Перейти до змісту

Мої тварючки і чого нема модератора?


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Перше питання: а хто модерує тут?

А друге не питання, просто, раз є тема, то згадалося: в нас колись одночасно жило 29 хом.ячків... і кішка. Хом.ячки страшенно шаруділи по ночах, нервуючи нас і білу пухнайку, а кицька, не знаючи толком, що з ними робити, не відривала від них очей. А було все так. Колись ми купили хом.ячка, хомку точніше, а потім виявилося, що в палаці пропадає від холоду і голоду ще парочка пошарпаних і потріпаних ангорок. Я й забрала їх собі, всі жили в одній клітці. Одного разу в обох хом.ячок народилося по приплоду (по 9 штук), а старший приплод однієї з них ще жив в нас, теж дев.ять штук, гарненьких пухнастих рудих в плямку ангорочок. Коли ми переселялися, то здали всю цю банду за 50 грн. :) От така історія :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зоопарк який колись в нас був хаті налічував приблизно 11-12 пар хвилястих папуг, десь 6 хомок та хом'яка, з пів-десятка крис та 3 чи 4 морських свинки. бабуля тримала на розплід та продаж...

якщо комусь треба було знайти нашу квартиру - орієнтувались по папугам... хомки часто втікали з кліток і частенько приходилось розбирати пів стінки щоб їх дістати... морських свинок називали в честь героїв бразильських серіалів :). та й крис часом теж. свинки теж часто втікали, але їх простіше було шукати. криси - так ті взагалі домосіди страшнючі. на метр від клітки рідко коли відходили.

було і весело і сумно. жаль було коли самка папуги не хотіла викормлювати малих.

багато хто брав папуг і досить швидко вчив їх говорити. неговірливих в нас практично не було.

проте і через здоров'я бабулі, і через велику кількість бруду після цього звіринця було вирішено припинити розведення, всіх поздавати і привести хату до нормального стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зоопарк який колись в нас був хаті налічував приблизно 11-12 пар хвилястих папуг, десь 6 хомок та хом'яка, з пів-десятка крис та 3 чи 4 морських свинки. бабуля тримала на розплід та продаж...

якщо комусь треба було знайти нашу квартиру - орієнтувались по папугам... хомки часто втікали з кліток і частенько приходилось розбирати пів стінки щоб їх дістати... морських свинок називали в честь героїв бразильських серіалів :). та й крис часом теж. свинки теж часто втікали, але їх простіше було шукати. криси - так ті взагалі домосіди страшнючі. на метр від клітки рідко коли відходили.

було і весело і сумно. жаль було коли самка папуги не хотіла викормлювати малих.

багато хто брав папуг і досить швидко вчив їх говорити. неговірливих в нас практично не було.

проте і через здоров'я бабулі, і через велику кількість бруду після цього звіринця було вирішено припинити розведення, всіх поздавати і привести хату до нормального стану.

м-дя... я зі своїми тридцятьма хом.яками просто тусуюсь :) Класно, певно, було. Стільки всього живого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно було коли малишня починала самостійно лазити по клітках. такі смішні. незалежно чи папуга чи крисеня. свинтуси - це взагалі найбільші приколісти і самі мирні з усього що було.

недоліком було те що щоб прокормити цю орду треба було вставати десь о 5-й ранку. оскільки в бабулі здоров'я недобавлялось, то дного дня було вирішено "прикрити лавочку"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно було коли малишня починала самостійно лазити по клітках. такі смішні. незалежно чи папуга чи крисеня. свинтуси - це взагалі найбільші приколісти і самі мирні з усього що було.

недоліком було те що щоб прокормити цю орду треба було вставати десь о 5-й ранку. оскільки в бабулі здоров'я недобавлялось, то дного дня було вирішено "прикрити лавочку"...

а жаль ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну модератора певне немає того, що йогоще не вибрали :P . Та і гілка зовсім свіжа....

В мене теж майже завжди щось живе вдома водиться, то кіт, то собака, то меньший брат. Четвероногих зараз немає, а от брат - залишився.

В мене були - кіт "перс" - підібраний, потім повернутий господарям, кіт "сіам" - злючий і відданий, як собака, ротвейлерша....

А зара знову дуже хочеться завести собі ротвейлера, і не кажіть мені, що вони тупі. Все залежить ві того, як собаку виховує господар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
А зара знову дуже хочеться завести собі ротвейлера, і не кажіть мені, що вони тупі. Все залежить ві того, як собаку виховує господар.

