Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Бразильці з такою грою далеко не заїдуть.

Погоджуюсь, забув написати вище. Не в обіду Хорватам, але дай ну трохи сильнішу команду... були б більші в них проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-1 було б саме справедливо,Хорвати молодці, Бразилякі на 1гол награли, і ніяких там пеналів не було, ну а третій зрозуміло і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене хорвати награли мінімум на нічию. шкода їх. гру зламав цей пенальті, якого не було. правильно сказав коментатор - пенальті "по-японськи")) Ну нічого, це футбол, буває і таке. А взагалі у хорватів симпатична команда, вони мені сподобались)), вдало зіграють з мексикою і камеруном - вийдуть з групи. Чекаєм нової порції матчів, особливо іспанія-нідерланди - окраса дня) ну і перші посиденьки до третьої години ночі))) :0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі!! а як ви боретеся з сонливісттю, бо я вчора вже під кінець матчу ледь-ледь не заснув.Особисто я замітив, що не потрібно наїдатися на ніч,бо відразу морити починає. Ось вчора в перерві перекусив і в другому таймі очі почали зліпатися,а йолкі-палки це тільки початок, ще цілий місяць так мучитися!! нєєє треба щось робить, от ви як дивитеся? Думаю самі знаїте.чим цікавіший матч. тим менше хочеться спати,але всетаки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі!! а як ви боретеся з сонливісттю,

Сємкі+пиво

В дванадцять ночі пивко!!02bcf44b5898ef640fb4d5fb07763640.gif"]02bcf44b5898ef640fb4d5fb07763640.gif да і ще коли на другий день за руль,шось троха не то)),а сємкі таки да, поплювать можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли на другий день за руль

Можна й нульовку.

В дванадцять ночі пивко!!

Тоді просто сємкі, але зранку заліпати всеодно будеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пусть Украина и не попала на Чемпионат Мира по футболу, зато мы знаем команды, за которые будут болеть украинцы.

Бельгия, Алжир и Южная Корея. ))))

scontentaf_9077671_12536669.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А склад в Бельгії ще той!!!!

Бельгійці на мундіалі зіграють в одній групі з Росією, Алжиром та Кореєю

Головний тренер збірної Бельгії Марк Вільмотс назвав 23 футболістів, який виступатимуть на ЧС-2014.

Воротарі: Тібо Куртуа ("Атлетіко ", Іспанія), Симон Міньоле ("Ліверпуль" , Англія), Саммі Боссют ("Зюлте-Варегем").

Захисники: Тобі Алдервейрелд ("Ат летіко", Іспанія), Даніель ван Бюйтен ("Баварія", Німечч ина), Венсан Компані ("Манчес тер Сіті", Англія), Ян Фертонген ("Тоттенхем", Англія ), Томас Вермален ("Арсенал" , Англія), Ніколас Ломбертс ("Зеніт", Росія), Лоран Сіман ("Стандард"), Ентоні Ванден Борре ("Андерлехт").

Півзахисники: Еден Азар ("Челсі", Англі я), Аксель Вітсель ("Зеніт", Росія), Маруан Феллаїні, Аднан Янузай (обидва - "Манчестер Юнайтед", Англія), Стівен Дефур ("П орту", Португалія), Мусса Дембеле , Насер Шадлі (обидва - "Тоттенхем", Англія), Кевін де Брюйне ("Вольфсбург", Німеччина), Дивок Орігі ("Лілль", Франція).

Нападники: Ромелу Лукаку, Кевін Міральяс (обидва - "Евертон", Англія), Дріс Мертенс ("Наполі", Італія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте? хм... я так собі задумався, шоча я писав що в мене фаворитів не має, але ось здається знайшов команду за яку буду "фанатіти" Бельгія!!!!

1) Грає проти раши )))

2) З Європи.

