматна пастоподібна маса з червоного перцю, часнику, пряних трав (сушених і зелених).

Дивно, ні слова про яблука. Та й навіть томати не згадуються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...