Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

та перестаньте ви Гетто згадувати!!! задовбали.

я речь веду о том, что одни кормят электорат пусто-порожними обицянками-цяцянками, а другие просто и РЕАЛЬНО выкидывают бабло туда,куда надо. Поверьте, я человек аполитический, но когда я слышу только слова, без действий,хочется просто плюнуть в глаза говорящего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередній пост - реальний приклад двомовності. Перше речення українською, друге - російською. :) Ну, але це так, невеличкий оффтопік. Що ж до того що одні реально викидають туди де треба реальні гроші, а другі лише говорять. Можливо і так. Але якби в усьому світі керувалися таким принципом, то були б зараз наприклад Сполучені Штати, однією з найбідніших країн. І не було б там таких президентів як Рузвельт. Кенеді тощо. Людей які зробили країну однією з найбагатших країн у світі. А були б президентами люди типу Аль Капоне. А що, побудував пару дитячих майданчиків. поремонтував кілька кілометрів доріг - і ти вже герой - президент ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другие просто и РЕАЛЬНО выкидывают бабло туда,куда надо

Куда надо кому? Тебе? ПР гречку тоннами раздает, это туда, куда надо? Палиця концерт за лимон баксов организует - это куда надо? А почему он детям бесплатный интернет в школах, к примеру не сделал или на ремонт какой-нибудь филармонии денег не дал, а еще лучше на ремонт десятка сельских клубов. Один депутат, например, раздаст по окрестным селам светоотражающие наклейки для велосипедов(основной вид траспорта на селе), ты об этом не услышишь, потому что как раз таки Палица сильно палицца, сделав очередной пшик. Подарил вам пару компов, а на рекламу и раскрутку того, что это именно ОН подарил потратилось денег наверняка больше, чем на сами компы.

Ты Владимир, сильно приземленная субстанция, если позволяешь себе писать подобные опусы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пишу о том,что является фактом.

Да, я рад тому,что у меня на работе новые компы и столы, за которыми сидят ВАШИ дети, я вне политики, но факт есть факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, а не здогадуєшся навіщо йому такі величезні витрати, чи не через те, що пройшовши, він матиме можливість відбити швидко і заробити ще більше?

P.S. Ота вся круговерть з Паліцою і розмови про продався, не продався, нагадала мені фільм "Візит дами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я рад тому,что у меня на работе новые компы и столы, за которыми сидят ВАШИ дети, я вне политики, но факт есть факт.

Як в наш час легко купити виборця ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут оставлю, пусть полежит. Кто будет наблюдателем - можете распечатать и тыкать в морду, если не будут давать наблюдать за подсчетом и т.п.

ВІдповідно до ЗУ "Про вибори народних депутатів України"-

Офіційний спостерігач від партії, кандидата у депутати, громадської організації має право:

1) перебувати на виборчих дільницях під час голосування, спостерігати з будь-якої відстані за діями членів виборчої комісії, у тому числі під час видачі виборчих бюлетенів виборцям і підрахунку голосів, не заважаючи членам виборчої комісії фізично;

2) робити фото- та кінозйомки, аудіо- та відеозаписи, не порушуючи при цьому таємниці голосування;

3) бути присутнім при видачі виборчих бюлетенів членам дільничної виборчої комісії, у тому числі для організації голосування виборців за місцем перебування, та при проведенні такого голосування;

4) бути присутнім з дотриманням вимог цього Закону на засіданнях дільничних та окружних виборчих комісій, з урахуванням положень, встановлених частиною третьою статті 34 цього Закону, у тому числі під час підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та встановленні підсумків голосування;

5) звертатися до відповідної виборчої комісії чи до суду щодо усунення порушень цього Закону в разі їх виявлення;

6) складати акт про виявлення порушення цього Закону, що підписується ним та не менш як двома виборцями, які засвідчують факт цього порушення, із зазначенням їх прізвищ, імен, по батькові, місця проживання та адреси житла, та подавати його до відповідної виборчої комісії чи до суду;

7) вживати необхідних заходів в межах законодавства щодо припинення протиправних дій під час голосування та підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці;

8) отримувати копії протоколів про передачу виборчих бюлетенів, про підрахунок голосів і встановлення підсумків голосування та інших документів у випадках, передбачених цим Законом;

9) реалізовувати інші права, передбачені цим Законом для офіційних спостерігачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну невже ви не розумієте,я ні за кого не агітую,я просто оприлюднюю факти.Ходили тут багато,обіцяли. але надурили.не виконали обіцянок..Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну невже ви не розумієте,я ні за кого не агітую,я просто оприлюднюю факти.Ходили тут багато,обіцяли. але надурили.не виконали обіцянок..Чому?

Вірь УДАРУ вони переможуть! Об'єднаються з Батьківщиною і все буде тіп топ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну невже ви не розумієте,я ні за кого не агітую,я просто оприлюднюю факти.Ходили тут багато,обіцяли. але надурили.не виконали обіцянок..Чому?

