Перейти до змісту

Електро-трайк


MoDiK

Рекомендовані повідомлення

Хочу зробити електро-трайк типу трьохколісний велосипед але з електродвигуном але після перегляду ціни на різні комплекти електродвигунів і батарей я зрозумів що грошей на це все добро у мене не вистачить (( так ось хто знає де можна купити все необхідне а точніше двигун контроллер регулятор і звичайно ж акумулятор бюджет до 1500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не влазиш у бюджет, особливо якщо +акумулятори.

Комплект колесо-двигун(24V 250W)+контроллер+вся об"язка в китайців від $ 200-220.

dsc_6637.jpg

Інша справа, де двигун - окремим вузлом і передача крутного моменту здійснюється ланцюгом та зірочками, тут ціни від $150-155

$(KGrHqZHJDME63ZMWiUbBO2DQ5)TNg~~60_35.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о другий варіант взагалі ідеальний для мене можна побільше інформації по другому варіанті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://e-engine.narod.ru/ можливо це тобі допоможе, http://avtodetali.com.ua/shop/product/1403/Elektroventilyator-ohlazhdeniya-radiatora-38-3780.html

Тільки редуктор потрібно буде змайструвати, або можна використати рідні полаті буде щось типу, 250 ват це трохи є

AEROBICLE-5.jpg

Мою тему читав? я там деякі ідеї пропонував... що до двигунів почитай, там де я дріль мучив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman,

Абсолютно неефективний калхозінг.

Трайку потрібна хороша тяга, її може дати двигун чи двигун-редуктор, але аж ніяк кукурузер з вентилятором від радіатора автомобіля :)

ТС шукає адекватний КІТ для зборки триколісного, а не задротствує місяцями з дрельками, шуруповертами і іншим збоченням, де не видно початку і кінця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де не видно початку і кінця

Це ще м'яко сказано :)

о другий варіант взагалі ідеальний для мене можна побільше інформації по другому варіанті

У другого варіанту такий же двигун як у двигуна від пічки автомобіля газ тільки працює він від 12 вольт не знаю чи це мінус чи плюс, з однієї сторони можна обійтись одним акумом, з другої по проводу буде тікти більше 30 ампер...

Жаль маленької зірочки на ньому не має, так би взагалі ідеал був би.

А цікаво контролери 12-ти вольтові окремо продаються ват так на 300-400?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другий варіант ідеальний не по характеристикам а по формі і типу передачі тяги на колеса а по характеристикам треба ліпший )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліпший варіант мабуть мотор-колесо буде на ват 500 без спиць тільки із зіркою, а там цепом до коліс передати можна вже буде + можна використати передачі якщо хочеться швидкої їзди...

по-перших ніякого тобі колектора

по-других ккд вище

по-третіх ресурс більший

та і ще повно переваг... момент великий на малих обертах, що я рахую є головне якщо є можливість радив би брати мотор-колесо...

Ось про що я говорив "про дриль"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені мотор колесо не підійде бо я хоч щоб у трайка був задній хід а для цього потрібно або два мотор-колеса (дорого,не висока швидкість) або один електродвигун від якого передати можна тягу ланцюгом на задні колеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цепну передачу ніхто не відміняв

Просто береш мотор колесо без спиць чіпляєш на нього зірочку і передаєш зусилля на задні колеса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю що цей двигун витримає таке навантаження і дасть достатньо тяги щоб посунути трайк і дві людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://f5.ru/futurych/post/23165

Схоже ні тому, що не зустрічав 20-ти кіловатний двигун такого типу... проте чим погана ідея? вдіти на мотор колесо зірочку, а там має бути кріплення і передати момент цепом + як я казав раніше можна використовувати коробку передач від велосипеду якщо придумати як її присобачити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хочу зробити електро-трайк типу трьохколісний велосипед але з електродвигуном але після перегляду ціни на різні комплекти електродвигунів і батарей я зрозумів що грошей на це все добро у мене не вистачить (( так ось хто знає де можна купити все необхідне а точніше двигун контроллер регулятор і звичайно ж акумулятор бюджет до 1500 грн

в качестве силового мотора в таких чудесах юзают стартеры с грузовых авто, предварительно втулки заменив на подшипники, ну а я бы поискал безколлекторный 3-х фазный мотор хотя бы от 2 кВ. то что советуют по 350-500 ват.... у меня машинка на радиоуправлении имелаа столько )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стартєр це сильно форсований двигун у якого ресурс м'яко кажучи не сильно вражає... і він залежить не тільки від втулки/підшипників.

безколєкторнікі це да-а-а але стоять троха якщо з електронікою...

нарахунок машинкі троха загнули може два нулі не помітили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стартєр це сильно форсований двигун у якого ресурс м'яко кажучи не сильно вражає... і він залежить не тільки від втулки/підшипників.

безколєкторнікі це да-а-а але стоять троха якщо з електронікою...

нарахунок машинкі троха загнули може два нулі не помітили?

у безколлекторника КПД гораздо выше, будешь веселее и главное дольше ездить :))

нет, 200 баксов за мотор из США, именно столько там было мощности ))) на полном приводе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є за шо купувати, то мона і 10 КВт ного мотора від погрущіка поставити і зібрати акуми на основі літій-залізних акумів енної ємності то полетить навіть...

Прошу звернути увагу на бюджет у першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman при постройке всякого рода самодельных вещей, да и вообще чего либо сначало ставят ТЗ!!! Техническое Задание, вот твое ТЗ как звучит? как должен выглядеть трайк? для чего использоваться трайк? какая максимальная скорость, динамика, запас хода!?

при таких проектах финансовая сторона в дальнейшем уходит на второй план, если есть реальная заинтересованность а не просто нечего делать, говорю из своего опыта, на свою багуху потратил уже больше 30 штук гривен и куда!? а еще сколько всяких идей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше повідомлення прочитайте, я особисто ніяких трайків збирати не планую поки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше повідомлення прочитайте, я особисто ніяких трайків збирати не планую поки...

в первом посту у тебя нету абсолютно никакой информации о ТЗ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки збираю гроші на двигун нічого ще не робив бо вже як буде двигун тоді під нього буду робити щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...