Перейти до змісту

Карпати рулять :)


Plum

Рекомендовані повідомлення

я то в захваті від катання на дупі з Петроса минулого тижня))

А ми дуже цікаво зустріли новий рік в дорозі від Бистриці до Бистриці через Довбушанку :)

Трошки не розрахували і власні сили, і погодні умови, і короткий світловий день -- то адреналіну місцями стільки було, що мало по ногах не стікав з внутрішнього боку :D

Про той похід треба трошки більше написати, бо він був реально дуже цікавий, хоч певно і самий важкий і екстремальний з усіх моїх походів. Але напишу трошки пізніше, як буде більше часу. Поки що скажу лише, що спуск з Довбушанки затемна і більш як по коліна в пухкому снігу -- це задоволення для особливих збоченців :D і воно навіть крутіше за ночівлю в наметі при температурі десь під -30 (в Бистриці, з якої ми вийшли, в ту ніч було -24). А, і на правах реклами: куплю одну трекінгову палку Black Diamond Trail або нижню секцію для неї :)

Казав Студент, що всяких песців бачив в багатьох своїх зимових походах, але таких повних в його практиці ще не було :)

rqvn0.jpg

BSmiF.jpg

K2vzs.jpg

4nJY.jpg

w8Uxm.jpg

zmXW.jpg

beAG1.jpg

CwsjR.jpg

wPCo1.jpg

kQK4v.jpg

5h9px.jpg

VtrqB.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

ПРивіт всім!) Особисто я ніколи не була в горах, але це моя мета у цьому році. Хочі разом із своїм другом у гори піти цього літа. Він - профі у цьому. Дуже сміливий ,нічого не боїться, полюбляє рихикувати. Прочитала багато інформації про гірскьлижні курорти, гори і тому подібне. Хочу поділитися з вами: http://ua.igotoworld.com/ru/article/373_07-01-2015-otdyh-v-karpatah-zimoy-2015-samye-populyarnye-gornolyzhnye-kurorty.htm

01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРивіт всім!) Особисто я ніколи не була в горах, але це моя мета у цьому році. Хочі разом із своїм другом у гори піти цього літа. Він - профі у цьому. Дуже сміливий ,нічого не боїться, полюбляє рихикувати. Прочитала багато інформації про гірскьлижні курорти, гори і тому подібне. Хочу поділитися з вами:

Реклама друга чи сайту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...