Перейти до змісту

Архівовано

This topic is now archived and is closed to further replies.

D@ve

Сімпсони / The Simpsons /

Recommended Posts

simpsons.jpg

Жанр: Комедия Страна: США Режиссер: Мэтт Гроунинг В ролях: Дэн Кастелланета, Джули Кавнер, Нэнси Картрайт, Ярдли Смит, Хэнк Азария, Гарри Ширер Сюжет фильма: Найдовший мультиплікаційний серіал в історії американського телебачення, що складається з більше ніж 400 епізодів (які в свою чергу об'єднані в майже 20 сезонів, приблизно по 20 серій в кожному). Дебютував 17 грудня 1989 року на телеканалі FOX. Видається продакшн-компанією Gracie Films. Режисер — Мет Ґрейнінґ (англ. Matt Groening). 10 вересня 2006 в США почався 18-й сезон.

Це — сатирична пародія на життя «середнього» американця втілена в сім'ї Сімсонів. Події відбуваютсья в уявному місті Спрінґфілді (англ. Springfield); шоу висміює чисельні аспекти життя людей, так само, як і американську культуру, суспільство, навіть саму телевізію. Ґрейнінґ задумав Сімсонів незадовго до початку співпраці з Джеймсом Бруксом (англ. James L. Brooks). Він зробив кілька короткометражних проб дисфункційної родини, обравши для героїв імена членів своєї власної родини, а своє замінивши на ім'я Барт. Короткометражки стали частиною The Tracey Ullman Show 19 квітня 1987. Після трьох сезонів в ефірі нарис розвинувся до півгодинного прайм-тайм шоу. Сімпсони були раннім гітом копанії «Fox» та здобули кілька видатних нагород, нарешті, 1998 року святкували найбільші досягнення в мистецтві та розвагах 20-го століття, часопис Time назвав Сімспсонів найліпшим саріялом сторіччя. 14 січня 2000 Сімпсонів було нагороджено зіркою на Hollywood Walk of Fame. Це — найдовша американська ситуативна комедія, так само, як і найдовша американська анімаційна проґрама. Сімсони впливали і впливають на попкультуру. Цитати з серіалу позичилися до багатьох мов світу. Роздратований вигук Гомера «Дов!» (англ. D'oh!) уже внесено до словника англійської мови. Цитати та теми серіалу справили вплив на багато інших анімаційних комедій у кінці дев'яностих.

20 березня 2006 Сімпсонів анонсовано до 19-го сезона, тобто 2007—2008 років.

В Україні цей серіал демонструється переважно музичним каналом М1 з українським перекладом. На разі українською озвучені серії до 17-го сезону включно.

Продолжительность: 00:21:00 Качество видео: DVDRip Видео: кодек: XviD, размер кадра: 512x384, битрейт: 695 кб/с

Аудио #1: язык: украинский, перевод: дублированный (дубляж), аудиокодек: MP3, битрейт аудио: 64 кб/с

Аудио #2: язык: русский, перевод: многоголосый закадровый, аудиокодек: MP3, битрейт аудио: 128 кб/с

Поки що залив на -==FTP==-, як треба буде - перенесемо на LM :P

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Якщо хтось має можливість і бажання, більше українізованих Сімпсонів можна скачати тут:

http://infostore.org/info/451278

http://www.share.net.ua/forum/index.php?showtopic=1187&st=40

http://bereznyaki.org.ua/2007/07/15/smpson...j_pereklad.html

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Що ж ви всі раніше мовчали, коли була тема на рахунок Сімпсонів? Тут вже виявляєтсья в когось якісь сезони українські завалялись... Викладать 100%!

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Так залив на фтп в розділі Відео, папці мульти

напишіть в кого є ще сезони на укр. мові ( ЯКІ САМЕ?),щоб не палити зовнішній трафік дарма.

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

×