Повністю з тобою згідна :) Немає тупих тварин, є господарі, які не вміють їх виховувати та доглядати за ними)) Якщо гарно ставитися до улюбленця, то він буде дуже тобі вдячим і обов'язково стане повноцінним членом родини :) А про ротвейлерів- то це взагалі дуже розумні і добрі собаки (в мене колись була ротвейлерша, яка взагалі розуміла нас з одного погляду... було дуже важко пережити її втрату, думали, що більше ніколи не заведемо собі собаку ) А потім так трапилось, що знайома продавла маленьких "таксенят" і ми не втримались... А тепер не хвилину не жаліємо, бо мати вдома тваринку- це дуже кльово!!! І взагалі я вважаю, що люди, які не мають вдома тварин, через те що їх не люблять, не заслуговують на повагу... вони не вміють цінувати вдячні оченята улюбленця, помічати їхню радість. Коли ти приходиш додому, а твоя тваринка (я маю на увазі собаку чи кота) біжить до тебе і радіє твоєму поверненню так, ніби не бачила тебе сто років)) А як класно відчувати її співчуття... коли тобі сумно, вона одна із перших намагається тебе пожаліти... і взагалі, інколи здається, що якби вони вміли говорити, то життя стало б ще прекраснішим!!!! Не дарма ж сказав хтось із мудрих: "Чим більше я пізнаю тварин, тим менше я люблю людей".... А це дійсно правда, бо не одна людина не буде з вам такою щирою і відданою... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бггг... У мну у кума пару месяцев жили 120 голов попугаев :) потом ему надоело убирать весь этот срач и попугаи были розданы знакомым :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дарма ж сказав хтось із мудрих: "Чим більше я пізнаю тварин, тим менше я люблю людей"....

Хтось з мудрих сказав: "Чем больше познаю людей - тем больше нравятся собаки!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ще жив в батьків, то ми з братом тримали хом"яків, черепаху, 70л акваріум з рибками, ящірок, пізніше криску... після весілля я перейшов на акваріуми (2*200+маленькі) і завів кицьку ;) а малий почав тримати вужа.

ЗІ про людей і собак сказав Черчіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дарма ж сказав хтось із мудрих: "Чим більше я пізнаю тварин, тим менше я люблю людей"....

Хтось з мудрих сказав: "Чем больше познаю людей - тем больше нравятся собаки!"

А кто именно "из мудрых" - доподлинно неизвестно. Приписывают авторство сей фразы не только Черчилю, но и Омару Хайяму, и Бернарду Шоу, и даже Адольфу Гитлеру ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сколько помню себя, у нас всегда жили какие-нибудь тварючки: ёж, кролик, крысы, даже гусь. Собаки-кошки само собой. И это в квартире, само собой. Мы городские жители в третьем поколении, у меня не было бабушек в селе, к моему сожалению. Сейчас у меня только кот, ротвейлерша и попугай (было два, одного съел кот, теперь их изолируем друг от друга). Собаке 6 лет, а коту год, но он сразу стал паханом. Ротвейлерша ему уступает место и у миски, и на своем диване. Если коту вздумается там полежать она либо умостится рядом, либо терпеливо дождется пока он уйдет. В свою очередь кот отдает ей должное, надо видеть с какими распростертыми объятьями (это буквально) он встречает ее с прогулки, даже если мы вышли на 5-10 минут. Когда они играют - это шоу, которое не надоест никогда. Просто -загляденье! Количество питомцев в моей семье ограничивается только гуманными соображениями по отношению и к животным и людям, нас окружающих. Если б я об этом не думала, я б тащила домой любую тварючку, которая на мой взгляд нуждается в этом. Но это, в первую очередь, не гуманно, как не парадоксально.

Кстати, сейчас у Варшавского рынка живет покалеченная дворняга, добрые люди за ней ухаживают, даже ветеринары приходят, но скоро зима, да и антисанитария, боюсь, привлечет скоро внимание людей недобрых. Она не ходит. У нее паралич в результате травмы, под машину попала. Ее, думаю, мог бы приютить кто, у кого есть частный дом и доброе сердце. Она лежит возле магазина по пути с остановки Варшавский рынок к рынку, вдоль полукруглой девятиэтажки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошки смотря на человека с высока, собаки любят прислуживать, и только свиньи равные людям ;) (с) не помню кто сказал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда мы заводили кота, у нас уже была собака и, как собака, она нас удовлетворяет, никаких проблем с ней, масса удовольствия от общения и созерцания. И вот, нам нужен был тот, кто будет смотреть на нас свысока по определению. Теперь мы довольны вдвойне :) . Коту позволено все, для этого мы его и завели. Собака выполняет приказы, понимая их зачастую с одного взгляда, а кот садится нам на голову и все счастливы в этом альянсе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы видели как коты двери открывают? Я думаю видели. Это им вполне под силу.

Вот только мой кот решил, что эфектней будет открывать двери задними лапами. ;)

Он карабкается по деревянной обналичке вверх, после встает задними лапами на дверную ручку и своим весом давит на нее - дверь открывается. Жаль, что он пока не видит потребности закрыть ее за собой, какой бы он способ нашел?... :)

post-2946-1191408943.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...