Перейти до змісту

Допоможіть проблема з інетом


ZerOCool

Рекомендовані повідомлення

Прошу терміново допомогти. Дуже проблемно працює інтернет. У чому проблема не знаю. Пробував різні браузери- не допомагає. ДУЖЕ часто сторінки які відкриваються прописуються кодами- що робити?????

Хто має час допоможіть будь ласка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУЖЕ часто сторінки які відкриваються прописуються кодами- що робити?????

это как?

может кодировка не правильная выбирается?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це не ваша темка випадково?

Скажи спочатку чи пінги бігають, щоб знати звідки копати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...__p__1052562521

а це не ваша темка випадково?

НАША )) ми вдвох працюємо на одному компі- відповідно мого колеги зараз немає, а я не настільки добре розбираюся в компютерах. Якщо можете допоможіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пуск-виполніть cmd

ping google.com

результати - сюди

також гляньте файл hosts (C:\Windows\System32\drivers\etc) що там понаписувано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если кто то может дать телефон или перезвоните мне 0664221425 а то не могу ни скрин загрузить, и старицу загружаю с 10 го раза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було колись таке, точно не пригадую вже, чим то кінчилось, але, здається, то проблема в наявності якоїсь гадості. Словом - почисити комп від вірусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непонятні написи виявилися html кодом, який, мабуть, недогружався до кінця, через що і не показувалася сторінка

Пінги бігають нормально, хостс чистий, але не було антивіруски і в пам"яті висів непонятний процес, який не вдавалося вбити

Поки шуршить cureit, далі буде видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАША )) ми вдвох працюємо на одному компі- відповідно мого колеги зараз немає, а я не настільки добре розбираюся в компютерах. Якщо можете допоможіть

Ви щойно зробил собі таку антирекламу.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...__p__1052562521 а це не ваша темка випадково?

І як можна надавати послуги якщо самому не знати як її толком надати.

Вивчив як поставити вінду і вже ГУРУ системного програмування! Догадуюсь про якість таких послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте справедливы: в "том" объявлении, нет ни слова про "починю интернет"... :)

з того оголошення: Монтаж і налаштування провідних і Wi-Fi мереж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУЖЕ часто сторінки які відкриваються прописуються кодами- що робити?????

Читати Матрицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я конечно понимаю что все очень умные, но то что мы заходим с одного компа не значит что человек не умеет делать свою работу, тем более что для особо одаренных я объяснил что его сейчас нет. А люди которые пользовались его услугами лучше расскажут о его работе, чем те которые решили немного по умничать. И мне странно что вАС удивляет что одним компом работает несколько человек....(( Ладно Вампирчику от меня БОЛЬШОЕ, ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ спасибо - это единственный человек который не углубляющийся в демогогию реально помог когда это надо было. ЕЩЕ РАЗ СПАСИБО ТЕБЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь какашки cureit знайшов?

да с инетом все люкс, а был троян маячок и еще какая то хр-нь

ЕЩЕ РАЗ ОГРОМНОЕ СПАСИБО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZerOCool, не варто огризатися - взялся за гуж - не говори, что не дуж.

Тицьнули носом в слабке місце - вперед вчитися. Благо нет тепер безлімітний. І інфи в ньому (корисної) , окрім онлайн іграшок та торентів - вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZerOCool, не варто огризатися - взялся за гуж - не говори, что не дуж.

Тицьнули носом в слабке місце - вперед вчитися. Благо нет тепер безлімітний. І інфи в ньому (корисної) , окрім онлайн іграшок та торентів - вагон.

)))))Тільки з відпустки вийшов)))) в шоці з цієї теми...)))) Доречі Ваша впевненість ВАС підвела....більше неварто взагалі щось обговорювати, доказувати, виправдовуватись.......

теми опобліковані переберіть - очі відкриє, змінить Ваше неправельне бачення!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправельне бачення

Ага - вже змінило.

мда.....показник....

Незнання орфографії не завадило Ломоносову стати всесвітньо відомим вченим. Сподіваюсь Ви не станете заперечувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнання орфографії не завадило Ломоносову стати всесвітньо відомим вченим. Сподіваюсь Ви не станете заперечувати?

Тобто ти відчуваєш себе із ним нарівні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправельне бачення

Ага - вже змінило.

мда.....показник....

Незнання орфографії не завадило Ломоносову стати всесвітньо відомим вченим. Сподіваюсь Ви не станете заперечувати?

А хто Вам сказав, що Ломоносов не знав орфографії? Чи Ви це на ходу придумали? Щось мені підказує, що Михайло Васильович зараз в труні перевертається від ваших слів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправельне бачення

Ага - вже змінило.

мда.....показник....

Незнання орфографії не завадило Ломоносову стати всесвітньо відомим вченим. Сподіваюсь Ви не станете заперечувати?

А хто Вам сказав, що Ломоносов не знав орфографії? Чи Ви це на ходу придумали? Щось мені підказує, що Михайло Васильович зараз в труні перевертається від ваших слів ...

згідний.... недоцільний жарт...як на мене, тему взагалі потрібно закривати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZerOCool, Згодьтеся, Ви створюєте тему, де розказуєте, що займаєтеся ремонтом ПК і усуненням програмно-апаратних конфліктів і т.д.

І тут же з'являється тема, де Ви просите допомоги у вирішення такої ж проблеми!

Це не просто дивує, це насторожує. Я, не пішов би до Вас ремонтувати свій ПК, після таких тем.

Принаймні, якщо Ви чогось не знаєтеся, стикнулися із проблемою, то варто було б пошукати дружніх порад ПОЗА форумом. Чи якщо на форумі, то комусь в ПМ написати. Мовляв так і так, майстер захворів, я на телефоні, є проблема, допоможіть, пиво з мене. Це було нормально.

Та що розказую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZerOCool, Згодьтеся, Ви створюєте тему, де розказуєте, що займаєтеся ремонтом ПК і усуненням програмно-апаратних конфліктів і т.д.

І тут же з'являється тема, де Ви просите допомоги у вирішення такої ж проблеми!

Це не просто дивує, це насторожує. Я, не пішов би до Вас ремонтувати свій ПК, після таких тем.

Принаймні, якщо Ви чогось не знаєтеся, стикнулися із проблемою, то варто було б пошукати дружніх порад ПОЗА форумом. Чи якщо на форумі, то комусь в ПМ написати. Мовляв так і так, майстер захворів, я на телефоні, є проблема, допоможіть, пиво з мене. Це було нормально.

Та що розказую.

З точки зору споживача він все зробив правильно. Люди почитають і зрозуміють, що в ту контору звертатися не варто. Так що хлопця підтримати треба, а не ганити. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...