Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

я видел и вижу все процессы, которые касаются выборов, начиная от монтирования кабинок и светильников, и заканчивая тем, когда на стол вываливаются из избирательных урн пачки бюллетеней

І які твої враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помню выборы 2006 в парламент, то було чудо :0159:

Избирательная комиссия бегала ко мне что бы распечатать списки, это вам не шас, видеокамеры и прочая лабуда.... таки да... были тогда времена :)

у них ни бумаги нет, ни ручек, ни членов... (с членами, кстати, и сейчас проблема )..

А сколько лулзов я словил, когда в ворде срабатывала автозамена слов, где вместо фамилии, допустим, Коробейников, выскакакивало Воробейников, а фамилий то много, за всеми не уследишь, а шкандали бальшие.... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, але це ж ще не причина відмовлятися від участі у виборах. Що там було такого, що ти вирішив не голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё помню, когда ко мне прискакал дедок, перед самими выборами, и мне в лицо чуть ли не плевал словами, что я продался США ... а дело всё в том, что компьютеры, за которые я отвечаю, были закуплены по выигранному гранту, который замутило Посольство США в Украине, ну и , соответственно, была размещена символика обеих стран... а он как бык на красное, :0155:

А у меня три флажка на столе стоят.. Украины ..США и Волыни.... :)

img1374.jpg

Чому я вирішив не голосувати ? а впадло..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, а з твоїх "спогадів" могла б вийти не погана стаття на тему "Вибори і виборці: погляд бібліотекаря". :) В майбутньому наші внуки мали б що почитати. Шо маєш фігньою страдати описав би це. Запропонував би після виборів на якийсь сайт. Можливо б опублікували. А ні - то десь сюди закинув би. Було б цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Шо маєш фігньою страдати описав би це. Запропонував би після виборів на якийсь сайт. Можливо б опублікували. А ні - то десь сюди закинув би. Було б цікаво.

Мне уже больше года назад, вроде, предлагали в твитере зарегицца.... но я противник социальных сетей, поэтому сижу только тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не про те. Можна було б написати статтю і запропонувати її якомусь волинському сайту. Соціальні мережі тут нідочого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какому н*х сайту нужны мои воспоминания о выборах ? :) тем более специфические, зачем? кому надо, сами всё увидят и узнают...

я тутачки планирую с этой недели опять на местном ТВ рассказать об умном.... не пропустите :0152:

Но речь будет не о выборах, а о более нужных вещах...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какому н*х сайту нужны мои воспоминания о выборах ?

Ну не скажи, не скажи ... Якщо все правильно подати, гарно оформити могло б вийти не погане чтиво. Це якраз те, чого не хватає нашим історикам та соціальним психологам... Ну а про що на ТВ будеш розповідати? Знову будеш вчити безпеці в Інтернеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хз, что я там буду говорить, всё будет как всегда, экспромтом, но тематика точно будет об инете и детях..., а по поводу чтива.... я имею честь быть лично знакомым со многими известными писателями, поэтами, драматургами не только областного масштаба, но и побольше, поэтому никаких статей и публикаций от меня не будет.Так будет лучше всем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну как можно говорить о политике, находясь в такой чудесной ауре помещения... зафиксирую для истории

img1375.jpgimg1376.jpgimg1377.jpg

img1343.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я вирішив не голосувати ? а впадло..

Не забувайте, що це ваш громадянський обов'язок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи постив хто...

цікава стаття http://argumentua.co...lannye-kozachki

постили вже... по Недужку краще б вникнули, перш ніж писати "Без сомнений, патриот"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мовляв, якщо при підрахунку голосів йдуть бюлетені з позначкою навпроти № 20 (номер Партії регіонів - авт.) і серед них трапляється інший бюлетень, наприклад за № 19 (номер ВО «Батьківщина» - авт.), то останній слід теж класти до бюлетенів за ПР. За таке нічого члену комісії не буде, адже це вважатиметься як технічна помилка, - пояснював Башкаленко.

Ну подумаєш, помилився на циферку... "- Да, гдэ-то так - сэм-восэм..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По закінченню дійства усім присутнім видавали по 200 гривень.

Це мені нагадало 30 сєрєбрянніков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...