Враження протилежне складається. Просто вибори на носі. а ти тут розповідаєш який хороший один з кандидатів і які погані інші ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и когда ко мне прибегает ребенок, и говорит: а я хочу та танчики,я думаю, куда смотрят родители???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и когда ко мне прибегает ребенок, и говорит: а я хочу та танчики,я думаю, куда смотрят родители???

Ти прямо як заправський політтехнолог.:) Продовження сюжету: в кадрі зявляється портрет Палиці, за кадром лунають слова, щось типу, Палиця дбає про дітей, діти підтримують Палицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и когда ко мне прибегает ребенок, и говорит: а я хочу та танчики,я думаю, куда смотрят родители???

Родители тоже играют танчики :)

Тільки яке це відношення має до виборів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірь УДАРУ вони переможуть! Об'єднаються з Батьківщиною і все буде тіп топ.

Цікава стаття про Удар зявилася в четверговому номері "Експресу". Ось цитата з неї:

"... партія Кличка категорично відмовилась укласти з ВО "Батьківщина" попередню угоду про те, що в майбутньому парламенті обидві партії виступатимуть спільно проти Партії регіонів. Мабуть, це заохотило зробити сміливу заяву лідера фракції регіоналів у парламенті, який прозоро натякнув на те, що не виключає коаліції Партії регіонів та ""Удару."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що черговий мільйонер хоче купити всіх та все, мене особисто не дивує. А от, те що в нас в Луцьку так багато людей, які готові продатися - ось це дуже прикро. Є ще й такі, які вже продались і агітують інших продатися. Ось таким, напевно, треба плюнути в обличчя. Вони не заслуговують на достойне життя, бо вони торгують собою, своїми принципами... Вони роблять все, щоб життя наступного покоління, їхніх дітей було таким же поганим, злиденним як і їхнє чи навіть ще гіршим. І мала зарплата - не виправдання аморальним вчинкам. Як кажуть, бідний бо дурний. Після цих виборів, представників бюджетної сфери та інших, які продались Палиці, можна сміливо заносити в чорний список. Надіюсь, настане час і вони зрозуміють, що натворили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у вівторок виявляється до Луцька завітає Кличко. Обіцяють зустріч з виборцями о 17:30 на Театральному майдані ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у вівторок виявляється до Луцька завітає Кличко. Обіцяють зустріч з виборцями о 17:30 на Театральному майдані ...

А сьогодні в Луцьку Тягнибок. В 16 год була зустріч в будинку культури. Прямий ефір на Волинському телебаченні з 20.30 до 21.10 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сьогодні в Луцьку Тягнибок. В 16 год була зустріч в будинку культури. Прямий ефір на Волинському телебаченні з 20.30 до 21.10 год.

Певно таки раніше, бо за вечерею споглядали, та ще й досі в ефірі.

У мене склалось одне враження, що для Свободи як для бика, один подразник - червоний прапор, тобіш комуністи. Нема іншої біди в Україні. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене склалось одне враження, що для Свободи як для бика, один подразник - червоний прапор, тобіш комуністи. Нема іншої біди в Україні. <_<

Думаю, що частково Ви (і Свобода) праві. Комуністи є основною бідою України, та й не тільки України. Непроведення люстрації Україною на початку 90-х років вилилося нам у те, що маємо зараз. При владі - ті самі "червоні директори" плюс криміналітет, хай як би там їх не називали інакше.

Відсутність національного лідера (які ж покладалися надії на Ющенка!) призвела до здачі влади бандитам. І цих золотоунітазних необхідно міняти якомога швидше і з коренем, бо знову проростуть. Поле треба почистити від бур*яну. А добре насіння - воно ж саме проростає в Україні. :) ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не вірю в ефективність люстрації на сьогодні, тим більше одних комуністів, оскільки достатньо набачилась перевертнів.

Саме тому складається враження, що комуністи для "свободи" грають роль "офірного цапа". Теж імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене зараз необхідно проводити подвійну люстрацію. Виганяти колишніх комуністичних босів, та криміналітет, який засів у владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Свободи. В свій час з інтересом прочитав веб-конференцію на сайті obozrevatel.com з Тягнибоком. http://conf.oboz.ua/conference/789/1.aspx Тоді ставлення до нього та його партії у мене змінилося з байдужого до позитивного. Не скажу. що я є палким прихильником Свободи, скоріше мене можна назвати її симпатиком. Але якщо в майбутньому парламенті обєднана опозиція знову "сяде в калюжу", буду голосувати вже за Свободу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо в майбутньому парламенті обєднана опозиція знову "сяде в калюжу", буду голосувати вже за Свободу.
тобто ще 5 років чекати? Мо краще хай зараз прОйдуть?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...