Перейти до змісту

шукаю прайс по будівельних роботах


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

шукаю прайс-ціни по будівельних роботах в Луцьку

по можливості як омога більше видів та позицій робіт

також можливо файлом(ворд, ексель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив я один такий прайс. Посміявся досхочу. Розцінки були завищені на 30-50%, а по деяких роботах і 100 % Наприклад, пригадую, потолок: шпаклювання + вирівнювання+фарбування десь гнули чи не 70-80 грн за кв м. Вкладання плитки: 80 грн+15 грн за фугування швів (десь так). І так далі. Пішли ті "специ" гуляти.

Якщо Ви плануєте робити ремонт - раджу запросити майстрів, поінформувати про обсяги робіт і попросити їх на листочку своєю рукою написати розцінки заздалегідь. А то бувають ситуації різні. Наприклад "бригадир" при домовленості написав мені ціну за установку ванни - 200 грн. Майстри після встановлення зажадали .... 50 доларів (400 грн). Показ листочка з розцінками, лишеними "бригадиром" поставили усе в нормальне русло. Також на початку домовляємося (попереджю), що допоміжні роботи, які майстри собі придумають походу, але про розцінки на які ми не домовлялися перед початком робіт оплачуватися не будуть. Те ж були випадки "а я там ще підрівняв", "а там шар вийшов товстішим, тому хочу більше" - такі фокуси у мене не проходять. "Ти ж майстер, бачив об"єкт. Чому не використав рівень і не попередив про додаткову необхідну роботу. Значить кваліфікація твоя не така висока? То ж розцінки будемо знижувати...".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потолок: шпаклювання + вирівнювання+фарбування десь гнули чи не 70-80 грн за кв м.

штукатурка(вирівнювання) 30+шпаклювання 30+фарбування 15+грунтування(3 рази) 10 = 85грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потолок: шпаклювання + вирівнювання+фарбування десь гнули чи не 70-80 грн за кв м.

штукатурка(вирівнювання) 30+шпаклювання 30+фарбування 15+грунтування(3 рази) 10 = 85грн.

реально і за 35 грн/кв м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76,

ось тому власне і хочу мати весь прайс на руках щоб орієнтуватись в усіх цінах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведем строительные работы по всей Украине

Прайс на основные виды строительных работ

тел. +38 094 954 48 65

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведем строительные работы по всей Украине

Прайс на основные виды строительных работ

тел. +38 094 954 48 65

Облицовка стен керамической плиткой м.кв. 12 у.е

Облицовка стен керамической плиткой с подпилом плитки м.кв. 15 у.е.

Дорогенько. Реально напряму, без фірми і бригадирів, домовитися з майстрами за 60-70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведем строительные работы по всей Украине

Прайс на основные виды строительных работ

тел. +38 094 954 48 65

Облицовка стен керамической плиткой м.кв. 12 у.е

Облицовка стен керамической плиткой с подпилом плитки м.кв. 15 у.е.

Дорогенько. Реально напряму, без фірми і бригадирів, домовитися з майстрами за 60-70 грн.

Ваше право.

Вот только сколько мы уже переделали работ после майстров, которых заказчики даже вызвонить не могут, а мы осуществляем технадзор, даем гарантию на строительные работы, всегда на звонок отвечаем.

К тому же, давайте посчитаем, допустим на кухне-студии площадью 40 м.кв. необходимо положить плитку на стены объемом 16 м.кв., цена 1 м.кв. плитки - 50$

  • цена наших работ: 11.2 м.кв. х $12 = $134.4 и с подпилом 4.8 м.кв. х $15 = $72, что в сумме = $206.4
  • цена работы мастера (хотя за 60-70 грн. качественные мастера не возьмутся): 16 м.кв. х $8.75 = $140

Как видим, экономия $66 и чуть больше стоимости 1 м.кв. плитки, однако переделка будет стоить дороже.

А для небольшой кухни плащадью 12 м.кв. с объемом плитки на стене 2 м.кв. экономия составит аж $12.5, но и плитка на нее обычно стоит $20-25

Если Вам интересно, качественный мастер (без прораба и бригадира) берет за кладку $10-11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво який відсоток людей використовує плитку по 400 грн/кв м?

Всі майстри обіцяють супер якість, а потім то плитка трошки крива, то візерунок вони не правильно розгледіли, то потім (а чому не відразу, при огляді об"єкта - ????) виявили перепад і т.д. Одним словом на будь-які зауваження в них є 10 відмовок.

Був у мене плиточник (нічим, крім плитки не займається). За 55 грн ми з них сторгувалися (у 2008 році). Зробив нормально. Виявив я деякі косяки, але не катастрофічні. От так. І плитка колекційна за 110 грн/кв м.

А ви озвучуєте московські розцінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потолок: шпаклювання + вирівнювання+фарбування десь гнули чи не 70-80 грн за кв м.

штукатурка(вирівнювання) 30+шпаклювання 30+фарбування 15+грунтування(3 рази) 10 = 85грн.

реально і за 35 грн/кв м.

