Перейти до змісту

нововведения на форуме


Oushen

Рекомендовані повідомлення

Zevs_Isver

Раніше такого не було. Я заходив на форум з роботи і з домашнього компа без повторного логіна певний період часу (тиждень чи два).

Що трапилось? У зв'язку з чим зміни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

хм... я вообще-то тоже не чайник, но заметил еще глючок: после написания в ветку - вышел из нее по "поиску новых постов", в итоге - половина того, чего еще не читал оказалось помеченным как прочитанное. но быстрое редактирование и аваторки работают.

админам: а форум никто не хачит? никакое ламмо там не лезет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді чому, коли я кожен раз захожу з одного і того самого компьютера, мені пише що я останій раз на форумі був вчора або позавчора :)

даже если закрыл броузер и через 10 мин снова открыл?

Zevs_Isver

Раніше такого не було. Я заходив на форум з роботи і з домашнього компа без повторного логіна певний період часу (тиждень чи два).

Що трапилось? У зв'язку з чим зміни?

ну такое уже есть наверное с пол-года, где-то так

а сделано "в целях безопасности"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Быстрое редактирование не работает ни в ИЕ7, ни в Опере.

Настройки форума вот такие:

post-419-1184742914.gif

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ЙОЖИК

В мене колись теж були трабли, що форум мене не пізнавав... на головній сторінці http://board.lutsk.ua є внизу лінк "Видалити cookies". Щолкнув - і все помогло.

А швидке редагування працює... :-\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, заходи в гости - убедишься. Причём не работает ни дома, ни на работе :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої припущення може покажуться дурними, але всетаки висловлю свою думку :naezd: Я так замітив, що швидке редагування не працює в користувачів Домашні мережі, а у інших все нормально. Отже мабудь нам дали обмежений доступ :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, да не думаю что в этом дело. У меня УТ к примеру и КвикЕдит не пашет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я вже з купи машин і доступів пробую.

Робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді чому, коли я кожен раз захожу з одного і того самого компьютера, мені пише що я останій раз на форумі був вчора або позавчора :angry:

даже если закрыл броузер и через 10 мин снова открыл?

може через годину дві :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может файрвол? У меня например GIF-анимация на форуме работает когда ей захочется (в основном статичные картинки висят). И в Опере, и в IE тот же фокус. Как только выключаю файрвол - анимация есть <_< Но я уже привык :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут еще загвоздка

ехал почти 2 часа с работы

логинюсь с хаты и вижу:

Ну так говорили ж, що якщо з іншої машини логінився то на попередній треба заново логінитися ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так говорили ж, що якщо з іншої машини логінився то на попередній треба заново логінитися ;)

я про "ласт активити тайм"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже з купи машин і доступів пробую.

Робить.

В мене тож не робить... все після того як хаЦкери напали :)

І так само з галереєю.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Вам не надоїло писать о те все! оце робить це ні а ви подумайте як вже це все надоїло читати адмінам! Це ж не глобальні проблеми а просто кілька юзерів мають певні глюки, хто знае шо то, скоріш всього це глюки звашим браузером тоді адміни наврядчи вам поможуть! А то ше напастой згадують чого галерея не паше це вже сто раз казали шо ЇЇ ЗАКРИЛИ ТИМЧАСОВО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Вам не надоїло писать о те все! оце робить це ні а ви подумайте як вже це все надоїло читати адмінам! Це ж не глобальні проблеми а просто кілька юзерів мають певні глюки, хто знае шо то, скоріш всього це глюки звашим браузером тоді адміни наврядчи вам поможуть! А то ше напастой згадують чого галерея не паше це вже сто раз казали шо ЇЇ ЗАКРИЛИ ТИМЧАСОВО!

Цих кілька юзерів більша половина форуму, так, що юний комп'ютерний геній неварто гнати на наші браузери. Я особисто провіряв це на двох браузерах Мозіла і Опера, на експлорері не провіряв, бо непереварюю його. Так, що тут дійсно щось було відключено коли нападали хацкери, з галереєю все ясно, будемо чекати відновлення її роботи, а про інші проблеми просто повідомляємо і також будемо чекати їх усунення, для того і призначений розділ про форум щоб там висловити недоліки роботи даного форуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yurik Нарахунок того що там інколи я на другому кампі логінюсь то на мому знову також потрібно логінитись, то в мене таке тоже є! Але всеж ну введу я той логін і пас не обламаюсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Вам не надоїло писать о те все! оце робить це ні а ви подумайте як вже це все надоїло читати адмінам! Це ж не глобальні проблеми а просто кілька юзерів мають певні глюки, хто знае шо то, скоріш всього це глюки звашим браузером тоді адміни наврядчи вам поможуть! А то ше напастой згадують чого галерея не паше це вже сто раз казали шо ЇЇ ЗАКРИЛИ ТИМЧАСОВО!

Ну раз написали, значит сами проблему решить не смогли, и ожидают подсказок от других форумчан.

Насчет браузеров улыбнуло... ага сразу в трех да и еще на разных компьютерах. Да у меня больше шансов в лотерею выиграть.

Ну плохо без КвикЕдита, но чтож поделаешь ;), надеюсь временные глюки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...