Перейти до змісту

Пропоную недорого відпочинок в Одесі


lion1106

Рекомендовані повідомлення

я дзвонила до хазяйки.записуватись можна в червні.ціни можуть піднятися .максимальна 100 гр з людини.

Якщо 1люд. нехай 100грн. а трьох- та чотирьох- місні номери дешевше то це дешевше ніж зняти на сутки квартиру в Луцьку. А це все таки Одеса як не як курортне місто з морем. Я думаю такі або дорожчі ціни на житло будуть цього року в Шацьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну це не дорого

Чи дорого?

Раджу промоніторити ринок таких пропозицій відпочинку. І самим зробити висновок. Можете своїм результатом тут поділитись з нами. Буду вдячний за неангажовану відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дзвонила до хазяйки.записуватись можна в червні.ціни можуть піднятися .максимальна 100 гр з людини.

Якщо 1люд. нехай 100грн. а трьох- та чотирьох- місні номери дешевше то це дешевше ніж зняти на сутки квартиру в Луцьку. А це все таки Одеса як не як курортне місто з морем. Я думаю такі або дорожчі ціни на житло будуть цього року в Шацьку.

Щодо Шацька, абсолютно з вами згідна.а 100 гр з людини в Одесі - це нормально.надіюсь цього року будимо там відпочивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на Світязі того року платив 300грн за добу(пристойна кімната, окремо кухня і ванна з туалетом). цього року думаю буде 400грн. і людей буде набагато більше. наші "євреї" по-любому ціни піднімуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на Світязі того року платив 300грн за добу(пристойна кімната, окремо кухня і ванна з туалетом). цього року думаю буде 400грн. і людей буде набагато більше. наші "євреї" по-любому ціни піднімуть.

30 евро в сутки??? на Світязі........це маразм якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на світязі можна і 800 гр заплатити ,але за будиночок або за пів.одним словом кожному своє.я на гряді плачу 60 гр за людину,на березі.надіюсь цього року буде не більше 70 гр.вважаю що це і так дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочемо поїхати в Одесу в червні. Дзвонили по цьому номеру, хазяйка сказала що вони саме роблять черговий ремонт, і взагалі до них так рано ніхто ніколи не приїздить (що дивно, я думав червень - якраз початок сезону). Проте просила передзвонити за тиждень.

Можливо хто знає ще якийсь місця відпочинку в Одесі, де можна було б зупинитись з дитиною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір!Пропоную відпочинок на березі Черного моря. смт.Затока база відпочинку "Каса-бланка".1790 грн.вартість включае:проїзд у дві сторони,проживання 8 ночей-9 днів,страховка,супровід.Для дітей до 12 років знижка.Розміщення у 2-ох та 3-ох місних номерах на березі моря.На базі працює столова з 3-ох разовим харчуванням на вибір.В номерах телевізор,кондиціонер,холодильник.Душ,туалет на три кімнати.Перший заїзд-17.06---27.06.;другий заїзд-25.06---05.07.....Контактний телефон (066)441-0-447.Катерина.

Цікавить ...Чим їдемо, який транспорт, як на рахунок кондиціонеру в ньому ? Цікавлять деталі щодо проживання, як визначається проживання в 2-3 містних номерах? Тобто якщо я їду сам, то мене до когось підселять ? А якщо їду з дівчиною ? Невже до нас також можуть підселити когось ? Просвітіть будь-ласка .

Чи був хтось на цій базі ...Цікавлять відгуки...Дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Запрошуємо на відпочинок Оксамитовий сезон в Одесі Пропоную недорого відпочинок в Одесі (50грн, з люд за добу) 300м. від моря в районі пляжу Аркадія. Є 2-3-4 місні номера стоянка для авто усі зручності, в кімнатах зроблений хороший ремонт, є кухня, туалет, душ, в кожному номері телевізор, , подвіря закрите. Недалеко море та відоме місце в Одесі Аркадія, нічні клуби , розваги, Більш детальну інормацію може отримати у власників

Посилання з карти Гугля

http://maps.google.c...,107.82,,0,5.98

Юля 0986252281

Роман 0977932661

Приємного відпочинку. Тема сворена на прохання брата Романа.