3) Класний склад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, народ, ну з таким складом!!! Ну як за них не вболівати!!! Ви здогадаєтесь про кого я. Що не говоріть, була, є і ще трохи буде їхня ера:

Воротарі: Ікер Касільяс ("Реал"), Пепе Рейна ("Наполі", Італія), Давид де Хеа ("Манчестер Юнайтед", Англія).

Захисники: Сесар Аспілікуета ("Челсі", Англія), Жерар Піке, Хорді Альба (обидва - "Барселона"), Серхіо Рамос, ("Реал"), Хаві Мартінес ("Баварія", Німеччина), Рауль Альбіоль ("Наполі"), Хуанфран ("Атлетико").

Півзахисники: Серхіо Бускетс, Хаві, Сеск Фабрегас, Андрес Іньєста (усі - "Барселона"), Хабі Алонсо ("Реал"), Коке ("Атлетико"), Давид Сільва ("Манчестер Сіті", Англія), Санті Касорла ("Арсенал", Англія).

Нападники: Педро ("Барселона"), Хуан Мата ("Манчестер Юнайтед"), Давид Вілья ("Атлетико"), Фернадо Торрес ("Челсі"), Дієгу Коста ("Атлетико").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, народ, ну з таким складом!!! Ну як за них не вболівати!!! Ви здогадаєтесь про кого я. Що не говоріть, була, є і ще трохи буде їхня ера:

Воротарі: Ікер Касільяс ("Реал"), Пепе Рейна ("Наполі", Італія), Давид де Хеа ("Манчестер Юнайтед", Англія).

Захисники: Сесар Аспілікуета ("Челсі", Англія), Жерар Піке, Хорді Альба (обидва - "Барселона"), Серхіо Рамос, ("Реал"), Хаві Мартінес ("Баварія", Німеччина), Рауль Альбіоль ("Наполі"), Хуанфран ("Атлетико").

Півзахисники: Серхіо Бускетс, Хаві, Сеск Фабрегас, Андрес Іньєста (усі - "Барселона"), Хабі Алонсо ("Реал"), Коке ("Атлетико"), Давид Сільва ("Манчестер Сіті", Англія), Санті Касорла ("Арсенал", Англія).

Нападники: Педро ("Барселона"), Хуан Мата ("Манчестер Юнайтед"), Давид Вілья ("Атлетико"), Фернадо Торрес ("Челсі"), Дієгу Коста ("Атлетико").

Да вже надоїли твої Іспанці )))))))) хватить з них. ))) Бельгія!! Бельгія!!

А нє, троха не так, сьогодні Нідерланди вперед!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер будемо кожного дня вибирати собі фаворита! Наперед не забігати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер будемо кожного дня вибирати собі фаворита! Наперед не забігати!

А що робити, України то .ять немає.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ето било??? в ісполнєнії ван персі???!!!!!!! ГООООЛ

Це с.ка Ван Персі!!!!!!!!!!!!!!!!! єєєє!! Гол крассава!!!)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось поки мені не подобається футбол грандів, виключення Хорватія в першому таймі (30 хвилин).

Спишемо на акліматизацію і, можливо, мандраж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший гол-красава на ЧС Єее!!

До речі друже(ну як що так?)-це я тобі зараз поставлю "+" щоб було красиво"300".

PS: Нідерланди вперед!!!!

Ван Персі красиво віддячив іспанцям за "намальований" пенальті.

Мав би змогу поставив би 10 "+" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному здалося, що під час матчу Мексика-Камерун співали хіт "Хутін-Пуйло"? :rolleyes:

Мда, а В.Персі поки забив найгарнішого гола. Не гол, а канхветка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному здалося, що під час матчу Мексика-Камерун співали хіт "Хутін-Пуйло"? :rolleyes:

Не знаю, ще їздив по справах і не дивився((. А що це було дійсно? ану хто в курсах!!До речі є ролик в Ютубі де мексиканці співають це,"забийте".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному здалося, що під час матчу Мексика-Камерун співали хіт "Хутін-Пуйло"? :rolleyes:

І мені почулось пару секунд... (подумав, що просто задовбався на роботі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...