Ще є варіант дешевше - саменькому і своїми ручками (ну що ж ми за народ такий - ну зрозуміло що хочеться дешевше, але ж самі то подумайте, ну ви особисто робили б (штукатурка + шпаклівка + покраска) за таку ціну? і що ж тоді ця людина заробить? в нього (простого робітника) мабудь також сімя є і також багато що хочеться. Коли ж ми (українці) вже навчимось хоч якось поважати один одного - незалежно від освіти, статусу, хитрощів і т.п.. Повірте, не хочу нікого образити, але це вже .... перебор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55грн. у 2008р = 11уе

нє-а 55 грн/10 грн/дол = 5,5 у.о (справа була у листопаді 2008 р)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво який відсоток людей використовує плитку по 400 грн/кв м? Всі майстри обіцяють супер якість, а потім то плитка трошки крива, то візерунок вони не правильно розгледіли, то потім (а чому не відразу, при огляді об"єкта - ????) виявили перепад і т.д. Одним словом на будь-які зауваження в них є 10 відмовок. Був у мене плиточник (нічим, крім плитки не займається). За 55 грн ми з них сторгувалися (у 2008 році). Зробив нормально. Виявив я деякі косяки, але не катастрофічні. От так. І плитка колекційна за 110 грн/кв м. А ви озвучуєте московські розцінки.

Коллекционная плитка за 110 грн? Улыбаюсь Вам, даже, если скажете, что по курсу 5.5 было.

А работать-то действительно быстрее и удобнее с качественной плиткой, у которая имеет хорошую геометрию. А вот с дешевой намахаешься и наматеришься во время работы, что потом уже и заявляют мастера для дешевой плитки большую цену на облицовку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коллекционная плитка за 110 грн? Улыбаюсь Вам, даже, если скажете, что по курсу 5.5 было.

А работать-то действительно быстрее и удобнее с качественной плиткой, у которая имеет хорошую геометрию. А вот с дешевой намахаешься и наматеришься во время работы, что потом уже и заявляют мастера для дешевой плитки большую цену на облицовку.

Колекційна плитка за 110 грн.

Награтися доводиться з великою плиткою, особливо при безшовному вкладанні чи мозаікою.

А серед тієї "іспанської плитки", яку везуть до нас дуже багато другого і третього сорту. Той же майстер розповідав, що одне з попередніх замовлень було у крутому будинку. Господав купив за замовленням круту "іспанку" і хотів безшовного вкладання. Як майстер її не крутив, вона через кривизну не лягала без шва. Плитку фотографували і висловлювали претензії в Іспанію.

Вести подальшу дискусію вважаю недоцільним. Як домовлятися про розцінки мене навчив один з бригадирів.

P.S. Для тих, хто хоче наймати майстрів раджу заготовити бланк з таблицею "робота/розцінка" (можна доповнити обсягом у кв. м, м.п.). Попросити майстрів під час оглядин об"єкту заповнити цей бланк. Бажано ніби ненароком видаючи такий бланк майстру, показати, що у вас є ще кілька таких, в тому числі і заповнених. Це допоможе розвіяти у майстра ілюзію його унікальності. Завдяки цьому вписані розцінки будуть більш розумні. Можна і поторгуватися. На бланку має бути надруковано щось типу "додаткові роботи, виконання яких необхідно по технології ремонту, але не вписані у цей перелік оплаті не підлягають" (майстер називає себе досвідченим, тож нехай відповідає за свою самооцінку). Такий бланк мене особисто виручав у випадку "короткої пам"яті" майстрів.

Якщо обсяг робіт досить великий і вам показують такі розцінки, як у поданому прайсі, то варто обов"язково укласти договір і юридично його завірити.

Бажаю усім замовникам знайти порядних і професійних майстрів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив на ремонті не економити, а шукати ту бригаду, яка потім не відморозиться. Бо потім може "щось вилізти" і Вас елементарно пошлють, так як скажуть - "роботу приняли? приняли. Оплатили? оплатили. Які питання?". І все. А якщо знайомі, то хоть якось можна буде при косяках повпливати. Мені плитку по 80 грн клали, і що? Зато супер якість, не відвалиться, рівненько. Але вирішувати, звичайно, Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є варіант дешевше - саменькому і своїми ручками (ну що ж ми за народ такий - ну зрозуміло що хочеться дешевше, але ж самі то подумайте, ну ви особисто робили б (штукатурка + шпаклівка + покраска) за таку ціну? і що ж тоді ця людина заробить? в нього (простого робітника) мабудь також сімя є і також багато що хочеться. Коли ж ми (українці) вже навчимось хоч якось поважати один одного - незалежно від освіти, статусу, хитрощів і т.п..

Кожен має почати з себе. Напевно vitiokl принципово не користується піратським софтом, не дивиться фільми, вкрадені у правовласників через торенти, дає щедрі чайові майстрам, офіціантам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є варіант дешевше - саменькому

Кожен має почати з себе. Напевно vitiokl принципово не користується піратським софтом, не дивиться фільми, вкрадені у правовласників через торенти, дає щедрі чайові майстрам, офіціантам...

Розумієте, що тут скажеш - у кожного "своє" порівняння або ж ... діагноз.

До чого тут софт, фільми, офіціанти ... коли тема про будівельні розцінки - оплату роботи, а послугами майстрів майже не користуюсь - роблю все сам, але якщо й виникає потреба в чомусь, то все по домовленності.

Вибачайте, але більш у мене відповіді немає і небуде, тому що не бачу користі, це вже ... непотрібний флуд. Будьте здорові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...