Пропозиція актуальна на сьогоднішній день є частина вільних номерів. Цікавимся, плануем, їдем відпочивати. Власник такий самий бандерівець з Західної України, як і ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошуємо на відпочинок Оксамитовий сезон в Одесі Пропоную недорого відпочинок в Одесі (50грн, з люд за добу) 300м. від моря в районі пляжу Аркадія. Є 2-3-4 місні номера стоянка для авто усі зручності, в кімнатах зроблений хороший ремонт, є кухня, туалет, душ, в кожному номері телевізор, , подвіря закрите. Недалеко море та відоме місце в Одесі Аркадія, нічні клуби , розваги, Більш детальну інормацію може отримати у власників

Посилання з карти Гугля

http://maps.google.c...,107.82,,0,5.98

Юля 0986252281

Роман 0977932661

Приємного відпочинку. Тема сворена на прохання брата Романа.

Пропозиція актуальна на сьогоднішній день є частина вільних номерів. Цікавимся, плануем, їдем відпочивати. Власник такий самий бандерівець з Західної України, як і ми.

щодо бандерівця, то це радує що власник наша людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання чи їздив вже хтось в Одесу відпочивати, як там ситуація взагалі, як база Каса-Бланка , море ? Буду вдячний за відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРА! :0155: накінець то ми з чоловіком їдемо у відпустку.вирішили в одесу,до юлі.ніколи не були,надіюсь нам сподобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

прошу відгукнутись хто гостював і які нині ціни за кімнату

ми недавно відпочивали за цією адресою.двомістна кімната 200 гр.чистенько(весь посуд є,а це важливо)кухня облаштована добре,близько до моря.взагалі то ми думали буде гірше.але було просто супер.дякуємо юлі.одеса чудове місто,дуже сподобалось.водичка чиста і тепла.(ми були 21.08-29.08).РЕКОМЕНДУЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу відгукнутись хто гостював і які нині ціни за кімнату

ми недавно відпочивали за цією адресою.двомістна кімната 200 гр.чистенько(весь посуд є,а це важливо)кухня облаштована добре,близько до моря.взагалі то ми думали буде гірше.але було просто супер.дякуємо юлі.одеса чудове місто,дуже сподобалось.водичка чиста і тепла.(ми були 21.08-29.08).РЕКОМЕНДУЮ.

перепрошую,а сьогодні яке число?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу відгукнутись хто гостював і які нині ціни за кімнату

ми недавно відпочивали за цією адресою.двомістна кімната 200 гр.чистенько(весь посуд є,а це важливо)кухня облаштована добре,близько до моря.взагалі то ми думали буде гірше.але було просто супер.дякуємо юлі.одеса чудове місто,дуже сподобалось.водичка чиста і тепла.(ми були 21.08-29.08).РЕКОМЕНДУЮ.

перепрошую,а сьогодні яке число?

ой, 21.07-29.07 .помилилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В каторий раз і в то же место. Сьодні отєзд. Закритя клубоф с танцулькамі, шоу, пляскі, бархатний сезон, романтіка ночного моря :).

так хто хоче, той цілий рік їздить по морям і клубам з танцульками :_04: якщо подивитись на тури в Європу - http://www.mansana.com/sea_rest.html навіть, якщо брати євро по 18 грн, то все одне не дуже дорого. Але мабуть, треба щоб віза шенген вже була.... а ось Турція, Єгипет подорожали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В каторий раз і в то же место. Сьодні отєзд. Закритя клубоф с танцулькамі, шоу, пляскі, бархатний сезон, романтіка ночного моря :).

так хто хоче, той цілий рік їздить по морям і клубам з танцульками :_04: якщо подивитись на тури в Європу - http://www.mansana.c...st.html навіть, якщо брати євро по 18 грн, то все одне не дуже дорого. Але мабуть, треба щоб віза шенген вже була.... а ось Турція, Єгипет подорожали...

на Кіпрі дуже класно і по грошам нормальок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В каторий раз і в то же место. Сьодні отєзд. Закритя клубоф с танцулькамі, шоу, пляскі, бархатний сезон, романтіка ночного моря :).

Цей мен вподобав собі місцину і гониться туда на закриття клубів і купання в "лунній дорожці". Йому все там подобаеться. Почитайте його перший пост після першого разу відвідин. Романтіка - мать його так. А от я цього року не поїду. Хіба зимою махну до власника на ДН на пару днів. Погульбенити. Ну удачного відпочинку... Відпишись як приїдеш в Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Ну, що погода щепче всі на море. Тема актуальна і жива. Цінова політика така як завжди з дорослих по 100грн.\доба. Діти безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...