Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Гетто, я тебе не розумію - ти даєш неабиякий привід правоохоронним органам зацікавитись тобою. Ти таку чухню несеш, що в голову не вкладається.

А потім МВС відзвітує, що в Ківерцях були фальсифікації і робив їх "бібліотєкарь" Володимир.

Ти що, власну самооцінку чи значимість хочеш підняти тут? Та н*хіба воно треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пример,иду я в кабинку,за спиной обычная сумка,в ней похожая на бюлетни бумага, бросаю.не то, что надо, пример2 устраиваю шкандаль, и брросаю всё,что хочу, они ведь тоже люди... спостеригачи,менты, оппоненты, и если всё чётко провернуть,никакие камеры не помогут.

Але ж можна співставити к-сть людей які проголосували по даній дільниці та суму голосів яку отримали всі партії та мажоритарщики. І якщо к-сть відданих голосів виявиться більшою за к-сть тих що проголосували можна ставити питання про визнання виборів на даній дільниці недійсними ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо там? Яник піде на другий срок?

Звичайно піде. А що ти загодя готуєшся продати свій голос :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я законы не нарушал, поэтому мне глубоко наср.. одинаково,.что думают обо мне правоохранительные органы. если что будет не так,я разберусь,обещаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернув увагу на великий відсоток голосів (по екзит полах) Свободи у Києві. Якщо офіційні дані будуть такі ж - респект Києву!

я законы не нарушал, поэтому мне глубоко наср.. одинаково,.что думают обо мне правоохранительные органы. если что будет не так,я разберусь,обещаю.

А як там стосовно епічних 100 гривень :) ? Борда чекає розповіді про завершення тієї ситуації :) !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я законы не нарушал, поэтому мне глубоко наср.. одинаково,.что думают обо мне правоохранительные органы. если что будет не так,я разберусь,обещаю.

а те що серед людей піде про Вас "дурна слава"? бо таке селище як Ківерці.... там один одного знають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слава? :D

моя популярность начиналась ещё в прошлом веке, в Ровно, на КВНах и Брейн-Рингах, вы хотите меня испугать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене позиція Гетто - прояв суспільного інфантилізму. Я так думаю рано ще Гетто ходити на вибори. Потрібно дати йому час дорости до цього і залишити його в спокої. Хочу всім нагадати, що тема присвячена виборам, а не ставленню до них Гетто :) !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Ковелю цікаво виходить - здається, Гузь таки переміг "канцініум". Ось, на сайті по кожній дільниці поки що йде першим по паралельному підрахунку:

http://guzj.info/2012/10/den-vyboriv-tekstova-onlajn-translyatsiya-perebihu-holosuvannya-v-okruzi-21/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо "Україна впєрдє" - то я радий за Андрія. Реально, доля його врятувала, і тепер за рік цю "темну пляму" в біографії забудуть і він залишиться Зіркою українського футболу. Реально, без іронії. Мені здається, що він таки згодом зрозумів у що вляпався. Та навіть, якщо і не зрозумів, все одно йому пофартило і ми будемо згадувати його як чувака, який "ай як класно він шведам 2 голи завалив на ЧЄ-2012!", а не "те чмо, яке віддало карточку і вона 5 років підтримувала всі закони регіоналів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

september25

А як там стосовно епічних 100 гривень ? Борда чекає розповіді про завершення тієї ситуації

Не журіться,знову повторююся.Чекаємо фото від Вови.Я своє слово тримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіла запитати, чи входить Луцьк в число міст, де робились екзит-поли?

Якщо так, чи довелось комусь брати участь в опитуванні?

так, проводились. Я брав участь в екзит -полі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинська

75,35% оброблено

44,33% проголосувало

6,68% КПУ

18,87% Удар

38,77% Батьківщина

13,4% ПР

Покищо отак))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинська

75,35% оброблено

44,33% проголосувало

6,68% КПУ

18,87% Удар

38,77% Батьківщина

13,4% ПР

Покищо отак))

Чому така мала явка на Волині? Це ж менше половини.

Ответить? Голосуй не голосуй, всё равно получишь Х.. Шайбу. Хотите угАдаю кто пАбедит? наивные.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинська

75,35% оброблено

44,33% проголосувало

6,68% КПУ

18,87% Удар

38,77% Батьківщина

13,4% ПР

Покищо отак))

Чому така мала явка на Волині? Це ж менше половини.

Оброблено 75,35% загалом явка буде дещо вища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь, тільки з дільниці, не читав толком останні пости.

дивлячись на рейтинги ПР , а тим більше на голосування по дільницях Волині - хочеться сказати одне - й-бнутих людей в Україні ще дуже багато. Скільки вам б-ять часу треба щоб ви переконалися в тому що ПР це біда. чи ті всі люди будуть голосувати за них поки не загнуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...