Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

да, я клоун, что плохого в этом? у меня есть достаточно масок, :)

но ГЛАВНОЕ... я смеюсь над всеми, а значит я выше тех,которые мне пробуют чего то доказать. :)

Сам себе не похвалиш - хто ж похвалить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так за кого голосовать? фамилия и обоснование. условие одно. через пару лет,сказать : Я его избрал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как приятно минусики надблюдать :) Кто то экстаз получает, от этого минусдрочерства :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, сам розгрібайся зі своїми ківерцівськими кандидатами... а по партійним спискам - за Вітренчиху голосуй, ви одне одного варті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо тут розгрибаты? у вас палиця,у нас еремеев, усё расписанно давно, и без вас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в черговий раз задаю запитання: за кого голосовати?

Можу сказати за кого не варто голосувати. З тих кандидатів з прізвищами яких я знайомий це: Єрємєєв, Івахів, Палиця. Причина дуже проста. Йдуть у Верховну Раду вони не для того щоб захищати наші з вами інтереси, а для того щоб захистити себе і свій бізнес. Крім того, вони займаються відвертим підкупом виборців. Ось і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть у Верховну Раду вони не для того щоб захищати наші з вами інтереси, а для того щоб захистити себе і свій бізнес.

а разве ещё кто то идёт по другим причинам? :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть у Верховну Раду вони не для того щоб захищати наші з вами інтереси, а для того щоб захистити себе і свій бізнес.

а разве ещё кто то идёт по другим причинам? :0016:

Якщо вірити рекламі Палиці - то саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу.. ты верь рекламам, особенно политическим :)

Так ото ж бо то й воно що не вірю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ото ж бо то й воно що не вірю.

То за кого голосовать то будешь ? :0161:

Ще не визначився. Але голосувати буду точно. І точно - не за Палицю. Як не голосував би за Єрємєєва чи Івахіва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты апредиляйся...Если не хочешь голосовать за фаворитов, которые сра чхали на твой голос, ибо всё равно знают, что вернячком пройдут, то проголосуй за какого нить Гуляйхатенка, зато будешь гордо потом говорить Я НЕ ПРОДАЛ СВОЙ ГОЛОС !!!! Я СВІДОМИЙ ГРОМАДЯНИН!!!!

:90::0016::0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будешь гордо потом говорить Я НЕ ПРОДАЛ СВОЙ ГОЛОС !!!! Я СВІДОМИЙ ГРОМАДЯНИН!!!!

Це факт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вот всё пытаюсь продать свой голос, видно я несвидомый громадянын.. :huh: или может выборчий округ не популярный...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти заманав!

Гетто, ще одне таке повідомлення і буде бан за торгівлю в непризнченому для цього розділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К банам мне не привыкать :)

Но вот только за что ? я вроде, за рамки топика не выхожу, какая может быть торговля? Если что не так, то, просьба,сначала обосновать, а потом уж и банить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то Гетто, твій голос зараз мало кого цікавить. Тому й продати його не можеш. Накільки я знаю упор зараз робиться на роботу з комісіями. В потрібний час свої люди в комісії отримують списки з даними виборців, по завершенню виборів дивляться хто не проголосував, проставляють в списку виборців їхні дані, розписуються за них і вкидають бюлетені. Справа зроблена. Вуаля! Так що якщо ти думаєш, що ти не проголосуєш, то я в цьому дкже сумніваюся. Не проголосуєш ти, проголосують за тебе ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накільки я знаю упор зараз робиться на роботу з комісіями.

Если ты не совсем внимательно читал всю ветку, то я тебе напомню, дело в том, что у меня на работе есть один из избирательных участков, и начиная с 2005 года, я видел и вижу все процессы, которые касаются выборов, начиная от монтирования кабинок и светильников, и заканчивая тем, когда на стол вываливаются из избирательных урн пачки бюллетеней, как они распихиваются по членам комиссии, как они подсчитываются...

не проголосуєш ти, проголосують за тебе ...

хіба я проти ? будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчи матчасть.

Модератор залишає за собою право не обговорювати рішення. Причину я написав вище. Крапка.

Далі розмова на цю тему буде оффтопом, причому злосним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...